Мами в арбските страни-3

  • 16 921
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 655
ОХ и аз съм зле с килограмите, много се тормозя в нкакви дрехи не мога да влезна-мои естествено, нямам талия, и тия стрии дето са ми излезли като нарязана сам за филета, като се погледан и ми се доревава, а как да отслабна като кърмя, Сами си суче нормално, алхамдулилях, и е наддал 700 гр. за 20 дни което е добре, не мога да му се нарадвам.
А и друго ми е криво, мъжа все проблеми има с резиденса, нали си го сменя и все нещо не разбрал и трябва да се доуправя, ама като е дебела глава от кога му вранкам, оправи си документите, ама ето като му опря яицето до задника та се стресна, сега се нервии че не може да доиде да ни види и дори си поплаква, все ядосан, ама и аз все му казвам че тои си е виновен, да се научи да се всушва малко, после ми е криво като го хокам.
Ронита да ти е живо и здраво бебчето, всичко ще отмине и ще се оправи, и аз бях със секцио, но защото дебелото дупе на сами не искаше да се обарне а и беше 3,500, сега се храним каде на 3 каде на 4 часа, понякога не мога да го събудя за да го нахраня, друг път.Сутрин сме с колики и като се гърчи чак повръща, а като се рзхълцами се къса сърцето!

# 241
  • Мнения: 1 655
Мами които ще си идвате, аз току що видях в саита на летище варна че има полет от дубаи, трябва да е някакав чартар, на AIR LAZUR!

# 242
  • Мнения: 3 461
А,така ,Миме,и ти ли Бруте? CloseЗамеряй ме и ти с камъни LaughingАз съм крехка натура,разбиране ми е необходимо,а не заплахи LaughingКато не ме вземе Джон ,ще ти дойда на гости в Пазарджик. Hug

# 243
# 244
  • Мнения: 3 461
Аз пък ,тъй като съм на вълна бизнес картички,днес бях в една фирма за изроботка и какво беше учудването ми като попаднах на 3 бизнес картички в каталога им на българи от Bulgaria Air,които са написали всички телефони в София, а за Бахрейн са оставили собствения си мобилен телефон.Доколкото знам тук нямат представителство,нито полети.Иначе е пълно с пилоти и стюардеси,но те работят в Gulf Air. newsm78

# 245
  • Мнения: 1 269
а така кремакула.Утре си купувам билетите.Но аз си мисля 4е тези 4артъри ги пускат само лятото което на мен не ме устроива.тенкс за инфото

# 246
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

май работят само със заявки.

# 247
  • Мнения: 927
Здравейте, майчета,
Вчера ходих на видеозон и ще си имаме мъжленце май stork-boy smile3521
Бях доста изненадана,защото все си мислех, че ще е мома. newsm78
Оттук идва вече проблема с обрязването и името (измислила си бях само женско).
За обрязването знам, че колкото по-рано се направи, толкова по-добре. Но много ме е страх да го направя в БГ.
Дайте ми съвет, ако някой е минал по този път в България.
Ронита, бебчо ти е много красив, машалла!
Лека вечер на всички! smile3525

# 248
  • Мнения: 1 184
Моми4ета аз мога да се похваля 4е съм с близо 15 кила долу. Laughing за близо 3 месеца.Първият месец бях на диети, но ги спрях и сега карам предимно на салати.Сама немога да повярвам 4е и аз ве4е заприли4ах на 4овек, и мога да си намирам ве4е дрехи и дънки наи ве4е(без тях немога да живея)
Сега като се приберем ще напрявя няколко процедури LPG и масажи и съм пушка.Ако стигна до 55 както си бях преди ще е върхът.

Миленка, едно голямо браво от мен! Ех, дано и аз мога да се похваля със същото след като родя  Party. Мечти, мечти... Като се знам само какво говедо съм само. След раждането на дъжеря ми една цяла година не успях и грам да сваля. То не бяха аеробики /кърмех и не можех да пазя диета/, то не беше спорт. Нищо. И след това като с магическа пръчка свалих всичко. Е, вярно, че си бяхме във ваканция в БГ за 3 месеца и там няма кой да тича след Рая освен мен. Но тези сладурики и шоколади така ме мъчат сега  #Cussing out. Постоянно се наливам с вода, че доктора ми се караше скоро, и като ми се промие корема веднага ми се прияжда шоколад  Cry. Какво да правя...  newsm78

# 249
  • Мнения: 1 184
vessy78, честито за мъжлето! Да ви е живо и здраво.

За обрязването не мога да ти помогна със съвет. Поради същата причина реших да раждам тук, тъй като съм чувала, че тук го правят още при раждането, докато бебчовците не са толкова чувствителни. Но и в БГ би трябвало да е ОК. Съжалявам, че не мога да съм ти в помощ. А за името нямах проблем. С тати бяхме се разбрали още от началото, че ако е момиче аз ще мисля име, а ако е момче - той. Така че не ми се наложи да се тормозя много  Twisted Evil.

# 250
  • Мнения: 1 269
Веси 4естито ти пишленце.Даи боже живо и здраво бебенце
Ти нали ще раждаш някъде в софия,предполагам 4е извършват обрязване,няма на4ин.Не се притесняваи не е болезнена процедурата.На малкият го обрязаха на 2-ят ден след раждането.Не  е плакал изобщо.САлед няма и седмица му падна пръстен4ето,а дотогава го мазахме с един антибиотик и по4иствахме със спирт.Таткото сигурно е много щастлив.Макар 4е нашият си искаше девоика от самото на4ало.Какво име сте избрали.И двете имена са мои избор,но изборътна третото живот и здраве ще бъде изцяло негов.

Елип аз ядях като прасе.Докторката ме караше да мина на диета в последният месец.Интересното е 4е влезнах да раждам 69 кг,седмица след като родих тежах 72. #Crazy( махнеш води и бебе)Много ка4их по време на кърменето,а и от първата бременост имах кила отгоре.
Ние се у4им на гърне.Имаме 2 пъти успех.Беше много горда от себе си.Пляскахме с ръ4и4ки от радост.Е имахме и малка издънка,каза ми мамо питц но милата неможа да се остиска до банята и остави една малка пъте4ка след себе си Sick

# 251
  • Мнения: 927
Аз ще раждам в Горна Оряховица, но от София ще ми пратят някой да ми изтегли кръв от пъпната връв за стволовите клетки.
Трябва да търсим човек от Търново да ни резне бубата. newsm78
За името много се чудя- мъжа ми каза аз да избирам, той милия само трябвало да го одобри #Shocked
Те имат 5 имена на кръст,а пък на мен ми се иска нещо хем европейско, хем "емирственско" да звучи newsm12
А сега де!!!

# 252
  • Мнения: 927
А пък след това ще помагате с диети, че аз тези тонове трябва да ги смъкна преди да се върна в ОАЕ. Съвсем отговорно заявих на татито, че няма да ме види в Дубай, докато не се въведа в перфектна форма Banghead На него му стана смешно, ама аз съм инат!! той и братята му все ме бъзикат, че като съм на диета качвам 2 кг...  #Crazy хванали са се за някой моя реплика от преди години Embarassed smile3515
Браво, Миме за 15-те кг!!!  bouquet

# 253
  • Мнения: 590
Vessy честито пишле и от мен.Леко раждане и здраво бебче.
Благодарение на мажо малкия още не е обрязван #Cussing out.Чакаме един сириец да се прибере в България, защото неиска друг да пипа детето.На мен ми писна да питам всеки ден още ли не се е върнал.Но......
mln поздравления за килцата.
И аз имам десетина кг за сваляне,запаси от преди бременността.Но ще си ги пазя засега докато кърмя.После здрава диетка.

# 254
  • Мнения: 1 184
Ние се у4им на гърне.Имаме 2 пъти успех.Беше много горда от себе си.Пляскахме с ръ4и4ки от радост.Е имахме и малка издънка,каза ми мамо питц но милата неможа да се остиска до банята и остави една малка пъте4ка след себе си Sick

Миленка така се започва. Ще се научи, не се притеснявай. Браво на малката принцеса за успешните опити. И ние й пляскаме с ръчички  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт