Скилидка чесън във влагалището

  • 19 657
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, повечето от вас сигурно ще се посмеят, но за съжаление направих тази глупост и сега не знам какво да правя.
Тъй като ме мъчат гъбички от дни наред, пробвайки различни методи за самолечение стигнах и до този метод доста често срещан в нета. Скилидка чесън във влагалището, на повечето места е обяснено в марля да се сложи и върже с конец, като тампон. Но аз го направих директно с белена скилидка, т.е. няма марля. За съжаление на сутринта конеца преряза скилидката и тя остана вътре Simple Smile
При опитите ми да я извадя я набутвам по-навътре. Моля за адекватен съвет. Опасно ли е, възможно ли е да се абсорбира постепенно или няма такава възможност.
Моля за реални и адекватни съвети, ако може да ми спестите постовете, от сорта луда ли съм!  Laughing

# 1
  • Мнения: 25 753
Бягай в някой спешен кабинет да ти я извадят, докато не ти е изгорила жестоко лигавицата.
И друг път първо мисли, после действай. Ако искаш, де.

# 2
  • Мнения: X
Спешно бягай на гинеколог и повече идиотии, прочетени в нета, не си причинявай.

# 3
  • Мнения: 4 195
Точно, както са ти казали и другите - отивай на гинеколог. Плюс това гъбичките няма да изчезнат с чесън. Опасно е, защото може да ти докара още по-голяма инфекция.

# 4
  • Мнения: 12 676
  Опасно ли е, възможно ли е да се абсорбира постепенно или няма такава възможност.

Възможно е. Все пак е чесън, не е бутилка. 
Интересно, какво ще направи гинекологът - ще бръкне  и ще търси скилидките?

# 5
  • Мнения: 5 060
А бе той гинекологът лесно ще се справи с едно чесънче, ама чак пък да се прореже скилидката от кончето...
Можеше и повече илюзия да се вмъкне в темата.  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 7 006
А бе той гинекологът лесно ще се справи с едно чесънче, ама чак пък да се прореже скилидката от кончето...
Можеше и повече илюзия да се вмъкне в темата.  Crossing Arms
Може да се е изхлузил..

# 7
  • Мнения: 5 060
Може, ама пише, че е прерязан.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 569
Не сте чели темата за гъбичките. Там редовно се препоръчва скилидка чесън във влагалището. Също и мед със сода.

# 9
  • Мнения: 30 802

Тампон против гъбички се прави със сода,мед..ама чесън?
Гъбичките не са вампири или караконджули,егати..
Другия път направо си я застреляй със сребърен куршум..

Ми то от тая простотия 'тампон против гъбички' се тръгва.

Освен да му сложиш и малко зехтин и копър на тоя чесън...

# 10
  • Мнения: X
Безумие е сравнително грамотен пълнолетен човек с достъп до интернет да си навре чесън в някое отверстие на тялото (или друга храна, каквато и да е). Средните векове минаха отдавна.

# 11
  • Мнения: 12 676
Редовно си слагам мед в носа.

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Не сте чели темата за гъбичките. Там редовно се препоръчва скилидка чесън във влагалището. Също и мед със сода.

Божкееее, това жените не сме като хората - само се чудим какво да си напъхаме там - то не е чесън, то не е мед, то какво ли не беше! ще взема да я прочета тази тема. Аз нитто сода, нито мед бих си сложила там. Има предостатъчно свещички в аптеките, лекарите знаят какво да препоръчат. То дори промивките с билки вече могат да се окажат опасни, защото не знаем въпросната лайка или смрадлика  как са събирани и какви примеси може да има, дали изобщо са чисти.

Авторката, ти баш на Нова година ли реши да започваш с гъбичките и чесъна! Не можа ли да почакаш малко, сега трябва да търсиш работещ спешен кабинет!

Не са отминали Средните векове, Сбъдваща мечти! Дори са се завърнали с пълна сила. Нали виждаш каквоо става - алтернативни лечения, врачки, баячки, астрални  пътувания и прочие мистики...

Как го слагаш този чесън в носа?

# 13
  • Мнения: 30 802
К'ви свещички- някое противогъбично за пиене, ама от силните, не Нистатин- да изтрепе всичко генерално.

# 14
  • Мнения: 5 060
Чакам с нетърпение да докажат научно, че содата за хляб е изключително вредна за човешката тъкан.
Още не проумявам как в днешно време жените си я навират във влагалището.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт