Бронди, новият хит коса

  • 20 366
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 412
Здравейте,  случайно попаднах на публикация в нета, в която прочетох за този цвят на косата "бронди". Съжалявам, че не мога да кача снимка в момента, но цвета ми харесва от много отдавна. В момента съм с естествен цвят на косата (средно русо, по-скоро пепелно русо) та ако си направя кафяви кичури дали ще стане нещо? Има ли момичета във форума с такъв цвят бронди и трудно ли се поддържа? Да кажа, че цвета е светъл шоколад и може би руси кучури

# 1
  • Мнения: 17 987
https://www.youtube.com/watch?v=uNQp7WOnn3E


Има ужасно много клипчета с боя на Лореал, идея нямам има ли я в България  newsm78
Иначе стои страхотно, аз съм фен на кичури, а тия са още по- хубави  Peace

# 2
  • Мнения: 1 906
Преди време фризьорката ми обърка цвета и ме боядиса черна  #Cussing out . Естествено смених я, но цвета.....  ooooh! мъчи ме месеци вече....

Сега новата ми фризьорка се опитва да постигне този ефект, но е мноооого трудно с тази черна основа. Имаме напредък, но е трудно.

Сигурна съм, че скоро ще се отърва от черното и ще съм Бронди  Whistling

# 3
  • Мнения: 1 748
Брондето беше хит през изминалото лято на 2015, че и малко по-рано. Ако модерното ти е водещо, по-добре се насочи към по-актуалните неща.

Иначе лесно се поддържа, не изисква да се боядисва всеки месец, защото не е в корените. Отначало много си го харесвах, сега ми се струва, че изглеждам все едно съм ходила 1 месец под жарко слънце и косата ми е изсветляла. Няма да го повторя, но не съжалявам.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
А някой знае ли как с наричат (на английски) подобен вид гребени/четки за кичури като в комплекта с боята на Лореал, която е по-казана по-горе?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Момичета, аз пък се интересувам от цвят Розово злато, страхотен е, но се прави от няколко бои и се страхувам, че моята фризьорка няма да се справи. Да не се окажа лилава или розова накрая  Laughing Има ли някой с такъв цвят от вас и знаете ли как е постигнат? Това всъщност е новият нюанс на 2016 год.

# 6
  • Мнения: 1 412
Ако модерното ти е водещо, по-добре се насочи към по-актуалните неща.


значи съм поизостанала, но така пишеше в нета. А кое ще е модерно сега запозната ли си?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 670
Явно и аз съм изостанала, защото чак сега чувам за "бронди"  Thinking Самите кичури са си ми познати, но термина не.

# 8
  • Мнения: 1 748
Момичета, не знам, кое ще е актуално за 2016. Аз не следя изобщо. Това бронде фризьорът ми лятото ми го каза, направи, обясни и т.н. След това съм ходила два пъти на подстрижка, но не сме говорили за тенденциите за новата година, а той ми е единствения източник. Гледам сега, в салона при маникюристката ми има един плакат „Ледено русо”, но не знам дали е тенденция или просто някакъв нов цвят.

# 9
  • Мнения: 1 412
Момичета, аз пък се интересувам от цвят Розово злато, страхотен е, но се прави от няколко бои и се страхувам, че моята фризьорка няма да се справи. Да не се окажа лилава или розова накрая  Laughing Има ли някой с такъв цвят от вас и знаете ли как е постигнат? Това всъщност е новият нюанс на 2016 год.
това розово злато наистина е страхотно

# 10
  • Мнения: 7 573
Може ли снимка на това розово злато? bouquet

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Може ли снимка на това розово злато? bouquet
В Google розово злато коса или pink gold hair...
https://www.google.bg/search?q=pink+gold+hair&espv=2&biw … KHXSvDCMQ_AUIBigB

# 12
  • Мнения: 7 573
Страхотно изглежда. bouquet

# 13
  • Мнения: 1 412
Особенно малко по-тъмното е супер

# 14
  • Мнения: 794
С боя ли се прави или със спрей? На някои от снимките си изглежда като правено със спрей, имам един такъв на лейбъл М.

Общи условия

Активация на акаунт