Лятно слънце грее,мама хубавее,а НОЕМВРИйското мъниче побутва я с ритниче-Тема 7

  • 30 473
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 421
по едно време си взех хладък душ и съм започнала да свалям, събудих се към 8 и пак имах 38, хорих при личната, тя ми каза на 4-5 часа парацетамол и хладки душове ... аналгин не мога да пия, защото го повръщам, той и АГ ми каза аналгин ама и аз съм един карък ... благодаря ви момичета за съветите!!!

# 736
  • Мнения: 32
Буболинче ♥ Бързо оздравяване  Hug
В сайта на baby.bg има пусната много изгодна оферта за шишета (Philips Avent Шише за хранене Natural 260ml - PP + подарък Шише за хранене Natural 260 ml - PP Розово или Синьо има и включен 1биберон 1м+ Slow) http://www.baby.bg/philips-avent-shishe-za-hranene-natural-260ml … pp-podarak-2.html

# 737
  • София
  • Мнения: 372
Внимавай с парацетамола на такъв кратък интервал!!! Може да направиш алергична реакция когато се предозира. Чай от листа на малини, малини плод и оцет на краката( НАПОЯВАШ ЧОРАПИ, НАЙЛОН ОТГОРЕ , И НАКРАЯ ВЪЛНЕН ЧОРАП).
Не съм лекар ,но от опит ти го казвам, и аз и малкия сме вече с алергия към парацетамол.

# 738
  • София
  • Мнения: 8 131
Можеш да слагаш и лепенки Куулпач.

# 739
  • Мнения: 766
Мушмула , аз пък съм решила да гласувам и на другия ден да раждам - Димитровден е. Ама няма да устискам май до там ...Иначе и съм преносвала със седмица, и съм  раждала доста по-рано- няма никакво правило .
Буболинче, дано бързо се оправиш!
За зодиите там в този период ми е непонятно- никакви близки нямам с тия зодии, та ми е все тая.
Аз сега се събуждам, ама през нощта броях звездите и набивах праскови и грозде  Crazy

# 740
  • Мнения: 726
Здравейте момичета и добро утро (някои се излюпват чааак сега и още дремят  Embarassed )!

Ето линк към новата ни тема

Общи условия

Активация на акаунт