Вродени сърдечни пороци и бременност.

  • 1 420
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,ще се радвам някой да ми оотговори.Има ли майки с междукамерен дефект на сърцето?Този порок повлия ли на бременността и на раждането?

# 1
  • Мнения: 2 495
Каква по-точно ти е диагнозата?

# 2
  • Мнения: 13
Междукамерен дефект

# 3
  • Мнения: 2 495
Зависи от степента на дефекта,възраст,как се чувстваш,колко ще наддадеш,има ли и други заболявания,може и секцио да се направи.Разбира се,кардиолог най-добре ще те консултира.

# 4
  • Мнения: 13
Нямам други заболявания,всичко което кача се слага на бебчо Simple Smile Но от две седмици започна да ме боли от ляво,остра пронизваща болка по време на покой. В края на бременността съм. Другата седмица съм на лекар. Дали има и други майки с моето заболяване,дано пише някой Sad

# 5
  • Мнения: 2 495
Ако тези болки притесняват,посети кардиолог и си задай всички въпроси,които те притесняват.Ти къде ще раждаш?

# 6
  • Мнения: 13
Пловдив втора градска болница. На кардиолог ще ходя във Велинград,макар че не знам дали са добри специалистите там.....дано всичко е наред,защото се плааша от раждането секцио.

# 7
  • Мнения: 11 382
Опитай да си спокойна. Вероятно болката е неврлгична.  Peace Прегледа е важен.

Въобще не се страхувай от секциото. Нищо особенно и страшно не е.

# 8
  • Мнения: 2 495
Не става въпрос да се плашиш,а обратно-да се оцени адекватно състоянието ти и да се направи план за раждането.В този смисъл,отиди на преглед в болницата ,в която ще раждаш.

# 9
  • Мнения: 13
Така ще направя Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 20:37 от elinorr

# 10
  • Мнения: 6
Здравей те мами аз съм със сърдечен порок транспозиция на големите съдове преди 30г ми е операцията и сега съм бремена всички ме пращат да раждам в майчин дом някоя жена ако е минала по този път ще и бъда благодарна да сподели и да черпим взаимен опит

Общи условия

Активация на акаунт