Плевен - 3 - Пролетна темичка

  • 14 259
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 57
И според мен такова легло не е необходимо. Въпреки че това е въпрос на личен избор  Simple Smile Пък и не се знае на детенце дали ще му хареса. Според мен трябва да се учи да заспива без друсаници, люшкания и други, защото по-късно става капризно като се опитваш да го приспиш. Успех в избора!

# 256
  • Мнения: 77
  Мами, мерси за съветите - връщаме се на първоначалния си избор на обикновена кошарка-легло, че и са по-дълбоки, широки и няма да пада лесно. Тази люлка имаше решетка 2 педи!!
 Днес някой на разходка ще има ли към 5 часа?
 Miriel как беше в Бургас? Какво ново из града - почнали ли са да строят големия търговски център до Альошата? Как ми се ходи на цацка и биричка...  beer

# 257
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Честит 2-ри Юни.

Много грозно впечтление ми направиха плевенчани днес. Бях по центъра около 12 часа. Всички хора спряха на едно място, но пак се намериха изключение - четирима изобщо не се впечатлиха и си продължиха по пътя, а хората в заведенията изобщо не станаха да почетат памета на загиналите. Не мога да повярвам. Толкова ли ще ни сбърка ако поспрем за две минути и да почетем българските герои. Те за нас са се борили и умирали. Толкова ме е срам понякога особено като дават другите държави как почитат героите си - например в Израел - всички се заковават, излизат от колите си, стават ако са били седнали ..... Ние не заслужаваме героите си и не почитаме историята, и с пълна сила заслужаваме настоящето щом не се учим от миналото.



6nolka не не са започнали да строят нищо там, защото отново са започнали да се съдят. Иначе по плажа в момента тече ремонт на наличните капанчета и стоеж на нови. Вечер по алеята край морето е пълно с народ - и навсякъде се хапват цаца, картофки, панирани миди и се пие бира - може да си преставиш (спомниш) какво ще става сега покрай световното. Барчетата и капанчетата са извадили телевизорите и очакват запалянковците. Хубаво е, че в Бургас е запазена традицията абитюрентите да се събират на Альошата преди началото на забавата. Присъствах и на изпращането на завършващите в едно училище - много музика, викове и млади хор. Ние, живот и здраве, заминаваме отново след около две седмици.


# 258
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета
днес "Кирков" отвори врати у нас. Цял ден правих компоти от ягоди; накисна и 4кг ягоди със захар за конфитюр. Ама него утре ще го варя, за да пусне повече сок...
Miriel, в 12, когато забиха сирените спрях работа и се изправих на прозореца. Повечето коли по булеварда спряха (вкл. и таксита)... Но за съжаление имаше и такива, които летяха с бясна скорост Tired... Но някак си не ме учудва... В училищата се обръща все по-малко внимание на такива дни като днешиния, говори се все по-малко за Ботев, а ако някой го прави, то е за да обесни на учениците, че всъщнос Ботев е крадял кокошки с приятелите си (в по-младите си години) и че не е правил разлика между думата "конституция" и думата "република" newsm78. Тъжна история... Дано поне нашите деца попаднат на министър и случат на преподаватели Praynig
Уморена съм, отивам да си почивам пред ТВ-то
Чао и поздрави Hug

# 259
  • Мнения: 922

Честит Рожден Ден на Деси-Яна-Плевен Hug
Да си ни жива и здрава и много, много щастлива
с пожелания за много подаръци, цветя, целувки Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 77
Честит Рожден Ден на Деси-Яна!!! Бъди много щастлива и обичана!!![/size]

  newsm59  newsm67   nbirthday

# 261
  • Мнения: 57
Честит Рожден Ден на Деси - Яна! (съжалявам че е на патерица). Желая ти да изживяваш радостите пълноценно, а неволите да подминаваш с лека ръка !

# 262
  • Мнения: 1 954
Здравейте и от мен   bouquet
Честито на Деси !!! Много здраве и усмивки!!!
 Да ви кажа като отидох в четвъртък в  София на изпит и се оказа че го отлагат за другия ден  #2gunfire  Толкова не ме е било яд на нищо скоро  #Cussing out На кой му пука че съм оставила бебето - на никой  #2gunfire Останах да спя там и чак вчера следобяд си дойдох.Видях,че отново съм изпуснала срещата  Cry
 6nolka ,нашето легло е такова люлеещо се ,но да ти кажа изобщо не използвам тази "екстра",не знам за какво изобщо ни беше,но хубавото е че може този механизъм да се махне и си става нормално легло  Peace Но решетката му не е две педи,съвсем нормална си е - имам даже снимка,защото татито го беше снимал  да ми го покаже в родилното,защото аз не давах да се купува нищо предварително .Ето

# 263
  • Мнения: 922
Здрайвейте, момичета Tired
Тази сутрин Деничка стана в 6.30 и няма заспиване... ЗАтова сега съм пред рс-то... ИЗтреляхме се в другата стая, за да не пречи на бати и тати да поспят Tired
Дикси, не се ядосвай... Срещи ще има всеки понеделник в 10 сутринта и всеки четвъртък в 17,30 следобяд, освен ако някой няма други предложения, разбира се Grinning. Дори ги добавих в началото на страницата...
Хайде, чао засега Tired

# 264
  • Мнения: 801
дейзи как забавляваш малката Деничка като се ококори? но това е то,бебешорите са шефчетата в къщи.....

# 265
  • Мнения: 922
Здравейте
все още продължава много да ми се спи, ама то и в този дъжд... Tired
furor, оставям я в кошарата и тя сама се забавлява... но все пак трябва да съм при нея в стаята...
Днес сутринта излизахме на пазар. Купихме на Деничка нови летни дрешки (че тя досега носеше старите на бати-то). Всичките комплектчета са в розово Mr. Green - голям мерак имах. Взех й и една рокля - разкошна е, бати-то каза, че е като принцеса Heart Eyes
А преди малко направих палачинки, по молба на бати-то - на Деничка дрешки, на него - лакумства Wink
А сега пия кафе пред рс-то, пък дано ми се отворят очите Grinning

# 266
  • Мнения: 801
еее,честити нови дрешки на малката принцеска деничка.....ние се чудим дали да излизаме,че цял ден в къщи,направо пощуряхме и Радост ни побърка допълнително...започва да иска да я забавляваме постоянно,но тя не е като деничка - да се забавлява самичка....в кошарата...иска да и се чеплезим и с Драго сме зациклили да й пеем една песен - за червената шапчица.... #Crazy

# 267
  • Мнения: 1 006
Здравейте и от мен!Отдавна не съм се включвала,но ние имаме още мног зверски колики.Вики нито яде нито спи.Всичко изредих против колики и нищо.А най-лошото е,че се появяват по време на хранене и той повече от 50мл. не може да изяде,защото започва да реве и се превива и така до следващото хранене.В петък ходихме при педиатърката и тя каза,че добре си наддава и почти нищо не ми каза как да се справим с проблема.
Аз също искам да се включа в срещите.

# 268
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета
днес е понеделник - среща в 10.00 на фонтана в началото на ГГ
Желаещи има ли?
Поздрави Grinning

# 269
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Здравейте. Добре че времето се оправи. На мен за съжаление не са ми удобни сутрешните срещи защото Вики не може да спи на вън, а след това е кисела и и се разваля режима. Но за четвъртък може да се класирам отново.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт