лепенки за отслабване

  • 41 661
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ГЛАД МУ Е МАЙКАТА!!!

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз си купих от тези лепенки и съм доволна.Става въпрос за лепенките Vita slim.Само че си  ги купих от аптеката/14бр.-18лв./.Бях свалила с упражнения и диети за 1месец само 2кг и много се бях отчаяла.И в такова именно настроение влязох в аптеката и започнах да разпитвам за различни хапове и мазила за топене на тлъстинките.Хем питам,хем си знам,че едва ли ще са ефикасни,а и да са ,ще ги ползвам 5дни и после ще хващат прах в някой ъгъл.Именно затова си взех и лепенките - лепиш ги и 24ч. забравяш за тях.
 Резултатите вече са други:за 28бр. лепенки + НВД +кростренажор/3пъти седмично по30мин./=-5кг
  Приятелка на майка ми си ги купи също,но при нея няма ефект.
  
Ефекта ти определено е от НВДто и тренировките, не от лепенките!

# 17
  • Мнения: 597
Здравей!Бих искала да ми кажеш какви хапчета си пила,какъв е резултатът от тях(за колко време колко килограма).Ако правилно съм разбрала не живееш в България,и ако е така тук могат ли да се намерят?
Предварително благодаря Heart Eyes

     Пила съм Trim Spa. не знам дали ги има в БГ,но на мене много ми помогнаха по отношение на апетита,изобщо не ми се ядеше.Пак смятам да се "подкрепя" с тях,че сега съм в цикъл,и мога да изям и слон..ама ако е сладък-по-добре! Тук струват 10$ за 30 табл. Не са скъпи изобщо,защото както аз ги пиех нередовно,биха ми стигнали за 15 дни,а може и за повече.За първата седмица+ диета,свалих 4 кила,доволна бях,нишо не съм си върнала,а продължавам да си слабея,а ве4е си хапвам...за 20 дни свалих 7 кила,като само в началото пих хап4етата,а после ги спрях.Номера е само да ти помогнат в началото,когато още много ти се хапва,а като ти се свие корем4ето., и видиш и резултат-волята и мотивацията ти се връщат,и нямаш нужда от такава помощ.

# 18
  • Мнения: 1 095
не пиша точно по темата ,но какво е НВД ????
нова съм тук и не ми светва Simple Smile newsm78

# 19
  • Мнения: 6 958
не пиша точно по темата ,но какво е НВД ????
нова съм тук и не ми светва Simple Smile newsm78

НВД = Ниско въглехидратна диета   Peace

# 20
  • Мнения: 1 095
не пиша точно по темата ,но какво е НВД ????
нова съм тук и не ми светва Simple Smile newsm78

НВД = Ниско въглехидратна диета   Peace
благодаря ти,Миранда, както винаги ми помагаш Simple Smile
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт