Варна - ПРИЗИВ

  • 28 726
  • 472
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Господи,толкова нещастия се случиха напоследък! Нека този случай завърши щастливо! Ще се моля за нея! А малкият Мишо е роден на дата,на която са родени много добри и щастливи хора-дано и той да бъде като тях и да се радва на майка си много скоро!

# 16
  • Мнения: 243
Аз съм сигурна, че в най скоро време Елвира ще се оправи и ще си гушка малкото съкровище.Ще се моля за нея и детенцето й.  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 2 381
И аз се присъединявам.Моля се Елвира скоро да се събуди и всичко с нея бъде наред.Господ да е с нея  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 18
  • Мнения: 4 068
Моля се горещо на Господ! Вярвам в чудеса и се надявам много скоро тази майчица да гушне своето бебе и да му се радва дълги години! Дръж ни в течение. Дано скоро да дойдат добрите новини!

# 19
  • Мнения: 520
Моля се горещо на Господ! Вярвам в чудеса и се надявам много скоро тази майчица да гушне своето бебе и да му се радва дълги години! Дръж ни в течение. Дано скоро да дойдат добрите новини!
Praynig

# 20
  • Мнения: 5 500
Силно се моля за нея  Praynig

# 21
  • Мнения: 166
Моля се за нея и вярвам,че всичко ще се оправи!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 109
Моля се горещо на Господ! Вярвам в чудеса и се надявам много скоро тази майчица да гушне своето бебе и да му се радва дълги години! Дръж ни в течение. Дано скоро да дойдат добрите новини!

Обещавам ви винаги когато науча нещо ново за Елвира,да влизам тук и да ви пиша.

# 23
  • Мнения: 215
 baby_neutral ЩЕ СЕ МОЛЯ ЗА НЕЯ ВСЕКИ ДЕН!!!

# 24
  • Мнения: 506
И аз стискам палци и се моля да се събуди час по скоро.   newsm17

# 25
  • Мнения: 1 866
Моля се майчето да се оправи колкото се може по-бързо и да гушне своето бебче! Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 277
Искрено ще се помоля и ще се надявам, 4е май4ето ще се събуди, ще види прекрасния си син който така силно има нужда от нея, а и тя от него и всичко ще се оправи, ще си бъдат заедно, ще се гушкат , целуват и обичат  Praynig Praynig .Моля се силно  Praynig, не съм от Варна, но това няма никакво зна4ение

# 27
  • Мнения: 2 657
И аз се присъединявам Praynig
Моля се на Господ скоро Елвира да излезе от кома Praynig Praynig Praynigи да се радва на малкото си слън4ице Praynig

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Господи, моля те, нека се оправи мама Елвира и скоро да гушне малкия Мишо!  Praynig

# 29
  • Мнения: 82
Аз също искам да помогна с молитва на тази млада жена. Praynig
Дано да се оправи и да гушне малкото си бебче,защото по-силна от нейната любов никой не може да му даде.

Общи условия

Активация на акаунт