Вселена, грешки, решения и желания:)

  • 8 606
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Четох тъкмо тия дни темата за Вселената и знаем ли какво да си поискаме:) Съвсем случайно ми попадна.
Та и аз така. Грешно формулирано желание.
Пълен хаос ми е в личния живот. Всичко останало подреждам и ми се получава, къде лесно къде не.
Някога си пожелах малко неясно и страхливо, един такъв мъж дето да ме иска и да ме харесва всякак. И да е уверен и силен и абе куп неща. И...получих го. Ама не съм си пожелавала в същия момент да не съм колеблива, да се влюбя като на 18 и да ни се получат нещата леко и лесно.
И седя сега и си се чудя на акъла. Отблъснах го и се чудя не направих ли грешка.
В същото време съм в някакъв особен период дето около мен има няколко мъже. Никога преди не съм имала такъв период в живота си. Явно е особена възраст, в която мъжете се сещат И за семейство. Примерно. Привличам ги някак. Как - не съм сигурна. Някои искат забавление, други сериозности, но поне 2-3ма стават.
Обаче аз пък съм и страхлива, колеблива, интровертна понякога, неуверена.
И? Какво се прави в такива моменти?
Избираш най-сигурното. Избираш най-емоционалното. Зарязваш всичко и почваш на чисто. Отиваш в Тибет и медитираш гладен върху скала, това е неприложимо... Simple Smile

Не знам какво питам даже:)))
Питам - как разбрахте, че вашият мъж е правилният.
Четейки и слушайки приятелки, има два варианта. Единия е - тресва те люовта и заживявате щастливо, така си го усетил силно, емоция, пеперуди, върти ти се главата, омекват ти колената и т.н. Сякаш това е в по-млада възраст и по-лесно:)
Другият е по-прагматичен начин. Преценяваш, обмисляш, то пак трябва да има чувство, но може и да не е фоерверки.

Четенето тук някой път ми е помагало. То е като да имаш един куп различни приятелки. Отсяваш нужното от много мнения. Аз нямам един куп приятелки:) И хич не обичам да споделям.

# 1
  • София
  • Мнения: 17 283
От опитът ми досега, колебая ли се за нещо (каквото и да е), значи още не му е дошло времето да взема твърдо решение.
С две думи, живей си живота, не ги мисли тия мъже. Когато се появи Дъ Мъжа, няма да се чудиш той ли е, не е ли  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 22 948
Омъжена съм (от година и половина), с дете, с ММ сме заедно от 5 г. Като тръгнахме аз бях на 19, той на 24. За момента съм щастлива, не всичко е цветя и рози, но няма как  Laughing. Въпреки написаното в подписа ми съм що годе реалист, даже клонящ към песимист и знам, че има вероятност да се разделим един ден. Няма как да знам дали е единственият, не знам какво ми е подготвил живота.  Отдавна няма пеперуди при мен, но обичам мъжа си, знам,че и той ме обича, сигурни сме един в друг, вярваме си, но това е на този етап. Аз съм човек, който не може да върви против себе си. Познавам се добре и знам, че ако се влюбя в друг, няма да мога да остана с мъжа си само защото имам сигурност с него или заради детето.

# 3
  • Мнения: 19
Да, ама:) Аз по принцип съм си колеблива, много Simple Smile
Това е лесния вариант. Да очаквам, че като се появи ще разбера и да си очаквам.
Обаче се замислих, покрай този, сбъднатото желание. Дали няма да съжлаявам после.
Защото съм очаквала нещоси въображаемо.
И вече след 20 да трябва по-осъзнато не базирано на интуиция.  

# 4
  • Мнения: 35 966
мислих върху чувствата си по прагматичен начин
приятелки със съвети изслушвам, но решавам аз

# 5
  • София
  • Мнения: 11 472
Питам: на колко си години?

# 6
  • Мнения: X
От опитът ми досега, колебая ли се за нещо (каквото и да е), значи още не му е дошло времето да взема твърдо решение.
С две думи, живей си живота, не ги мисли тия мъже. Когато се появи Дъ Мъжа, няма да се чудиш той ли е, не е ли  Grinning
Присъединявам се към мнението на Бърди, макар че
Скрит текст:
при нас го имаше моментът с тресването. Не по главата, а в ребрата, но това са технически подробности.  Laughing

# 7
  • Мнения: 12 473
Ах, Уиш..вашата история ми е любима.. Heart Eyes
И аз като Бърди.

Важно е да кажеш на колко си години все пак.
Щото аз на 20 едно, на 30 друго - а на 40 съвсем трето.. Joy

# 8
  • Мнения: X
Ооо, на 20! Тогава, ако не ходех като пияна патка, не се броях за влюбена.  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 107
хаха, сякаш слушам себе си, само дето аз съм екстравертен тип - всичко споделям, всичко чувам, сама решавам Simple Smile на 25+ реших да започна с автотренинга и мантрите за привличане на мъж. дотогава бях преживяла достатъчно тримесечни връзки плюс две двугодишни. трите месеца ми бяха нещо като изпитателен срок - за мен и за отсрещните. на какво ли не съм се нагледала Simple Smile та, започнах с мантрите - готин, умен, сам да си изкарва парите. падна ми се депресант. добавих - да има здраво семейство - падна ми се кариерист. да ме обича, повече от работата си - падна ми се досадник. да го обичам, колкото той мен - падна ми се женен. минаха още пет години и няколко тримесечни. драми, сърдечни болки, неспане, знаеш как е.

и се появи едно момче - никой. даже повече от никой, щото всички казваха "е, тоя ли баш". аз влюбена в поредния - музикант, живеещ в женева, денонощен скайп и пеперуди навсякъде. отсвирих оня, безнадеждният, доста брутално. но той взе, че остана. говорехме си, смеехме се, аз се правех на важна, той чакаше. минаа повече от три месеца в шеги и закачки. предложи ми да се оженим от нищото на една екскурзия. аз му споделих, че е единственият прескочил трите месеца и казах, че не съм готова. взех пръстена, закачих си го, като бижу и дотам. а той пак остана.

е, 10 години по-късно пак се смея с него, напиваме се заедно, ходим по екскурзии, преживяхме спадове и катарзиси, говорим за всичко и чакаме второ дете. от мен съвет, мантрите са си мантри, но мъжът е този, който разпознава жена си. така, че бъди себе си, живей, както смяташ за правилно и бъди себе си с отсрещния, но най-вече честна - и със себе си, и с него. и да знаеш - мъжът трябва да може да те разсмива, това е най-важното. влезете ли в сериозното, шанс няма.

успех от мен.

# 10
  • Мнения: 19
Около 30:)
А, аз мантри съзнателни не съм правила. Даже и не подозирах за Вселенски прошения, преди да видя оная тема. То е просто онова, което съм си мислела настоятелно, че искам. И съм визуализирала несъзнателно.

# 11
  • Мнения: 12 473
Сега се опитай да визуализираш съзнателно..))
Какъв човрк искаш до себе си?
Бъди честна със себе си и си отговори сама.
Ама не да е красив, умен, богат и тн.
А как искаш да те кара да се чувстваш. Peace

# 12
  • Мнения: 1 071
При мен беше странно, нещо като интуиция, може би. Излизах с него, забавлявахме се, възхищавах му се за разни неща. Но беше много различен от мъжете, с които до тогава съм имала връзки. И тъй, някъде след около месец сънувах сън, от тия специалните. После след още месец той ми сподели нещо много важно за мен. Да кажем, свързано с младежките представи за любов. Тогава се сетих, че няколко години преди това, когато си водех дневник бях описала идеалния мъж. Хм, изрових дневниците и се оказа, че покрива на 100% описанието. И така. По принцип съм прагматичен човек и вярвам повече на разума си. Но влязох в детайли, защото решението ми тогава беше емоцианално-интуитивно, но вероятно правилно.

# 13
  • Мнения: 289
Когато се получава - се получава. Grinning Искам да кажа, че нещата си стават естествено. Ако се колебаеш между двама твърде дълго - избери трети. Stuck Out Tongue

# 14
  • Мнения: 1 107
Ако тепърва ще се отдаваш на мантрите имай предвид, че Господ е буквалист. Ама, толкова голям буквалист, че и зад буквите гледа. И си приготви около три свободни часа всяка вечер и стабилна предварителна подготовка за всичко желано. Мантрите са позитивни, не казваме "не". След няколко седмици се наслади на резултата и бъди готова да се сблъскаш челно с пропуснатото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт