Кондензационна сушилня

  • 5 591
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 501
Здравейте, с моят съпруг искаме да купим сушилня, но тъй като няма къде да я поставим в близост до вода, и разбрахме, че има кондензационни сушилни, които се нуждаят само от електричество. Можете ли да ме посъветвате кои марки са добри, с които имате опит или поне знаете, че са качествени ?

Благодаря.

# 1
  • Мнения: 6 323
Моята сушилна е кондензационна - Bosch. Вече е на над 5 години и съм изключително доволна.
Пера ежедневно, експлоатирам я жестоко. Не съм имала никакъв проблем с нея.
Има достатъчен набор от програми за различни видове дрехи и сушене. Филтрите се почистват бързо и лесно. Не ми е проблем изливането на резервоара с водата (вади се като чекмедже и се излива).
Изсушава добре, дрехите не са пресушени и намачкани, не съм имала проблеми и с по-фини тъкани или дрехи с апликации (предишната комбинирана пералня със сушилня ми правеше дрехите на намачкани кори, апликациите се разтапяха, а като за капак всичко имаше дъх на нещо неприятно препечено). От Bosch-а изваждам прането мекичко, ухаещо добре и голяма част от трикотажните дрехи даже не се нуждаят от гладене - само изпъвам и сгъвам веднага.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Нашата е такава
http://www.technomarket.bg/sushilni/zanussi-zdp-7202pz-09144043
и съм супер доволна.

# 3
  • Мнения: 213
 Ще следя, бях решила,че искам комбинирана, но чувам лоши отзиви и тук, идеята ми е да спестя място, понеже пералното ми помещение е малко. За комбинираните ми казаха, че и разхода на ток е в повече?

# 4
  • Мнения: 3 546
Моята е whirlpool на 2год., много съм доволна.
Комбинирана не бих взела.

# 5
  • Мнения: 213
Моята е whirlpool на 2год., много съм доволна.
Комбинирана не бих взела.

Поради какви съображения?

# 6
  • Мнения: 8
Моята сушилня е BEKO, ползвам я вече 3 години и съм много доволна

# 7
  • Мнения: 4 412
Аз съм с Горение от година и половина и съм много доволна. Има много програми, но реално използвам 2-3, не повече. Държах на простото управление, без електроника. Иначе има и модели и марки с най-различни функции.

За комбинираните съм чувала лоши и добри отзиви. Моя позната е с комбинирана поради липса на място за друг уред и е доволна.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Щом имаш перално помещение не ти трябва комбинирана. Спокойно можеш да сложиш сушилнята върху пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт