Препоръчайте ми сайт за принтиране на снимки

  • 6 419
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 713
Здравейте, подхванала ме е параноята, че един ден ще стане нещо с компютъра ми е ще ми изчезнат всички снимки и реших че искам да си ги извадя. А и най-вече за да мога след време да ги извадя, да ги разглеждам, да ги показвам на децата си както прави в момента моята баба..

Та стигнах до заключението, че ще ми излезе по-изгодно в интернет. Има сайтове, на които изпращаш снимките, те ти ги принтират и после ти ги изпращат по куриер.

Дали ще се намери някой, който да е правил такова упражнение и да ме насочи към кой сайт да се обърна.

В Google ми излизат много, но знае ли човек. Предпочитам по препоръка да действам.

# 1
  • Мнения: 3 228
http://snimkitevi.com/snimkitevi/

Този сайт съм ползвала. Бързо и изгодно  Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 286
И аз го препоръчвам.

# 3
  • Мнения: 14 654
А аз не го препоръчвам. Снимките се принтят на ужасно некачествена и тънка хартия, която се огъва след време и с евтини мастила, които избледняват. То за тая цена няма какво друго да се очаква. Аз бих си ги занесла в студио, където работят с качествени материали.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Това скорошно впечатление ли е? Защото аз последно вадих снимки преди 3 години, хартията си беше ок, не са мръднали като цветове. Стоят в албум, естествено. Но скоро не съм поръчвала, може да са снижили качеството.

# 5
  • Мнения: 466
снимките излизат много хубаво, аз съм много доволна

# 6
  • Мнения: 14 654
Не е скорошно, горе-долу отпреди 3 години е и моето впечатление. Не съм доволна, знам как изглежда една хубава снимка и какви са снимките, които те ми носят. Но за толкова пари, качеството е съответно.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз също се интересувам и разгледах ценорасписа, имат два вида хартия и цени , като по-скъпата е описана така : * Фотохартията Fujicolor Crystal Archive Supreme е с върхово качество, висока разделителна способност, по-широк цветови диапазон, бяла чистота и изключителна издръжливост на цветовете."
  . От коя хартия са лошите впечатления ?

 

# 8
  • Мнения: 1 713
А дали би било проблем ако снимките не стоят в албум? Не съм привърженик на албумите и ми се иска да ги съхранявам в кутия насипно.

# 9
  • Мнения: 466
мисля че това с кутия е добър вариант. аз имам сърце от снимки на стената съм си ги залепила и нищо им няма от време на време с сух парцал ги забърсвам

# 10
  • Мнения: 28
Аз правя подобни снимки в една фирма в Люлин.
Лошото че и забравих името.
Като тръгнеш от метростанция Сливница към Колперативният пазар се пада от дясно в една нова колперация.
Задължително обаче важните снимки ги ламинирам.Така се запазват перфектно.

# 11
  • Мнения: 1 713
Не съм от София. Благодаря все пак.
Благодаря и на другите момичета - реших да пробвам в http://snimkitevi.com/snimkitevi/ . Днес ще ги поръчам. Обмислям да са в размер 13/18. Една приятелка ми каза, че в този размер ако са снимани от телефон ставали размазани. Дано не е така, защото държа снимките да са големи.
Също и се чудя матирани ли да ги поръчам или гланц? Какво ще ме посъветвате?

# 12
  • Мнения: 1 792
После сподели, моля те, как са като качество. Аз имам бек ъп на снимките на външен хард, но и аз искам да извадя поне част от тях. Гледах тук едни стари теми за разни английски сайтове, които дават добри цени и безплатни кадри, но нямаше скорошни мнения.

# 13
  • Мнения: 1 713
Получих си ги вече. Пуснах ги на размер 13/18, луксозна хартия. Ами доволна съм от качеството, има и снимки които не са добре, но просто самото качество на снимките които аз съм пратила е ниско. Излезнаха ми с 20ст по-евтино на снимка от обикновенно фото в града.

# 14
  • Мнения: 1 792
Аз се замислих да пробвам с 3-4 снимки с различно качество да ги изкарам в различни фотостудиа, за да сравня резултата. Ще пробвам и това, щом си доволна. Определено цената си е супер, защото искам да изкарам поне 500 снимки  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт