Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 126-та тема

  • 233 608
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата 126-та тема !!!
ПРИЯТЕЛИ, НЕКА ИМА МИР В ТЕМАТА! МОЛЯ ВИ!




1. Тази тема е за кулинарни произведения със снимка.
2. Тук може да публикувате снимки на всякакъв вид храна приготвена от вас или близките ви.
3. Традиция е да се обсъждат снимките на кулинарните произведения, например да се изказват кратки комплименти, които задължително да са  придружени със снимка на лично кулинарно произведние.
4. Въпроси може да се задават само към показаните снимки. Всички останали въпроси за други ястия, които нямат снимка в тази тема да се задават в темата за "БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори".
5. Който желае може да придружи снимката с линк към рецептата. Също рецептите може да се напишат и в темата към публикуваните кулинарни произведения. Желателно е те да са в скрит текст, за да може да изпъкват преди всичко снимките, което е и основният замисъл на тази тема.
6. Моля спазвайте добрия тон и се наслаждавайте на безбройните неустоими кулинарни шедьоври, които се публикуват всеки ден в тази тема!
7. Темата не е чат! Текстове без снимки, макар и закачливи или само комплименти не са желателни и ще бъдат изтривани. 


Моля ви използвайте бутона ИЗВЕСТИ , постове тип ЗАПИС пълнят 5 страници от темата.
Благодаря ви предварително!



Качване, намаляване на картинки и снимки.

# 1
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Пепика, мерси за новата тема.      bouquet
Торта





Празена каша



Мини наденички



Хляб с натурална закваска





Ох в facebook само изкушават днес  с разкошни питки  и аз да не остана по-назад, направих един тутманик, че поне 7-8 месеца не съм правила нито тутманик, нито козунак. Simple Smile





И понеже така и така редактирам, поне да се оплача, че и Huliganka, и Labrex така ме изкушиха, че отново съм гладна, а след 17:00h не ям нищо повече и сега имам проблем, как да се справя с глада... Simple Smile Дами, ще ви глобя, да знаете. Simple Smile   Naughty Wink

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 21:09 от Venetta

# 2
  • Мнения: 1 210
Пепика, мерси за новата тема!   bouquet

Ауу, Вени...само вкусотии си подредила едно след друго  Heart Eyes

Бишкотена торта с малини


Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 22 867

Пепика,   bouquet  bouquet  bouquet

Ех, след тия възхитителни прелести на на Вени Heart Eyes  bouquet  chef и  huliganka Heart Eyes  bouquet  chef, аз с едни прози:

свинско със зеле, картофки в доматено-яйчено-чесново сосче,


питка и мекици.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 602
Привет и от мен в новата тема,( Пепика, благодаря   bouquet) виждам , че започва доста вкусно, браво на всички!  bouquet
От мен малко десерти, които снимах напоследък:

Торта "Шварцвалд"


Скрит текст:

спаначено руло с ягоди




пай с череши



И специално за мъжкото присъствие в темата  Wink-съботния обяд на село


Хубава вечер!

Последна редакция: пн, 29 юни 2015, 21:58 от Mitonela

# 5
  • София
  • Мнения: 15 473
Пепика, благодаря за темата! smile3525

Едни грозни пелмени, но само тях си имам от днес.Пържените филийки, боба и пъстървата не снимах. Embarassed

# 6
  • Мнения: 7 779
запис
двуцветна пица

# 7
  • Мнения: 1 210
чабата с маслини и подправки


Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 8 163
Луничаво смути Simple Smile - манго, банан, боровинки, ябълка, сок от 2 лимона, вода



Ягоди, манго, банани, смокини



Бейби кейл, череши, банан

# 9
  • Мнения: 82
Хайде и аз дa се запиша в новата темата. Споделям едни шоколадови мъфини, които правих за рожден ден. Повече снимки и рецептата можете да намерите в линка http://chocolatekitchen21.blogspot.com/2015/06/blog-post_30.html?m=1


 

# 10
  • Русе
  • Мнения: 5 212
Вени, разкошна торта!   bouquet
Течението на Дунава нищо не ми донесе. Simple Smile

От мен -  пържени кюфтаци, тиквички и яйца


и парфе с малини





Хубав ден на всички!

# 11
  • Мнения: 636
Новата тема започва много добре - страхотни торти, тутманици, питки и други вкусотии. Аз се записвам много скромно само с един постен гювеч, трябваше да разчистя фризера:

и крем карамел:

# 12
  • Мнения: 5 278
Вместо запис едни тиквички по гръцки, но снимани с телефона  Confused
Имам по-добра в апарата, но кой знае кога ще ги сваля Simple Smile

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 13:02 от Джинa

# 13
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 551
Питка с овче сирене







Шиш кебап



Палачинки с домашно сладко от ягоди

# 14
  • Мнения: 2 152
Здравейте
от мене млечна салата витаминозна бомба колкото за запис в новата вкусна темичка (кога успяхте?)


Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 15:24 от Батето

Общи условия

Активация на акаунт