ММ иска да ме сподели с друг мъж

  • 60 531
  • 221
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте мили мами,

С ММ сме женени от 10години, той е с 7 години по-млад от мен, напоследък му се въртят някакви странни идеи. Показа ми някакви видеа че други мъже споделят жените с чужди мъжи и иска и ние да го направи. Изобщо не знам какво да правя какво да му кажа, ако има мами минали през това моля за помош.

# 1
  • Мнения: 14 830
Здравейте мили мами,

С ММ сме женени от 10години, той е с 7 години по-млад от мен, напоследък му се въртят някакви странни идеи. Показа ми някакви видеа че други мъже споделят жените с чужди мъжи и иска и ние да го направи. Изобщо не знам какво да правя какво да му кажа, ако има мами минали през това моля за помош.

Надявам се ,че темата не е пързалка
Никога не съм минавала през подобно нещо
Ти имаш ли подобни желания
Ако нямаш директно му отказваш и готово

# 2
  • Мнения: 7
По принцип не бих отказала Simple Smile, чудно ми е на какво се дължат тези интереси, защото той иска само да седи и да гледа, това ми каза на мен. Дали по някакъв начин няма да приема като к..ва след това

# 3
  • Мнения: 14 830
По принцип не бих отказала Simple Smile, чудно ми е на какво се дължат тези интереси, защото той иска само да седи и да гледа, това ми каза на мен. Дали по някакъв начин няма да приема като к..ва след това
Според мен си разнообразява живота човека-на това се дължи интереса му
А как ще те приема след това... не знам.Никой не може да ти каже

# 4
  • Мнения: 7
Значи според теб няма нищо лошо и странно в това, почнах да се успокоявам

# 5
  • Мнения: 14 830
Значи според теб няма нищо лошо и странно в това, почнах да се успокоявам

Сега не е важно според мен как е
Аз лично не бих го направила.
Важно си е за теб - ти как го усещаш ,ти самата как ще се чувстваш след това

# 6
  • Мнения: 1 540
Ако мислиш,че след това всичко ще е наред приеми щом нямаш нищо против.Дали после няма да поиска той да прави секс с други жени и ти да гледаш  Thinking,Ще можеш ли да изтърпиш.Помисли си добре,после да няма недоразумения или да се карате.

# 7
  • Мнения: 7
Не мисля че ще поиска, по-скоро ме притеснява как ще изглеждам в очите му след това.

# 8
  • Мнения: 2 127
Аха, мъжът ти не иска тройка с друга жена, ама иска да правиш секс с друг мъж пред него. И след като един потребител ти каза, че има и такива хора, ти се успокои изведнъж

# 9
  • Мнения: 6 122
Значи според теб няма нищо лошо и странно в това, почнах да се успокоявам

Нищо странно няма, да. Откажи му ако не искаш. Просто се разнообразява.

# 10
  • Мнения: 1 540
Честно казано,аз бих се притеснила много,няма да мога да го направя,но и не искам.  Peace

# 11
  • Мнения: 7
Аха, мъжът ти не иска тройка с друга жена, ама иска да правиш секс с друг мъж пред него. И след като един потребител ти каза, че има и такива хора, ти се успокои изведнъж


Аз съм не съм 100% против, но ме е страх след това....ами ако ми хареса? ....ами ако на него му хареса....ами ...много ако!

# 12
  • Мнения: 1 156
И аз(въпреки,че въобще не съм консервативна),това не бих го направила! Самата картинка как го правя с някой пред очите на този,когото обичам.......ммм,не! Че утре може да поиска и той обратното.Ти си решаваш!
А какво ще си помисли след това за тебе-ами може да си каже "гледай каква разкрепостена жена имам,чакай да вкарам и нови експерименти и някоя нова оферта" или пък "ти да видиш как се съгласи тази моята жена а аз просто се шегувах"....знам ли,никой не може да каже.

# 13
  • Мнения: 1 540
Аха, мъжът ти не иска тройка с друга жена, ама иска да правиш секс с друг мъж пред него. И след като един потребител ти каза, че има и такива хора, ти се успокои изведнъж


Аз съм не съм 100% против, но ме е страх след това....ами ако ми хареса? ....ами ако на него му хареса....ами ...много ако!

Няма как да разбереш ако не опиташ,ние няма как да знаем какво ще стане или какво му се върти в главата.Ти си го познаваш и си му знаеш характера. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 122
Аха, мъжът ти не иска тройка с друга жена, ама иска да правиш секс с друг мъж пред него. И след като един потребител ти каза, че има и такива хора, ти се успокои изведнъж


Аз съм не съм 100% против, но ме е страх след това....ами ако ми хареса? ....ами ако на него му хареса....ами ...много ако!



Еххеее, Laughing рискуваш, или пък не рискуваш. Това е, "акота-та" винаги присъстват, даже и да откажеш.

Общи условия

Активация на акаунт