Проблем при уриниране

  • 1 182
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравейте ..
някъде от 2 месеца имам оплакване от постоянна нужда за уриниране, болки долу в корема , парене по време и след уриниране и  течение, което е едно такова жълтеникаво..
може ли да ми кажете какво е или ме посъветвайте..

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 21:26 от bubanka

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
здравейте ..
някъде от 2 месеца имам оплакване от постоянна нужда за уриниране, болки долу в корема , парене по време и след уриниране и  течение, което е едно такова жълтеникаво..
може ли да ми кажете какво е или ме посъветвайте..
Звучи като нещо микробиологично. Отидете при лекар специалист за изследвания и лечение.

# 2
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
Само от 2 месеца, браво бе!!!
Цитат
може ли да ми кажете какво е или ме посъветвайте
Съвет: Още утре трябва да посетиш лекар, задължително.

# 3
  • Мнения: 11 358
Изчакайте още 2 месеца ако е възможно. Ще е интересен биологичен експеримент за човешката немърливост към собственото здраве  ooooh!

И да не е само да се карам - вероятно имате инфекция /а е възможно и по-сериозно заболяване/ и е необходимо веднага да отидете на лекар. Необходимо е микробиологично изследване и вземане на урина и адекватно лечение с антибиотик или химиотерапевт за цистита.

# 4
  • Мнения: 12 666
Пих едно прахче за цистит  - 12 лв струва еднократно се пие, мина ми веднага.

# 5
  • Мнения: 2
Пих едно прахче за цистит  - 12 лв струва еднократно се пие, мина ми веднага.

predi tova 2 puti me e hvastal cistita .. 1viqt put otidoh na lekar ama 2riqt se izlekuvah sama pone taka mislq .. mojebi ot nedoizlekuvan cistit pravq ostar cistit neznam.. lekarqt mi izpisa Monural - 1 prahce .. sega piq Ciprofloksacin ama neznam mojebi pak trqbva da posetq lekar.. a dali podobno nesto se slucva ot polov kontakt?
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 15:04 от AnMary

# 6
  • Мнения: 11 358
Влошаваш се след полов контакт ли?

Вероятно наистина има недоизлекуван цистит + вагинална инфекция. Свари си отвара от 1 с,.л. лайка и 1/2 с.л. смрадлика и се мий 2-4 пъти дневно с топъл разтвор. Обезателно преди лягане. Ако имаш голям леген или вана може да си правиш седящи бани с отварата и много помага. Важно е да дезинфикцираш легена добре.

Можеш да си вземеш за миене Трихлобактер и като се миеш вечер малко да го пооставяш да поседи преди да го изплакнеш.

Също така Уринала добре прочиства пикочните пътища.

Добре е пак да посетиш лекарят за долечение. Ако така ходиш с недолекуван цистит той ще хронифицира и ще остане завинаги.

Общи условия

Активация на акаунт