(Сф) 1-4 клас: Мнения за 31 СУЧЕМ, 23 СОУ, 109 ОУ, 93 СОУ

  • 13 559
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Иначе 93 СОУ е добро,спокойно училище
и почти съм сигурна,че ще избера него! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 423
Иначе 93 СОУ е добро,спокойно училище
и почти съм сигурна,че ще избера него! Simple Smile

Мисля, че няма да има проблем за местата, в гр-та на сина ми са около 16 деца, при 6-годишните вече стават повече.

# 17
  • София
  • Мнения: 123
Извинете ме! Питам за 93 соу.
Детето ми сега завърши класа на г-жа Коева. Невероятна жена! Страхотен човек! Имахме ужасен късмет с учителките в детската градина, но тази госпожа успя да накара детето ми да ходи с голямо желание на училище и я научи на много неща.

# 18
  • Мнения: 20
Извинете ме! Питам за 93 соу.
Детето ми сега завърши класа на г-жа Коева. Невероятна жена! Страхотен човек! Имахме ужасен късмет с учителките в детската градина, но тази госпожа успя да накара детето ми да ходи с голямо желание на училище и я научи на много неща.
Благодаря,Ради!А знаете ли дали тя ще поеме клас 5 годишни?

# 19
  • Мнения: 423
Извинете ме! Питам за 93 соу.
Детето ми сега завърши класа на г-жа Коева. Невероятна жена! Страхотен човек! Имахме ужасен късмет с учителките в детската градина, но тази госпожа успя да накара детето ми да ходи с голямо желание на училище и я научи на много неща.
Благодаря,Ради!А знаете ли дали тя ще поеме клас 5 годишни?
Говори се, че тя ще новата директорка...

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, двете ми деца учиха  в 31 СУЧЕМ, така че, мили майки, искам да ви споделя моето разочарование от това училище. Голямата ми дъщеря беше приета там в 8 клас в езикова паралелка с испански език. Пое ги Албена Линкова. Изключително неприятна и мързелива учителка. Учи ги до 11 клас, след това ги заряза на Виолета Костова, друго недоразумение на природата. За пет години горките деца нищо не научиха. По цял час гледаха филмчета, слушаха песни, госпожа Линкова само коментираше другите учители. Съжалявам, че оставих дъщеря си там. Тя се отврати от испанския, а беше тръгнала с голямо желание, но учителката Линкова не си даваше зор с години. Имаше моменти , в които им гледаше в час на карти, правеше им хороскопи, врачуваше, чуваше, виждаше, те хлапетата се забавляваха с нейната психическа нестабилност, а тя се самонавиваше.

# 21
  • София
  • Мнения: 123
Ами, говори се, че при по-големите класове /след 4-ти клас/ положението никак не е розово. Като цяло, базата е доста занемарена. Дворът е в ужасен вид. Пък и аз като видя някои учителки с мазни коси, повече ми приличат на зеленчукарки, отколкото на учители. Но пък г-жа Коева е най-добрата учителка, на която въобще съм попадала някога. Уникален подход към децата. Все пак, до 4-ти клас е важно, поне според мен, училището да е спокойно и не толкова голямо. А учителката е най-важна.

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 16:31 от Radi*

# 22
  • Мнения: 20
Ами, говори се, че при по-големите класове /след 4-ти клас/ положението никак не е розово. Като цяло, базата е доста занемарена. Дворът е в ужасен вид. Пък и аз като видя някои учителки с мазни коси, повече ми приличат на зеленчукарки, отколкото на учители. Но пък г-жа Коева е най-добрата учителка, на която въобще съм попадала някога. Уникален подход към децата. Все пак, до 4-ти клас е важно, поне според мен, училището да е спокойно и не толкова голямо. А учителката е най-важна.
Много си права,Ради!
Аз реших детето ми да е в Подготвителен клас в 93 СУ,още повече,че г-жа Коева
ще поеме 5 годишните.

# 23
  • Мнения: 20
Ами, говори се, че при по-големите класове /след 4-ти клас/ положението никак не е розово. Като цяло, базата е доста занемарена. Дворът е в ужасен вид. Пък и аз като видя някои учителки с мазни коси, повече ми приличат на зеленчукарки, отколкото на учители. Но пък г-жа Коева е най-добрата учителка, на която въобще съм попадала някога. Уникален подход към децата. Все пак, до 4-ти клас е важно, поне според мен, училището да е спокойно и не толкова голямо. А учителката е най-важна.
Здравейте,Ради!Как е детето?Доволна ли сте от екипа в първи клас?
Имате ли вече мнение за новата директорка?Дали ще направи нещо
в това училище или...?

# 24
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте, налага се да преместя синът ми. Сега е във втори клас и се колебая между 31 СУЧЕМ и 23 СОУ. Някой може ли да сподели мнение за конкретен учител, който води в момента втори клас? Приемам всякакви съвети, защото в сегашното му училище нещата не вървят, за съжаление Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 4 564
Здравейте, налага се да преместя синът ми. Сега е във втори клас и се колебая между 31 СУЧЕМ и 23 СОУ. Някой може ли да сподели мнение за конкретен учител, който води в момента втори клас? Приемам всякакви съвети, защото в сегашното му училище нещата не вървят, за съжаление Sad
Доколкото знам, трябва да има свободно място, за да се премести детето. Така че като начало се обадете и питайте за място. 2 познати си преместиха децата - едната след 1-ви, другата след 2-ри клас в 31. Но не са избирали учител доколкото разбрах - казали са им, че има място и ще приемат детето.

Иначе е имало доста движение из кварталните училища - при нас в 138 направиха нова паралелка за 2008 набор. Записали са се деца, които познавам, от 93, 109, 148.

# 26
  • София
  • Мнения: 965
Да вдигна темата. Моля за отзиви от четвъртокласници в 31-во и 23-то училище. Има ли деца при г-жа Дамянова или г-жа Лалова в 31-во? Какво ви е мнението? В 23-то учи ли се език от 1-ви клас и по колко часа? В 31-во часовете по английски 2 или 3 са?

# 27
  • Мнения: 423
И аз да попитам има ли допълнителни занимания по език в 31-во и 138 у-ще? От сайтовте на двете у-ща не се разбира имат ли някакви допълнителни дейности (език, спорт... и т.н.)
Много добри отзиви чух за Р. Василиаду и Н. Янчева от 138-о у-ще. Вярно ли е, че първокласниците не ползват физкултурния салон?

# 28
  • Мнения: 48 009
Не е вярно, доколкото знам, но активно се ползва двора винаги когато е възможно
Няма доп. занимания по език, но е различно, бяха пробвали преди време с китайски от 1 клас, но родителите се отказаха, може и да предложат нещо, трябва да се следи.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 564
138 имат договорка с Адванс - училището предоставя помещение, а за учениците има отстъпка за таксата. Идва преподавател от Адванс, взима детето, карат часа в училището и после го връща в класната стая.
Лично за мен този вариант е удобен. Учителката, при която е щерката, ми харесва. Само дето детето е блейка и има какво да се желае от негова страна.

Общи условия

Активация на акаунт