Uraaa! Плуване за бебета!!!!!

  • 42 004
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 260
Как върви плуването? Ние мислим скоро да започнем да ходим в Банкя. Ще ни е за пръв път. Вие кога ходите?

За вървене - плуването никак не върви, защото не ходим никъде  Laughing . А вие разбра ли ли сте се с Александра за Банкя и ако да - за кога? Последно , като говорих с нея, което беше доста отдавна, говорихме всеки път да се обажда предварително малко пред да тръгнем, за да знаем дали наистина са измили басейна и сменили водата. Дали сте говорили и за това с нея  Hug ? Мерси предварително за отговора!

# 286
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Не съм се разбирала с нея, а водата я сменят всеки понеделник и четвъртък. Аз мисля тези дни да ходя след 5.30 ч.

# 287
  • София
  • Мнения: 6 260
По принцип наистина би трябвало да сменят водата понеделник и четвъртък, само че като бяхме веднъж с Олга се оказа, че са я сменили предишния ден в сряда и като ни ги наприказваха и едни... Има го по-напред в темата.

# 288
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Ами освен да се обаждаме предварително.

# 289
  • София
  • Мнения: 6 260
Да, май ще трябва да проверяваме кога точно са сменяли водата, че май алтернатива на басейна в Банкя така и не се намери.  Hug На мен обаче ще  ми е най-удобно да започнем наново с плуването след 22.07., че дотогава са се заредили едни рождени дни (включително и нашия  Laughing), та ще ми е трудно да се организирам за Банкя. То не пречи да се присъединим и по-късно - и без това достатъчно сме "закъснели".

# 290
  • София
  • Мнения: 6 260
kk, ходите ли да плувате?

А някой друг да е бил скоро в Банкя? Ако никой не ходи, да взема аз да потърся Александра да видя дали води занимания  Hug ?

# 291
  • София
  • Мнения: 688
май никой не ходи, но пък има желаещи  Laughing
ако се свържеш с Александра, дай после инфо  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 6 260
ако се свържеш с Александра, дай после инфо  Hug

Сега й пиша по мейла, ако не отговори до 2-3 дена, ще й звънна и ще ви пиша как стоят нещата, ако някой не ме изпревари, разбира се!  Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 1 809
Явно желаещи много, да видим дали ще ни се изпълни желанието  Simple Smile

# 294
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Момичета, а на кой басейн в София бихте водили децата си?! Сега лятото има избор, открит или закрит Wink
Като започна темата, дечурлигата нямаха и годинка, а сега са минали 2  Laughing Моята от известно време вече я пускам да плува в големия басейн, а не детския и успешно изкарваме по час. Преди водата там и беше малко по хладна и ако останехме повече от 30-40 мин, започваше да трепери.

# 295
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И ние бихме се включили,но къде ThinkingМай няма подходящо място за толкова малки бебоци!

# 296
  • Мнения: 2 614
Пускам нова тема, за да не заключат модераторите тази!
Дано намерим подходящ басейн за плуване на бебоците!
Запядайте тук

Общи условия

Активация на акаунт