Болки в кръста и гърбът

  • 1 350
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, от 1 година имам проблеми с кръста и гърба. Тази година бях на ядреномагнитен резонанс и ми откриха лекостепенна сколиоза и сирингомиелия. Някой с подобен проблем може ли да ми каже какво е сирингомиелията и лекува ли се? Проблемът е, че съм на 20 и дори не съм способна да стоя на крак 4 часа, едвам издържам на работа, започват силни болки в кръста и в гърба, десният ми крак изтръпва и ме боли. Инжекции и обезболяващи не ми действат, а "специалист (невролог) от Ботевград ми каза че абсолютно нищо ми няма, а в същото време от МБАЛ "Св. Иван Рилски" препоръчват да направя още един ЯМР на горната част от гръбначният стълб. Ще съм благодарна на малко помощ, било то съвет за специалист или малко разяснение за болестта.

# 1
  • Мнения: X
Ще следя темата, защото и аз имам проблеми с гръбнака.
Между другото, 4 часа на крак без наистина никаква почивка влияят зле и на напълно здрав човек. Да не ти е критерий това.

# 2
  • Мнения: 3
Ще следя темата, защото и аз имам проблеми с гръбнака.
Между другото, 4 часа на крак без наистина никаква почивка влияят зле и на напълно здрав човек. Да не ти е критерий това.

Аз съм била и по 13 часа на ден преди без почивка единствено имах един стол тип щъркел на който имах време да седна за не повече от 2 минути, но чак така както сега кръста не ме е болял дори в края на 13 часовия работен ден.

Общи условия

Активация на акаунт