Витамини NATURES WAY

  • 3 786
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 165
Мами, трябват ми на АЛАЙВ Б КОМПЛЕКС и МАГНЕЗИЕВ ЦИТРАТ пак на NATURES WAY.
Има ги в мниго малко аптеки като цените ми се струват високички. Магнезиевия цитрат е 35 лв, а Б комплекс 42лв.
Гкедам в Амазон са 120 таблетки за 13 долара. А тук в България 60 таблетки 42 лв.
Знаете ли от къде мога да ги купя по евтино, кой им е вносителя или някоя по евтина аптека. Благодаря ви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 157
Вносител-Ревита.Цените са еднакви почти навсякъде,не зависи от аптеките това.Поръчай си от iherb.com,ако ти е толкова важно да пиеш американски бъркочи,иначе на пазара Б компекс има десетки варианти.
 Ако е за животоспасяващо лекарство виждам смисъл,но за хранителни добавки ми се струва голяма простотия това вторачване в марките.Все пак субстанциите са едни и същи,за какъв дявол ще даваш 42лв за Б комплекс ooooh!

# 2
  • Мнения: 13
ползвала съм някой неща  Rolling Eyes специално витамини за възрастни и деца на Алайв и съм доволна,
предпочитам да дам пари за качество различно от евтините боклуци на фортекс или витамикс да не говоря за валмарк ,а магнезия има добри аналози на пазара - диспорал сашета и биоелектрата вършат страхотна работа.
поздрави

# 3
  • Мнения: 4 745
ползвала съм някой неща  Rolling Eyes специално витамини за възрастни и деца на Алайв и съм доволна,
предпочитам да дам пари за качество различно от евтините боклуци на фортекс или витамикс да не говоря за валмарк ,а магнезия има добри аналози на пазара - диспорал сашета и биоелектрата вършат страхотна работа.
поздрави
Специално за Магнезий,магнерота е един от най -качествените варианти! Peace

Общи условия

Активация на акаунт