Керамоти

  • 2 171
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали ако отида в началото на август без резервация на Керамоти, ще успея да си намеря място за настаняване?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали ако отида в началото на август без резервация на Керамоти, ще успея да си намеря място за настаняване?

Това им е най-високият сезон, а Керамоти е популярен.... Не, че е невъзможно да си намерите, но едва ли ще е това, което търсите....
Ама пък Тасос е близо.

# 2
  • Мнения: 13
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали ако отида в началото на август без резервация на Керамоти, ще успея да си намеря място за настаняване?

Това им е най-високият сезон, а Керамоти е популярен.... Не, че е невъзможно да си намерите, но едва ли ще е това, което търсите....
Ама пък Тасос е близо.
Почти невъзможно! Ходя редовно и само с резервация.

# 3
  • Мнения: 940
Предполагам,че ще си намерите,има толкова места за спане,кеф ти и Кавала! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 75
Предложете прилично място за настаняване в Керамоти. Ние сме семейство с две деца.
Благодаря!

# 5
  • Мнения: 553
Здравейте! Миналата година изкарахме страхотно в Керамоти в средата на юЛи месец. И комплекса и плажа и водата бяха невероятни. Тази година пак искаме да отидем, но искаме да ни излезе по-евтино и да резервираме за края на юНи (23.06 - 02.07). Ще бъдем с двете си деца. Обожаваме морето и през цялото време сме във водата. На пясъка не играят изобщо. Притеснява ме дали няма да е недостатъчно топло за плацикане. Дори и да не вали, ако е валяло преди това, водата дали няма да е мътна? Как е времето през юни за плажуване?

Общи условия

Активация на акаунт