На море в Турция - тема 47

  • 233 935
  • 823
  •   1
Отговори
# 795
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте ,
имам оферта за Анталия- Белек  за 12.10 2014 .но ме притеснява дали ще е топло времето .Какво е вашето мнение за този период .Знам ,че година с година не си приличат ,но все пак .
Хубаво е времето тогава. Не се притеснявайте.

# 796
  • Мнения: 69
Здравейте момичета, организираме си женска група с деца и се колебаем между Дидим с хотел Тархан маджестик клуб или Бодрум и хотел Бодрум холидей ресорд.Някакви съвети и препоръки да ми дадете, ще съм ви благодарна Simple Smile

За Тархана твърдо НЕ! В Бодрум холидей сме почивали преди 4год. и останахме много доволни! Но сега собственика на хотела е друг и вече прочетох няколко негативни коментара за х-ла.Определено концепцията на хотела е променена. И след,като ще ходите с деца имайте впредвид,че плажа му е само на платформа. newsm78

# 797
  • Мнения: 69
Здравейте,
интересува ме някой от вас пътувал ли е със самолет от Варна в края на септември за Бодрум.
Харесала съм си почивка от 20.09 през Емералд (прочетох в темата, че някои са доволни и от AYA travel и Tours club, мисля да разгледам и техните оферти). В офертата на Емералд пише, че самолетната почивка се прави при мин 100 човека и те уведомяват 7 дни преди тръгване дали ще стане или не. Притеснявам се дали ще се съберат толкова хора за тази дата и то от Варна, все пак не е е голям град като София ( от там сигурно се събират мин 100 човека).
Не искам 7 дни преди тръгването да ме сюрпризират, че няма да стане или да ме прехвърлят на автобус, а знам какво ще ми отговорят от агенцията. Та ако има някой който е ходил по това време от Варна със самолет, моля нека сподели. Благодаря!
Отидете в офиса на АЯ Травел и там ще Ви дадат точна информация какви са вариантите! Наши приятели всяка година по тези дати на Септември летят до Турция от Варна и досега не се е случвало да им се отмени почивката. Но за тази год. незнам какво е положението с чартърите.Звъннете или отидете в офиса на АЯ Травел. Много са любезни и добри професионалисти. Naughty

# 798
  • Мнения: 1 285
Привет!Има ли почиващи в Бодрум?Дано няма пострадали от силното земетресение тази нощ.Ние бяхме в края на май,там и пак имаше земетресение,доста по-слабо.Хубаво  изкарване на почиващите.

# 799
  • Мнения: 2 700
Здравейте! искам да ви попитам за мнение за хотел Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa в Кемер ? някой ходил ли е там ?или да сте чували отзиви за него ?
Ами този хотел е най-добрият на веригата Kristal , само хубави неща съм чувала за него .

# 800
  • Мнения: 12
Здравейте ,
имам оферта за Анталия- Белек  за 12.10 2014 .но ме притеснява дали ще е топло времето .Какво е вашето мнение за този период .Знам ,че година с година не си приличат ,но все пак .

през 2015 г 17 октомври една приятелка беше и каза че температурите на обяд достигали 34 градуса.
Мога ли да те попитам ,чрез коя агенция са ти дали оферта за тази дата ,защото тази година за толкова късно не намирам никъде ,пък още не съм направила резервация ?

# 801
  • Мнения: 12
BODRUM HOLIDAY RESORT & SPA 5*
ROYAL ASARLIK BEACH 5 *
PARKIM AYAZ HOTEL 4*
JASMIN BEACH 4*
BODRUM BEACH RESORT 4*
MAGNIFIC 4*
Тези за шестте хотела в Бодрум , между които се колебая. Ако някой е почивал в някой от тях, моля за мнение!
bodrum beach resort - едни приятели бяха - доволни са ,добра кухня ,разнообразна храна,но обзавеждането на стаите било леко овехтяло. Royal asarlik- просто го изключваш ,много е зле

# 802
  • Мнения: 128
Може накрая и да се разминем с почивка като гледам какво заметресение и цунами е имало снощи в Бодрум... Преди две години като ходихме имаше ужасно наводнение в Битез, водат беше кафява, а плажа отнесен и изкарахме цялата почивка на басейна... Като гледам сега какви са щетите, направо ужасна работа... тъкмо вчера гледах остров Кос и си мислех как ще отидем там, а той сега е полу-разрушен Sad  Mежду другото миналата година точно когато бях на Тасос имаше пожари.. Май да спра да планирам почивка, че хората ще останат без домове и граодве....

# 803
  • Мнения: 12
Здравейте,
интересува ме някой от вас пътувал ли е със самолет от Варна в края на септември за Бодрум.
Харесала съм си почивка от 20.09 през Емералд (прочетох в темата, че някои са доволни и от AYA travel и Tours club, мисля да разгледам и техните оферти). В офертата на Емералд пише, че самолетната почивка се прави при мин 100 човека и те уведомяват 7 дни преди тръгване дали ще стане или не. Притеснявам се дали ще се съберат толкова хора за тази дата и то от Варна, все пак не е е голям град като София ( от там сигурно се събират мин 100 човека).
Не искам 7 дни преди тръгването да ме сюрпризират, че няма да стане или да ме прехвърлят на автобус, а знам какво ще ми отговорят от агенцията. Та ако има някой който е ходил по това време от Варна със самолет, моля нека сподели. Благодаря!
Отидете в офиса на АЯ Травел и там ще Ви дадат точна информация какви са вариантите! Наши приятели всяка година по тези дати на Септември летят до Турция от Варна и досега не се е случвало да им се отмени почивката. Но за тази год. незнам какво е положението с чартърите.Звъннете или отидете в офиса на АЯ Травел. Много са любезни и добри професионалисти. Naughty
AYA travel продават пакетите на Емералд

# 804
  • Мнения: 83
Момичета, ако има някой в момента в Бодрум, ако може да каже каква е ситуацията. Дали е толкова страшно колкото го представят в новините. Трябва да дадем капаро за почивката в понеделник и сега не знаем какво да правим Sad

# 805
  • Мнения: 12
Момичета, ако има някой в момента в Бодрум, ако може да каже каква е ситуацията. Дали е толкова страшно колкото го представят в новините. Трябва да дадем капаро за почивката в понеделник и сега не знаем какво да правим Sad
за кога ти е резервацията? по новините много преувеличават.2015г имаше наводнение там ,говореше се ,че много хотели са наводнени,бедствено положение и то една седмица преди да тръгнем.искам да кажа ,че като отидохме нямаше абсолютно нищо общо с това което даваха и се говореше.ако не знаех,нямаше да предположа. даже и по улиците на Бодрум беше почистено и оправено.Къде сте избрали да почивате,в кой хотел ?

# 806
  • Мнения: 83
Ние сме за края на септември чак, надявам се всичко да е наред до тогава.
Хотел Голдън ейч

# 807
  • Мнения: 128
Момичета, ако има някой в момента в Бодрум, ако може да каже каква е ситуацията. Дали е толкова страшно колкото го представят в новините. Трябва да дадем капаро за почивката в понеделник и сега не знаем какво да правим Sad

Потвърждавам мнението на dannnnn67! И аз бях в Бодрум точно 5 дни след голмите наводнения през 2015. Както написах в един пост по-нагоре водата беше кафява и плажа отнесен в района на Битез. Първия ден като пристигнахме имаше отнесени части от пешеходната алея, на другия ден алеята беше възтановена. Турците са супер оргазнизирани и си държат на туристите, веднага всико беше оправено ( ествествено водата няма как да я изчистят). На третия ден не се усещаше, че е имало някакво бедствие.  Ако не ти е скоро заминаването, мисля, че няма да имате проблеми..

# 808
  • Мнения: 128
Ние сме за края на септември чак, надявам се всичко да е наред до тогава.
Хотел Голдън ейч


До колкото виждам този хотел в северната част на полуострова, а най-големите разрушения са в центъра на град Бодрум, на юг Simple Smile

# 809
  • Мнения: 83
Благодаря ви момичета Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт