Моля, препоръчайте ми наистина добър гинеколог в София! :)

  • 13 809
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 939
Здравейте! Hug

Имам нужда от спешна препоръка за някой наистина добър гинеколог в София. Не става въпрос за следене на бременност, а за искане на второ мнение относно поставена диагноза и насока за операция (отстраняване на киста). Предпочитам жена, но ако е добър специалист и си заслужава, и за мъж бих се прежалила. Laughing Не ме интересува дали работи с касата, защото съм решила да си платя този път. Най-добре да има частен кабинет и да записва часове, че не си падам по дългото висене пред кабинетите.

Наистина, най-важното е да е отличен професионалист. Моля за препоръки и актуални координати!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 060
д-р Людмил Енчев в клиника"Надежда".

# 2
  • Мнения: X
д-р Гергана Коларова, ул.Ангел Кънчев 34, ет. 1, спаси ме от 55 мм киста на ляв яйчник без операция   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 500
С две ръце за Антоанета Ганчева. Координати - от първа страница на темата за цитонамазките.

# 4
  • Мнения: 5 939
Благодаря за включванията, момичета!  bouquet

Dados, моята киста е по-голяма и със сигурност искам да я махам от раз, без лекарства, но тепърва ще видим, разбира се, това са си само моите лаишки разсъждения. Simple Smile Със сигурност обаче, ще обърна внимание на препоръката ти. Peace

Nefertarri, ще погледна, мерси.



А да попитам и чисто информативно, някой има ли впечатление от следните гинеколози:

- Д-р Божидар Славчев;

- Проф. Илко Карагьозов (Токуда);

- Д-р Петър Сидеров (Пета МБАЛ София);

- Д-р Димитър Папукчиев (25 ДКЦ).

Четох страхотни мнения за тях, не само тук, във форума, а и извън него. Моля, ако някой е ползвал услугите им, да сподели. Peace

# 5
  • Мнения: 18
Д-р Праматаров

# 6
  • Мнения: 282
Д-р Тихомирова, 9-то ДКЦ (кв.Орландовци)
 Изключително спокойна и любезна жена. Всичко обяснява и обръща доста внимание.

# 7
  • Мнения: 36 106
Гърне, Д-р Димитър Папукчиев (25 ДКЦ).
последно преди около 2 години съм ходила при него, много е адекватен, но винаги е страшна лудница пред кабинета му; не съм ходила за проследяване на бременност, за профилактични прегледи само, имам разни стари проблеми

# 8
  • Мнения: 453
Д-р Карагьозов, Токуда, но чакането там за час е много. Sad

# 9
  • Мнения: 5 939
Мерси, момичета, всички сте дали много ценни предложения. Simple Smile

Интересува ме - Д-р Димитър Папукчиев дали има и частен кабинет? Ако не, поне работи ли със записването на часове в 25 ДКЦ? Аз ще ходя без направление...

# 10
  • Мнения: 36 106
аз не знам да има, което не значи, че няма
записваш час в конкретния ден
имаш ли телефона на регистрацията на поликлиниката?

# 11
  • Мнения: 379
Първият от твоя списък е за мен най-добрия.  Peace

# 12
  • Мнения: 5 939
Не. Simple Smile Моля, дайте го, ако го имате.

А идея колко е като цена прегледа без направление? Не че няма да питам, като звънна, де.

Nadejda1@, и аз засега клоня към него, просто защото той е също така и уролог, доколкото знам, а моите проблеми до голяма степен са свързани и с това. Peace Днес обаче, не успях да се свържа с никого на посочените телефони в сайта на клиниката му. Thinking

# 13
  • Мнения: 36 106
02/9767500 - 25 п-ка

# 14
  • Мнения: 5 939
Много мерси! Peace

Общи условия

Активация на акаунт