Великденски идеи и декорация! /2016 г./

  • 58 039
  • 229
  •   1
Отговори
# 60
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 276
Тези правихме от солено тесто. Довечера ще ги оцветя и ще ги покажа.

ихаааа, страхотни са

такава идея имам, но с плат. да видим дали ще стане  Blush

# 61
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
И аз имах, но това ми се видя по-бързо, лесно и икономично  Blush
Попрепекох ги, ама не ми се чакаше да изсъхнат на 100°. Като се оцветят няма да личи, а и станаха здрави като камъЦи.

# 62
  • Мнения: 82
ЛуДната соната , каква е рецептата за тестото и може ли сайта който споменахте по горе Simple Smile благодаря ти  bouquet

# 63
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Нещо шарено и забавно и за децата:

http://razvihreno.com/2012/04/13/bright-thursday-eggs/

# 64
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
ЛуДната соната , каква е рецептата за тестото и може ли сайта който споменахте по горе Simple Smile благодаря ти  bouquet

Една част бяло брашно + една част сол + 1/2 част хладка вода. Омесваш всичко, получава се доста твърдо тесто. За тези фигурки аз използвах една средна чаена чаша. Разточваш до дебелина между 1/2 и 1 см. и изрязваш с фигурки за сладки. Забиваш дървени шишчета или други пръчици, нареждаш в суха тава и във фурната на 100°, но не знам за колко точно време. Трябвало да изсъхнат. Аз включих на 150 и като се зачервиха ги изкарах.

Не се сещам за кой сайт питаш обаче  Blush

Ето ги тестените фигурки - вече боядисани.

Вижте само!  Heart Eyes
Ще се пробвам  Blush

Последна редакция: чт, 18 фев 2016, 18:29 от ЛуДната соната

# 65
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 837
Еха, Лудна, направо ни удари в земята  Grinning

# 66
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Данке, Geia,
но заслугата е почти изцяло на щерката. Бяха боядисани и дори накичени.
Аз нямаше да ги оцветя в такива бонбонени цветове  Mr. Green

# 67
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 837
Да ти кажа на мен точно заради това ми харесаха, създават страхотно настроение.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 885
Супер дано я напълним с хубави идеи  Hug
Аз се ровя за мартенска украса.Искам да създам малко настроение за празника Баба Марта  Heart Eyes
  О, чудесно!  Simple Smile  Ще се радвам ако споделиш.
Може и пролетни и за Цветница, нямам нищо против темата да е с по-широк обхват Simple Smile
Ами ей това съм си харесала,но още нищо не съм направила
Искам да си намеря и щъркели,че едва ли ще мога сама да си ги направя  ooooh!
Момичета, благодаря ви за хубавата тема! Аз почнах да правя украсата на 1-ви март, и ако позволите, ще си взема няколко идеи оттук! В момента плета на една кука мартенички, ще пусна и снимки скоро. Чудя се само как да изплета голяма мартеница за дома. Успех на всички!

# 69
  • Мнения: 82
Лудна, ех, че е запролетило при вааас.  Heart Eyes И толкова красива ти е дръжката на кошничката, даваш ми идея и аз да си направя, не съм се сещала.

Не е кошница  Blush
Саксия е това, а "дръжката" е венец. Оттук гледах. Рано е още за много яйца, засега са двечки. Ще се доразвива. Иначе тревата вътре е истинска. Изрових си я заедно с пръстта и я разпределих в чашки, посредством които хем успях да направя венеца по-стабилен, хем в тях ще мога да потапям и живи цветя. Няма да прекалявам с украсата този път, защото набутах още мебели и вече, ама съвсем няма къде. Ще си купя един easter craft комплект от depot с готови филцови фигурки, ще ги налепя върху дървени шишчета да забия тук-таме и това ще е.


Благодаря ти за рецептата Simple SmileФигурките са станали великолепни! А за сайта имах предвид по-горе цитирания за готовите комплекти:) от депот  Embarassed

# 70
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ааа, Депот е немски, може би трябваше да уточня  Peace
В България стоки на Депот се продават в магазините на веригата Меркари. Стари колекции, стоки с дефекти...

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 906
Ето още една идея за Великден:
http://www.icreativeideas.com/diy-yarn-string-easter-basket/

# 72
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 399
Ето и моят скромен принос за Баба Марта

# 73
  • Мнения: 251
Страхотно е станало дръвчето! Прекрасно, красиво и семпло!

Интересни идеи, : YanaDG   Hug

# 74
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Лудна,много ми харесаха фигурките от тесто  Peace
Аз днес си направих тези чаши, подготвям и едно топиарче като това което си показала на една от снимките по напред  Wink
Скрит текст:
 
 

Общи условия

Активация на акаунт