Мами в Италия 4

  • 14 295
  • 269
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 714
мамчета, аз както обикновено отново сменям темата (четох някъде, че било типично за жените) да скачат от нещо на друго ама...
искам да питам и ако можете мненийца да дадете.
Та ...
на 9 май моят благоверен има рожден ден. Решила съм да му подаря лимоново дърво  Sunglasses барабар с лимоните де  Wink щото сега е в Сардения по работа, отишъл във вилата на комерчалето и не знам колко работа е свършил ама му опасъл лимоните от дръвчетата в градината  Shocked
Дотук добре, ама ...
На 12 май имаме годишнина, цели 3 години съвместно изтърпяване. Та дискорсото е следното. Никога не успяхме да идем на луна ди миеле, нито в отпуск, нито където и да било освен когато успяхме да отидем във Виченца на плътски уикенд (един ден и половина с преспиване) без дете и с цената на хиляди уговорки кой ще ме замества на летището, кой ще гледа детето и т.н....
Плийз дайте идеи ако реша да го "открадна" за 1-2 дни къде да го заведа да отпочинем наистина и да отбележим подобаващо поне тази годишнина?

# 31
  • Мнения: 5 475
Аз вчера питах подобно(ставаше дума за рождения ми ден,в края на май!)
 Това ,което момичетата ми предложиха беше:Лаго маджоре,нещо по езера,на море или на планина(според предпочитанията)...
 
Зависи и до каква сума искаш да се разпростреш.. Money  Може Венеция(малко изтъркана романтична дестинация),Верона,Париж...
 Аз например гледах за някой уикенд извън Италия...само дето основните дестинации вече сме ги минали..но се замислям над повторение ,например за Мадрид или Барселона.. newsm78

Зайченце ,по -леко с обясненията,че ще вземем да се натресем и ние ...нали сме наблизо във Фриули по това време! Wink
  bouquet

# 32
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Здравейте на всички Laughing
бързам да си кажа, за тези с които не сам се запознала, аз съм систера на макдирокова Laughing
искам да пожелая много хубав ден на всички  bouquet
и да кажа, че сега качвам няколко снимчици от матримониото на сестрата щото тя все няма време Thinking
надявам се да успея де стискайте палци (за качването) Blush

# 33
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ето това е линка към снимките на систера Laughing
надявам се да е станало и да може да се отвори
до кукане Laughing
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549451878

# 34
  • Мнения: 714
ВърхЪ!!! БравосТ!
Страхотни снимки! Браво на Деси, че ги метна и комплименти за семейство макдирокови!
Такива сте хубави!  Laughing И романтични!  Rolling Eyes Ей, това българските булки са голяма работа!  Sunglasses

А пропозито то не пречи пак да й издърпам ушите по причини упоменати по-напред в Тема 4, ама това следващия път  Wink

# 35
  • Мнения: 3 425
Салве и от мен днес!
Лелеее Мкдирока ква готина булка е била;)Супер..а тя все се криеше ахахахаах добре,че е сестра и да ни отвори очите  Joy
Лени, мой'то свеки прави баккио(май така му вика) агнешко дрогирано със чесън и розмарин(от предишната ве4ер)...като е набола самото месо с нож и е напълнила тез дупчици с чесъна и роазмарина ситно нарязани! и малко черен пипер(солта накрая,4е месото било ставало жилаво ина4е)И го пе4е на фурна с малко олио(демек зехтин),4е то и месото си пуска!После пържи картофите с клон4е РОЗМАРИН и преди да ги сервира(а и за да са топли по-дълго време) ги овъргаля в мазнината при готовото агнешко! На нас(аз посвикнах ве4е) ни харесва,но е въпрос на вкус;)Айде успех за неделята;)
Мама италиана,аз съм с 2 ръце за Венеция...дестинация,която трябва да бъде видяна,а и е точно за уикенд(2-3дни)...ние 6 дена я обиколяхме като луди!
Ванеса къде ли се изгуби?!
......е забравих какво още ще пиша  newsm78 ...дали е само от пролетта  hahaha
Айде и да ми пофффалите снимките  Whistling

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 02:07 от Дивиана

# 36
  • Мнения: 5 475
ВърхЪ!!! БравосТ!
Страхотни снимки! Браво на Деси, че ги метна и комплименти за семейство макдирокови!
Такива сте хубави!  Laughing И романтични!  Rolling Eyes Ей, това българските булки са голяма работа!  Sunglasses

 smile3525  Супер сте,Миленче !!
То вече нямам думи..сбрали сме се куп хубавици и това е то!!Bella13 много сте сладки и ти и мъничето!Да ти е живо и здраво!  bouquet


# 37
  • Мнения: 3 425
Айде още една снимка ...бонус ...за такава каквато бях преди  Whistling

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 02:08 от Дивиана

# 38
  • Мнения: 714
Малеее кВи парчета сме се събрали! Хубост се лее на талази!  Laughing
Белла, ти не си белла, ти си беллиссима  Peace
А бубчето - нямам думи, две маслинки номер 2  Wink

# 39
  • Мнения: 5 475
Тъкмо гледах по ТиДжи 4 за наводенията в България.Казаха,че утре ще е най-високо нивото на Дунав и споменаха Видин,като най-засегнат.
  Ири,надявам се с твоето семейство всичко да е наред!
 Дано да се размине ! Praynig

# 40
  • Мнения: 6 167
Макдирокова, ма голяма красота!!!
Нямам какво да добавя.
БРАВО!
  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 545
Здравейте красавици!
Нямам думи направо, според мен, ако направим конкурс по красота с мамите отт другите държави, определено ще спечелим ние /само дано не ме набият/.
Браво на адашката за снимките на Милена, мноооого хубава булка. Калинче, ми той Марко много пораснал бе, момък голям станал, много сте сладки. Зайче, и вий сте едни хуууубави.... Ми направо ми се прижени.
Валя,  вече са ти дали доста идеи... Можеш да потърсиш разни оферти ласт миниут /мале, как го написах!!!/ по Европата, а из Италия дестинациите са толкова много... А и май месец е обикновенно месеца на музеите, имат разни промоции и специални карти, та има да избираш...
Лени, браво на теб, сколасала си рано-рано с яйцата. Аз днес пазарувах в Лидл, 42 яйца съм купила, с тях козунаците, и за боядисване. А продаваха и готови боядисани, ама знам ли кога са варени, и стават ли за ядене.
Гери, и аз нямам думи за нивото на тукашното образование. Да не говорим какви съм ги чувала от устата на някои учителки - неща от сорта ho rimasto l'ombrello a casa, или se sarei.... Не знам на какво ги учат в училище, та излизат неграмотни направо. За университетите обаче намам големи наблюдения, освен за медицинския факултет /не, че съм го посещавала като студентка, просто обслужваме голяма част от Дипартиментите на Факолта ди медичина на Федерико II/ и определено учат здравата, голямо юркане пада.

# 42
  • Мнения: 5 475
За университетите обаче намам големи наблюдения, освен за медицинския факултет /не, че съм го посещавала като студентка, просто обслужваме голяма част от Дипартиментите на Факолта ди медичина на Федерико II/ и определено учат здравата, голямо юркане пада.

Така и трябва,че доктор и адвокат, ако не са компетентни....
Аз съм учила икономика и търговия във Фиренце.В общи линии лесно беше..след Философията в БГ..направо песен!
Дъщерята учи в социо-психологически лицей..но просто нямам думи какви са учителите...три пъти ходя..направо резил-то аз говоря по перфектен език от тях,да не говоря професионално на какво ниво са.. #Crazy не могат да обясняват..ако питаш те мъмрят и ти намалят оценката за поведение! Shocked  Помните ли едно време имаше и при нас оценки за поведение,но за дисциплина..

# 43
  • Мнения: 1 072
bella, много ти е сладьк шушкото Heart Eyes

макдирокови, избихте рибата, браво.  bouquet Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 5 475
 newsm78

Кой не се е показал още на снимка?
Бързо да го видиме!

Общи условия

Активация на акаунт