Въртяща се четка с горещ въздух - обем ?!

  • 5 438
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Здравейте !
За въпросните четки е изписано много, но най-вече по отношение на изправяне и къдрене.
Моят въпрос е дали правят обем в корените ! За другите неща си имам хиляда уреда вкъщи.
Моля спешно за отговор, защото си набелязах една промоция, 1000W, с две приставки-за обем и за къдрици.
Благодаря !

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 859
Здравейте !
За въпросните четки е изписано много, но най-вече по отношение на изправяне и къдрене.
Моят въпрос е дали правят обем в корените ! За другите неща си имам хиляда уреда вкъщи.
Моля спешно за отговор, защото си набелязах една промоция, 1000W, с две приставки-за обем и за къдрици.
Благодаря !

Аз имам на Ровента четка с две приставки , прави обем, прави и букли, можеш и да си изправяш косата с нея, обаче ако имаш дълга коса направо ще останеш без ръце доста ми е изморително поне на мен. Иначе четката на Ровента я имам от 7-8 години и съм много  доволна от нея, когато не ползвам приставките може да се ползва и като сешоар.

# 2
  • Мнения: 448
Мерси за отговора !
Аз си я купих, пробвах и върнах в магазина. Харесва ми как оформя краищата, но нищо друго. Може би аз не знам как да си направя качествено къдрици /ако изобщо е възможно/, но за обем категорично не става. Или по-точно прави обем, но не повече от обикновения ми сешоар Ремингтън. Уау-ефектът, който търся, засега става само с тупиране и преса "вафли". Но и двете са вредни Sad

# 3
  • Мнения: 534
Аз за обем за една минута разправия ползвам пудра за обем. Една фризьорка ми сложи, до тогава не знаех че съществува такоз чудо и ефекта беше все едно се бях топирала, ама яко. Всичко друго за мен вече е загуба на време. Особено сутрин, когато бързам.

# 4
  • Мнения: 1 311
Vanesa_bb може ли да споделиш какво пудра за обем ползваш? Благодаря

# 5
  • Мнения: 534
Да. Пудрата е на Big Sexy Hair. Има и по-евтин вариант на Тафт, но тя не прави чак такъв обем. Не искам да правя реклама, но се спестява много време и горене на косата така. За мен вече е безумие да правя вафли, при положение, че има много по-лесен начин за постигане на обем. Но всеки трябва да и пробва сам и да си прецени. Peace

# 6
  • Мнения: 448
Пудрата на Тафт наистина прави обем, но я ползвам само в екстремни ситуации, защото от нея косата става лепкава като захарен памук и на следващия ден задължително трябва да я измия, защото започва и да сърби. Затова искам обем по по-нормален начин.  Grinning И тази пудра Big Sexy Hair ли е на същия принцип ?

# 7
  • Мнения: 534
Ами би трябвало, но аз съм по-доволна от нея. С по-силна фиксация е. Не получавам сърбеж от пудрите, нито ми лепне. На пипане се усеща, че е стилизирано, но аз предпочитам така отколкото изтощено/изгорено.

Общи условия

Активация на акаунт