Фетална морфология - при кой в Стара Загора?

  • 2 419
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте бъдещи мамчета, моля да ме насочите към специалист по фетална морфология в Стара Загора!

# 1
  • Мнения: 911
Моите ФМ бяха при д-р Иван Тодоров. Лека бременност.

# 2
  • Мнения: 493
д-р Бузалов или д-р Тодоров. Ходила съм и при двамата - фетална морфология на 3д и 4д ми е правил д-р Тодоров, а последните няколко прегледа + секциото са ми при д-р Бузалов. Изключително доволна съм и от двамата. Смея да твърдя, че са най-добрите в града. Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 156
И аз ходих при д-р Тодоров и нещата, които ми каза се оказаха точно така.И е много готино като си в по напреднала бременност да си видиш бебенцето и ще видиш, че като се роди си е точно такова Simple Smile вече знаеш как изглежда  Laughing Но ми направи неприятно впечатление, че накрая без да ме попита имам ли въпроси си каза колко му дължа... беше грозно, но май повечето доктори са търговци, а знам, че той поне е от разбиращите лекари.

# 4
  • Мнения: 16
Благодаря Ви много! И аз към него се бях насочила Wink

# 5
  • Мнения: 23
Здравейте знам че темата е стара и е писано доста отдавна,но можели някой да каже за добър лекар за фатална морфология в стара загора към момента. Не съм от града и се колебая между др. Цонева и др. Тодоров , ако някой знае друг по добър нека пише благодаря предварително....

Общи условия

Активация на акаунт