Фантомът, но не на операта- второ издание

  • 28 797
  • 986
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Попаднах на тази прекрасна хрумка на Ники и ми се стори добра идея да се пробвам да я възродя. И понеже макар и идеята да е невероятна, се опорочи в разни анонимни недоразумения, ще се пробвам леко да я модифицирам и да стане игра с правила.

Основното остава- ще разпознаваме съфорумците по стила на писане. Но за да е по-лесно и евентуално забавно, нека пробваме така- всеки ще публикува пост със собствения си ник, но ще се опита да наподоби стила на избран от него съфорумец. Ние съответно ще се опитаме да разпознаем кого имитира. Позналият задава следващата загадка и така напред, докато ни е забавно. Желателно е в стремежа си да наподобим изказа на даден съфорумец да не го пародираме жлъчно, не е това целта на играта. И за да няма подобни грозни сцени като в заключената тема, ще помоля всеки да пише и публикува под собствения си ник. Когато пускате загадка, моля текстът да бъде болд, за да можем да се ориентираме кой пост е част от играта и кой- коментар.

Надявам се при втория дубъл нещата да потръгнат   bouquet

# 1
  • Мнения: 9 571
Чудесна тема Джой Hug И аз тогава си мислех да се пробва този вариант за отгатване и хем няма да има обърквация с анонимен 1,2,3 и може би ще протече и по-мирно играта Laughing

# 2
  • Мнения: 10 547
Пътувам в рейса, а там прости, гадни, вмирисани чичаци и тъпогледащи лелки. Една повела и мършавото си куче, а до нея се сополиви един петгодишен пикльо.
Обичам мъже като Склерникова.
Крака чупя- спортист у дома не завъждам. На мъжът му трябват точни науки.

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Каси, загадка, нали? Болдни я моля, за яснота   bouquet
Прилича ми на Шанел, по остротата на епитетите.

# 4
  • Мнения: 9 571
Сега е редно Каси да каже дали си познала за да поемеш ти щафетата,нали?Да го почнем отначало както трябва,че да няма дразги после  Laughing

# 5
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, така е Laughing

# 6
  • Мнения: 10 547
Трудно ми е да болдна. Пиша от тел. Но не си познала.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
И аз искам да пусна загадка.

# 8
  • Мнения: 9 571
И аз искам да пусна загадка.
И аз ,но първо трябва да познаем някоя за да ни дойде реда  Laughing Ще си чакаме Wink Да не е Мамасита случайно?

# 9
  • Мнения: 10 547
Пише редовно, като иска е добра, но понякога влиза като дружбенски скинар в цигански блок.Wink

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
И аз искам да пусна загадка.
И аз ,но първо трябва да познаем някоя за да ни дойде реда  Laughing Ще си чакаме Wink Да не е Мамасита случайно?
Не е Мамасита. Стилът ми е познат. Сега ми загрява реотана.

# 11
  • Мнения: 927
Андариел newsm78

# 12
  • Мнения: X
Касита, Янечек? Сега пък ако не е тя може да се обиди.

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Гери?

# 14
  • Мнения: 10 547
Чек, право в целта.

Общи условия

Активация на акаунт