Сити Център!

  • 8 264
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622

Това ми хареса  rotfImao

П.С. До сега не чух някое положително мнение  Tired И с тоя платен (4 лева на час, не колко и да е..) паркинг.... Stop

# 61
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Паркинга за първия 4ас е безплатен,после по 4лв на 4ас.Ако отидеш на кино какво излиза.Искат да избият рибата #2gunfire #2gunfireПак недомислена работа
Не съм и очаквала да е безплатен, обаче това 4 лв. на час е чисто безобразие Twisted Evil. Охраняем ли е поне? При тая цена би трябвало да има гавазин с пушка на изхода.

Пак ще давам сравнения с Швейцария, сигурно съм досадна вече - ама може ли в центъра на Женева паркингите да са в пъти по-евтини от тука? Няма значение къде си спрял - на етажен паркинг или на определените за това места на улицата - цената е на практика една и съща и е под 1 франк за час време! След 18 ч. вечерта за местата на улицата не се и плаща. В търговските комплекси е същото - най-голямата сума, която съм платила беше 2 франка (това е около 2.60 лв. по високия курс), около 4 часа се размотавах вътре. Де е Киро, на кирия...

Тежко и горко на живеещите по околните преки, всички ще си зарязват колите там, а и без посетителите на CCS в Лозенец е достатъчно гъчкано.

# 62
  • Мнения: 13 512
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall

# 63
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall
Ние ще вперим, ама не ми се вярва да е по-различно Tired.
Можем да сме горди направо, откъм цени и 'стандарт' направо сме я минали Европата Whistling

# 64
  • Мнения: 13 512
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall
Ние ще вперим, ама не ми се вярва да е по-различно Tired.
Можем да сме горди направо, откъм цени и 'стандарт' направо сме я минали Европата Whistling
Да, аз също споделям мнението,че по цени сме минали Европа.

# 65
  • Мнения: 5 622
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall
Ние ще вперим, ама не ми се вярва да е по-различно Tired.
Можем да сме горди направо, откъм цени и 'стандарт' направо сме я минали Европата Whistling
Да, аз също споделям мнението,че по цени сме минали Европа.

Абсолютно! И не само Европа, ами и Америка задминахме..само дето толкова рИвахме "Как ще ги стигнем Американците...."

# 66
  • Мнения: 2 534
Във възторг съм от Пикадили , зареден и подреден перфектно   bouquet
Хареса ми и магазина за обувки "Леонардо" , има и евтини и скъпи модели , харесах си чехли за 23 лв. и обувки за 37 лв. , има и скъпи модели , не само евтини .
Детският кът още не е отворен , любопитно ми е колко ще се плаща на час  newsm78
Всички магазини за мен са скъпи , не мога да си позволя нищо да си закупя оттам , ще посещавам само Пикадилито и кината .
Много още не са отворили , но видях - Геокс , Адамс , Глобул , уф , даже не съм ги запомнила  Thinking

# 67
  • Мнения: 7 837
Joy Joy Joy JoyЗа първи път чувам  за Мол с платен паркинг! Ще падна от смях, тия са луди!!!!!

 Laughing
Пазаруването не трябва да е удоволствие, а по график. Ама ха, няма да кроснат из мол-а по цял ден и да се мотаят, я. Влизат набързо, пазаруват и изчезват  Laughing

Обаче сега като се замисля, може би това е продиктувано от чисто българския начин да се хитрее, защото доста хора ще използват паркинга на магазина, за да си паркират колите, особено ако работят наблизо  newsm78

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
Пазаруването не трябва да е удоволствие, а по график. Ама ха, няма да кроснат из мол-а по цял ден и да се мотаят, я. Влизат набързо, пазаруват и изчезват  Laughing
То общо взето така ще се получи - влизаш, купуваш 1 парцал, парите свършват, излизаш Joy На когото не му свършат, той ще има и по 4лв/час за паркинг Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 771
Аз пък ще си напиша положителното мнение. Като цяло мола се оказа това, което очаквах. Почти само маркови магазини с високи цени. Няма как при тези наеми да има други посредствени фирми с народни цени. Харесва ми, че повечето марки, които се срещат по Витошка, са там, защото сега ще се разкарвам по-малко докато ги обикалям. Гъчканицата и задуха и те не ме изненадаха. При цяла София, изсипала се в мола, няма как да не се задушим вътре. Дано и на управата и направи впечатление и вземе мерки с климатизацията. След месец навалица едва ли ще има и тогава климатика може и да смогне. Другото, което ми направи впечатление е, че въпреки стълпотворението, много пълни торби нямаше. Това просто си е един нов ЦУМ с луксозна обстановка, дано не за кратко.   

# 70
  • Мнения: 5 622
Харесва ми, че повечето марки, които се срещат по Витошка, са там, защото сега ще се разкарвам по-малко докато ги обикалям.   

Аз пък, точно разкарването по Витошка (по няколко пъти нагоре-надолу)  харесвам най-много  Laughing

# 71
  • Мнения: 7 474
Харесва ми, че повечето марки, които се срещат по Витошка, са там, защото сега ще се разкарвам по-малко докато ги обикалям.   

Аз пък, точно разкарването по Витошка (по няколко пъти нагоре-надолу)  харесвам най-много  Laughing

тОВА ОЗНАЧАВА ЛИ ,ЧЕ ВЪТРЕ ИМА САМО СКЪПИ МАГАЗИНИ? newsm78

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 113
Аз съм голям фен на Пикадили и много се радвам,че вече си имаме и в София,много е уютно и обслужването е супер.Иначе сити центъра ми хареса ново и приятно е,надявам се и да имам възможност и да си пазарувам от там.

# 73
  • Мнения: 5 103
Аз го посетих и си накупихме доста неща от там.
Според мен ще ми спести доста време за обикаляне по бутиците, защото там е  всичко на куп.

# 74
  • Мнения: 7 120
Според мен това място ще има съдбата на ЦУМ след новооткиването му. Има някаква прилика в очакващите включване магазини.

Общи условия

Активация на акаунт