Мнения за Надя Петрова - нутриционист

  • 34 860
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте! Искам да попитам има ли хора, които са ходили на консултация при Надя Петрова с цел подобряване на здравето и какви са им впечатленията от нея? Таксата за консултация е доста солена и не знам дали наистина си струва. Странно, но никъде не намирам мнения на хора за нея-само реклама, статии и телевизионни предавания, никой ли не е ходил?

# 1
  • Мнения: X
Според мен не си заслужава изобщо Hug

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 20:33 от Анонимен

# 2
  • Мнения: X
От време на време хвърлям по едно око на сайта ѝ. Сравнително разумна ми се вижда, не залита в особени крайности. Някои идеи съм взела от нея, други неща не ми допадат особено.

# 3
  • Мнения: 2 616
А какво образование има, за да се нарича "нутриционист"?!  Rolling Eyes В България се напълни с всякакви "специалисти", които всъщност никога не са завършвали някакви специализирани или упълномощени от държавата курсове или институции. Simple Smile Чисто и просто прочита тук-там нещо и става специалист, отваря кабинет или каквото искате го наречете, слага табела и започва с рекламите.  Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: X
Самата тя твърди в сайта си, че е учила в  Канадското училище по натурално хранене (CSNN) и после е специализирала в Университета на Колорадо Боулдър (CU-Boulder).

# 5
  • Мнения: 2 616
Самата тя твърди в сайта си, че е учила в  Канадското училище по натурално хранене (CSNN) и после е специализирала в Университета на Колорадо Боулдър (CU-Boulder).


Такива училища и колежи - с лопата да ги ринеш!  Grinning

# 6
  • Мнения: X
Самата тя твърди в сайта си, че е учила в  Канадското училище по натурално хранене (CSNN) и после е специализирала в Университета на Колорадо Боулдър (CU-Boulder).


Такива училища и колежи - с лопата да ги ринеш!  Grinning
Възможно е. Не съм се интересувала какъв им е рейтингът на тези специално.

# 7
  • Мнения: 14
Жалко, че няма хора, които да споделят лично впечатление. Нищо чудно при тези цени. Следя сайта й и ми харесват статиите, но исках да видя мнения на хора.
То е ясно, че в България е пълно с всякакви "специалисти" и само на база реклама, статия или телевизионно предаване е трудно човек да се довери и да се изръси с един куп пари (освен ако не са му в излишък, разбира се).

# 8
  • Мнения: X
Това е пълна измама, независимо кой в какво Канадско училище е учил или подобни, определено не трябва да се вярва на такива измислени специалисти и не си и струва и сами можем да се научим да се храним здравословно  ooooh!

# 9
  • Мнения: X
Не зная дали е измислен специалист. Не залита в крайности и нещата, които пише в сайта си са съвсем умерени и разумни. Мисля, че е добре първо човек да се запознае с нещо и след това да му дава оценка, а не да действа в обратен ред.

# 10
  • Мнения: 6 912
Не разбирам какво значение има колко такива училища има. Не е учила в Харвард, ясно е. Но все пак е учила нещо, което със сигурност й е коствало повече време и усилия, отколкото на вас, респективно има по-богати знания. Информация има много и със сигурност който търси ще намери това, което му трябва и без нутриционист. И все пак има едно нещо, което повечето хора нямат и то е опит.
Относно конкретната за съжаление нямам отзиви. Гледала съм някои от видеата й и ми допаднаха като цяло. Отворих темата защото ми беше любопитно да разбера повече, но нямам никакви лични впечатления.

# 11
  • Мнения: 14
Темата се измести малко. Въпросът ми беше дали някой има лични впечатления от Надя Петрова, а не дали специалността й е измислена и дали Унивеситета, в който е учила, е престижен. Аз нямам съмнения относно това, че има професия холистичен нутриционист, просто в България все още не е популярно. Холистичния нутриционист може да лекува хората по естествен начин с храна, добавки и промяна в начина на живот. Въпросът е тези специалистите в България доколко са добри, имайки предвид, че е пълно с какви ли не некадърници и измамници.

# 12
  • Мнения: 43
Здравейте, днес си платих таксата при Надя Петрова за онлайн консултация и в момента чакам да ми пратят имейл за достъп до системата, за да попълня някакъв въпросник. Проблемът ми е много силен ПМС и ужасно главоболие точно преди цикъл. Също суха кожа и коса, но това междудругото ако се оправи ще съм щастлива. Преди малко реших да гугълна за мнения за нея и наистина не излезе нищо. Ще се радвам да ви споделя впечатленията си и крайния резултат по нататък.

# 13
  • Мнения: 6 912
Сподели после, моля те, още ми е интересно  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 14
Здравейте, днес си платих таксата при Надя Петрова за онлайн консултация и в момента чакам да ми пратят имейл за достъп до системата, за да попълня някакъв въпросник. Проблемът ми е много силен ПМС и ужасно главоболие точно преди цикъл. Също суха кожа и коса, но това междудругото ако се оправи ще съм щастлива. Преди малко реших да гугълна за мнения за нея и наистина не излезе нищо. Ще се радвам да ви споделя впечатленията си и крайния резултат по нататък.
Аз реших този проблем (и доста други) с отказване от млечните продукти и глутена.  Peace Преди беше истински кошмар, по няколко дни всеки месец се чувствах ужасно - главоболие, болки в корема, мускулите и т.н. Хайде, чакаме да споделиш впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт