Анкета: Марка вградени ел.уреди във вашата кухня?

  • 40 189
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Котлони - Блаукнехт /или нещо подобно Embarassed/

Baucknecht = Баукнехт Wink

# 46
  • Варна
  • Мнения: 956
Фурна - Миеле
Котлони - Блаукнехт /или нещо подобно Embarassed/
 
   


Кажи откъде във Варна? Simple Smile

Ор магазина за уреди с транспортни дефекти, но беше преди 1,5 год.  Rolling Eyes

Котлони - Блаукнехт /или нещо подобно Embarassed/

Baucknecht = Баукнехт Wink

Да, верно така се пише  Peace аз все го забравям  Embarassed

# 47
  • Мнения: 1 517
Всичко ми е Whirlpool

# 48
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
фурната ни е gorenje,керамичния плот whirlpool,аспиратора faber,съдомиялната fagor и хладилника snaige.доста различни фирми от които съм много доволна само от аспиратора не съм доволна много бръмчи и не смуче хубаво.

# 49
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
котлони + фурна за вграждане  - Горение
хладилник - пак Горение но не е за вграждане
миялната и аспиратора  newsm78 ами не се сещам, но тях ги взехме по други причини.

Доволна съм от моите Горение. Керамичния ми плот не е със сензорно управление а от копчета /на таблото към фурната, но така ми излезе поне със 100лв по ефтин/. Фурната ми е със таймер -  едно чудесно попадение. Ползвам и двата варианта - включвам и излизам на разходка - като се върна всичко е готово или пък нагласям фурната и тя си се пуска и като се върна от работа вече яденето е готово. Страхотно улеснение. Верно досега ми се е случвало веднъж да е спрял тока и да фурничка да не ни е сготвила, но и е простено  Laughing Laughing

Защо избрах Горение ли? Ами харесват ми като дизайн почти всичко, а и ни дадоха много добра отстъпка като купихме всичко от тях на куп. Към семейство Горение в къщи има още и пералня и сушилня....

# 50
  • Мнения: 2 885
От къде купихте уредите Горение с добра отстъпка.
Виждала съм рекламки на Декор център за кухня с уреди Горение, ама знам ли?!
Аз /като гледам резултатите/ съм си избрала Горение и аспиратор Фабер.
Малко по-горе в мненията прочетох първото отрицателно мнение за тях.
Но Колениано aspirator определено няма да си взема.

# 51
  • Мнения: 148
От къде купихте уредите Горение с добра отстъпка.
Виждала съм рекламки на Декор център за кухня с уреди Горение, ама знам ли?!
Аз /като гледам резултатите/ съм си избрала Горение и аспиратор Фабер.
Малко по-горе в мненията прочетох първото отрицателно мнение за тях.
Но Колениано aspirator определено няма да си взема.

Ние също ги взехме с отстъпка преди 1 година по време на Стройко от Декор център на бул. "Гоце Делчев", не помня кой беше номера. Успех в пазаруването!

# 52
  • Мнения: 1 029
Повечето от нашите са MORA-чешки, много сме доволни.Не са скъпи, а излиза, че са доста качествени. Wink

# 53
  • Мнения: 2 885
Днес бях е шоурума на Тека на Цариградско шосе.
Харесах си много 2-ка плот и аспиратор на добра цена.
Модела аспиратор на Фабер /за вграждане/ го спирали от производство.
Видях доста неща, всеки уред поотделно ги коментирахме с момчето.
Направи ми много добро впечатление презентацията.
Взех си и каталози с цени.
 smile3508

# 54
  • Мнения: 1 187
Колкото е по-скъпа марката, толкова е по-здрава техниката. Плотовете ако искаш да са Горение си търси 2 газови и 2 електрически котлона. Това е най-здравото на горение в момента.
Приятно пазаруване! Wink

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжа ми след много проучвания купи фурна Конелияно, плот 2-ка Гориние, хладилник ЕлДжи, абсорбатор Електролукс, съдомиялна Уърпуул. Но всичко е чистак ново и впечатления нямам.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 478
И ние сме привърженици на марка Горене-имаме хладилник и пералня а скоро ни престои дакупуваме и фурна и плотове и също ще се спрем на тази марка.Фирменият им магазин в Варна  е на улицата на пожарната[не знам как точно се казва].

# 57
  • Мнения: 481
Керамичен плот (двойка котлони) - Brandt
Аспиратор - Turbo Air
Фурна - Bompani

# 58
  • Мнения: 1 418
Фурните на горение със сензори са страхотни,нещо страшно удобно.Самопочистваща е.Плота със сензори също.Пералнята ни е със същата марка(страхотна е),а хладилникът е САМСУНГ.Всичките са много добри,но имай предвид,че цената на всяко от тях е към 1000лв.,че и отгоре.

# 59
  • Мнения: 2 259
аз ползвам уреди на фагор и бош, най -добрите.във варна ги има в интермаркет узунов.

Общи условия

Активация на акаунт