Електрическа четка за изсушаване

  • 8 290
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Здравейте, търся си електрическа четка за изсушаване. Интересува ме конкретно от кои марки и модели сте доволни.  Simple Smile
Преди 15тина дни купих http://www.philips.bg/c-p/HP8654_00/airstyler тази на Филипс и останах страшно разочарована. Ползвала съм я общо 5 пъти и вече издаде багажа, по-точно самите косъмчета на едрата четка се оказаха страшно некачествени. Първите 2 пъти всичко беше добре, но си личеше, че постепенно косъмчетата започват да се изкривяват, а някои дори да падат. Та след 5 изсушавания вече дори не ми захваща косата, а моята е хем тънка, хем мека. Ще й правя рекламация, то се е видяло. Но искам да си взема друга, защото първоначалните резултати много ми харесаха.

Благодаря предварително.  Peace

# 1
  • Мнения: 2 309
Свекърва ми има една, която е на най-малко 15 години и е много смешна и за нищо пари.. а марка... улична, но върши работа мнооооооого добра! Тя обаче има и къса коса ... един път по принуда трябваше да я ползвам и голямо мъчене беше за мен, защото тогава бях с дълга коса до кръста, пък и ми е мноооого гъста ... Аз бих търсила на Ремингтън... имам само маша за кичури и преса за коса и съм супер доволна...а мъжът ми има ел.бръсначка и е супер!

# 2
  • Мнения: X
Момичетата в темата за професионална козметика са доволни от четката на Ровента .
Аз съм пробвала на комшийка електрическата четка но си оплетох косата и това ме отказа от покупка.

# 3
  • Мнения: 834
Аз баш между една на Ремингтън, една на Ровента и тази Филипс се колебаех. Надделя последната, защото малката й четка е с прибиращи се зъбци и лесно се ползва и като маша. Ама явно съм изтеглила късата клечка.  Rolling Eyes
Проблемът е да не взема друга сега и пак след няколко ползвания влакната да се скапят, както на сегашната, затова ме интересува някой дали е ползвал такъв тип четка дълго време.

Сега изчаквам да видя какво ще е развитието с рекламацията...

# 4
  • Мнения: X
Имам тази - http://seshoar-masha.pazaruvaj.com/philips/procare-hp8656-p113726886/ от повече от 2 години, като ползвам основно плоската четка за изправяне. Добра работа върши, чак перфектно права като с преса не може да стане косата разбира се...не се е скапала за толкова време, доволна съм. И моята коса е тънка, мека и права  Peace

# 5
  • Мнения: X
Аз баш между една на Ремингтън, една на Ровента и тази Филипс се колебаех. Надделя последната, защото малката й четка е с прибиращи се зъбци и лесно се ползва и като маша. Ама явно съм изтеглила късата клечка.  Rolling Eyes
Проблемът е да не взема друга сега и пак след няколко ползвания влакната да се скапят, както на сегашната, затова ме интересува някой дали е ползвал такъв тип четка дълго време.

Сега изчаквам да видя какво ще е развитието с рекламацията...
А влакната не са ли всъщност естествен косъм?
Мисля ,че на повечето такива четки меките влакна се разкрачват /така да го напиша/ Simple Smile

# 6
  • Мнения: 834
А влакната не са ли всъщност естествен косъм?
Мисля ,че на повечето такива четки меките влакна се разкрачват /така да го напиша/ Simple Smile
Изкуствени са.  Rolling Eyes
Леко "разкрачване"  (Laughing) е нормално да се получи, да, но на тази направо легнаха на всички страни, че някои и опадаха. Косата ми така дори не достига до керамичния корпус и общо взето ефективността на четката стана нулева.

# 7
  • Мнения: X
А влакната не са ли всъщност естествен косъм?
Мисля ,че на повечето такива четки меките влакна се разкрачват /така да го напиша/ Simple Smile
Изкуствени са.  Rolling Eyes
Леко "разкрачване"  (Laughing) е нормално да се получи, да, но на тази направо легнаха на всички страни, че някои и опадаха. Косата ми така дори не достига до керамичния корпус и общо взето ефективността на четката стана нулева.
Нали тази имаш?
http://www.philips.bg/c-p/HP8664_00/airstyler пише ,че косъмчетата са от четина на глиган .Аз имам четка за оформяне на филипс и съм много доволна , но моята не е ротационна и отново е с прибиращи зъбци.Ето тази е http://www.philips.bg/c-p/HP8663_00/essentialcare-airstyler и съм изключително доволна.Машата ми също е на филипс , пресата и новия сешоар.До сега не са ме разочаровали с техен продукт .
Бях се насочила да взема и тази четка която показваш  newsm78 .Според мен най -добре е да се свържеш с магазина от който си я взела и ако има някакъв дефект е гаранционна да изиксваш да я подменят с нова  Peace bouquet .Мисля ,че няма да имаш проблем с това.

# 8
  • Мнения: 834
Скрит текст:
А влакната не са ли всъщност естествен косъм?
Мисля ,че на повечето такива четки меките влакна се разкрачват /така да го напиша/ Simple Smile
Изкуствени са.  Rolling Eyes
Леко "разкрачване"  (Laughing) е нормално да се получи, да, но на тази направо легнаха на всички страни, че някои и опадаха. Косата ми така дори не достига до керамичния корпус и общо взето ефективността на четката стана нулева.
Нали тази имаш?
http://www.philips.bg/c-p/HP8664_00/airstyler пише ,че косъмчетата са от четина на глиган .Аз имам четка за оформяне на филипс и съм много доволна , но моята не е ротационна и отново е с прибиращи зъбци.Ето тази е http://www.philips.bg/c-p/HP8663_00/essentialcare-airstyler и съм изключително доволна.Машата ми също е на филипс , пресата и новия сешоар.До сега не са ме разочаровали с техен продукт .
Бях се насочила да взема и тази четка която показваш  newsm78 .Според мен най -добре е да се свържеш с магазина от който си я взела и ако има някакъв дефект е гаранционна да изиксваш да я подменят с нова  Peace bouquet .Мисля ,че няма да имаш проблем с това.
Права си, не съм прочела и мислех, че са изкуствени.  Peace

Преди имах невъртяща с такива единични влакна (не знам как се наричат) и много се оплитах, затова сега търся хем въртяща, хем със снобчета влакна, хем керамична, хем мощна...  Crazy

# 9
  • Мнения: 120
Здравейте момичета! Аз също съм в дилема каква четка да си взема. Пробвах на една съседка, и много добре ми изправи косата. В момента съм на каре, чуплива коса и твърд косъм. Гледах прочутата четка на Ровента, но не мисля, че е подходяща за моята коса. Тя е с много тънки косъмчета.
От това което видях в технополис се спрях на тази http://www.philips.bg/c-p/HP8663_00/essentialcare-airstyler

DqVoLsKi_ChArOvNa, с каква коса си? С коя приставка се изправяш? 

# 10
  • Мнения: 834
Здравейте момичета! Аз също съм в дилема каква четка да си взема. Пробвах на една съседка, и много добре ми изправи косата. В момента съм на каре, чуплива коса и твърд косъм. Гледах прочутата четка на Ровента, но не мисля, че е подходяща за моята коса. Тя е с много тънки косъмчета.
От това което видях в технополис се спрях на тази http://www.philips.bg/c-p/HP8663_00/essentialcare-airstyler
Малката прибираща се четка, поне на мен, много ми заплиташе косата и не ставаше за ползване като маша.

Поръчах нова на Ровента, с изкуствен косъм, дано този път да не се получи същия проблем.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Аз също съм в дилема каква четка да си взема. Пробвах на една съседка, и много добре ми изправи косата. В момента съм на каре, чуплива коса и твърд косъм. Гледах прочутата четка на Ровента, но не мисля, че е подходяща за моята коса. Тя е с много тънки косъмчета.
От това което видях в технополис се спрях на тази http://www.philips.bg/c-p/HP8663_00/essentialcare-airstyler
Малката прибираща се четка, поне на мен, много ми заплиташе косата и не ставаше за ползване като маша.

Поръчах нова на Ровента, с изкуствен косъм, дано този път да не се получи същия проблем.  Simple Smile
как така ти заплита косата ? Зъбците се прибират и косата се освобождава.Правих буклички на дъщеря ми без проблем .Най-много ми хареса ,че не скубе а се прибират зъбчетата.Косата ми е права.На дъщеричката ми косата също е права.Имам снимка на изсушената и коса.Мога да покажа малко по късно.

# 12
  • Мнения: 834
как така ти заплита косата ? Зъбците се прибират и косата се освобождава.Правих буклички на дъщеря ми без проблем .Най-много ми хареса ,че не скубе а се прибират зъбчетата.Косата ми е права.На дъщеричката ми косата също е права.Имам снимка на изсушената и коса.Мога да покажа малко по късно.
Ами при самото навиване на косата, краищата ми ги огъваше и се получаваха със странни ъгли, не знам и аз как да обясня.  Grinning

Няма такъв карък като мен, да се оплача. Дойде днес Ровентата и нея ще я връщам.  Crazy Малката четка - пластмасова. Лошо ми стана като я видях. Ако го бяха писали в описанието въобще нямаше и да я поръчам.

Та от 2 четки сега нито една.  #Cussing out Хем се ядосах, хем ми е смешно, че за втори път се нахендрих. Дано поне и от двете места да ми върнат парите...

# 13
  • Мнения: X
Защо не погледнеш на ровента четките които са с естествен косъм.
Струват около 80 лева ?
Ротационни са има много момичета които са доволни от тях .И според мен най -добре да я вземеш от магазин и да я тестваш върху косата си за да се избегне несполучлива покупка .

# 14
  • Мнения: 834
Защо не погледнеш на ровента четките които са с естествен косъм.
Струват около 80 лева ?
Ротационни са има много момичета които са доволни от тях .И според мен най -добре да я вземеш от магазин и да я тестваш върху косата си за да се избегне несполучлива покупка .
Аз умишлено не исках естествен, защото първата беше с такъв и бързо се скапа.

Не ми е писано да си издухвам косата с такава четка явно.  Laughing Вече само на живо ще си търся такава, след тези разправии...

Общи условия

Активация на акаунт