високо-мазнотийска ниско-въглехидратнеста диета - 6 серия

  • 30 999
  • 301
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 6 802
Влизам чат-пат да ви чета темичката, защото правя големи усилия, да се придържам към НВД. С прегрешения, разбира се. Все ще язем 3-4 солети, или веднъж в седмицата сладолед...ей такива неща. На мен целта ми е да кача колкото може, по-малко кг през бременността, защото първия път качих 18 и ги свалих трудничко /особенно последните 4-5, които все пак свалих с НВД/.
А за диетата на Търман...защо казвате, че е базирана на НВД, че по-чиста даже?  Shocked Shocked Shocked С този всичкия ориз, картофи, плодове???По какво ви прилича на НВД-то? Има доста въглехидрати в неговия режим. Аз се запалих, докато четох резултатите и я започнах, но за ден и половина качих над 1 кг, като си позволих 1 плод, 1 купичка ориз и май 1 картоф беше... newsm78 И като видях аккво става я зарязох, защото ми стана пределно ясно, че НВД-то за мен е отличния вариант, с нея свалям адски бързо кг.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Велева, прегледай по-основно писанията в раздел ВМ НВХранене, закованите теми. Много полезна информация, сбита, точна.
Пръвите 2 седмици не се смята, но после е препоръчително, даже належащо да си наясно какви и колко калории поемаш, защото ако се увлечеш в ядене ще напълнееш, много ясно. Случвало ми се е.  Crazy

Ще ходя да пиша нова тема, тая порасна.

Търман не съм го прочела още, но ще му обърна внимание съвсем скоро, да видя за какво става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт