Отговори
  • Мнения: 300
Здравейте!

Четох другите теми, но не можах да намеря информация.

Търся школа за някакъв вид бойно изкуство за сина ми.  Може ли някой да препоръча нещо подходящо с добър и отговорен треньор. Интересуват ме само тези райони, защото се придвижваме с градски транспорт. Детето иска джудо - според баща му е малък. Какво друго може да препоръчате? Идеята е да има къде да изразходва енергията натрупана по време на учебния ден и последвалата занималня. Трябва ни активен спорт - два пъти седмично.

Благодаря предварително и успешна седмица!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 578
Има таекуондо в читалище Витоша, на Суворов 68. Разходете се до там да погледнете.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ние ходим на карате в 25-то училище. Съвсем близо до Красно село е. Към спортен клуб Максима. Сега започваме, та още не мога да споделя лично впечатление, но за сега изглеждат сериозни. А и имам много добри отзиви за тях. Понеделник, сряда и петък от 18.30 до 19.30, 50 лв на месец.

# 3
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Препоръчвам айкидо, но нашият клуб няма зали в посочените райони.

# 4
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
Препоръчвам айкидо...


 Peace и аз
айкидото е безконтактен спорт. ходи вече 2 или три пъти, много движение, няма силови техники и конткти с другите деца.
спокойна съм с новите за нас треньори  Peace
http://www.zalata.eu/

карате и таекуондо не бих препоръчала, силови са, много удари и ритници, а според мен на 8 не могат още толкова добре да се контролират, липсва им координация и могат да пострадат Blush много зависи от треньорите разбира се
джудо е тренирал две години, но треньорите бяха прекрасни хора и педагози и не допускаха никакви своеволия

# 5
  • Мнения: 300
Благодаря много на всички!

И аз клоня повече към айкидо, поне това, което четох ми допада, не че имам някакви лични впечатления.

Но ми се иска тренировките да са два дни и то понеделник + сряда (ходи и на английски и един ден искам и да плува), ако може да не са много късно - максимум от 18:00, да е удобна базата. Май че много искам Simple Smile

Savina_33, вашият клуб ми е супер удобен в 34 ОУ, но в петък абсолютно няма как да ходи Sad. Читалище Витоша ми идва малко далече. Оххх, няма угодия моето Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1
Карате, на ул. Казбек 51, между до бул. Бъкстон и бул. България !

http://complex.kknikon.com/?page_id=89

Общи условия

Активация на акаунт