Текст за изнесен ритуал

  • 3 872
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте мили дами, моля за помощ.  Praynig Предстои ни сключване на брак в кая на август подписването и веселбата ще са на две различни дати. Трябва ми текст за импровизирания изнесен ритуал, който ще го изнася водещата, а не длъжностното лице. В нета не мога да намеря нищо, някой сблъсквал ли се е с този проблем, сам да трябва да пише текста за ритуала?  newsm78

# 1
  • Мнения: 7 001
Късно виждам темата ти.
Аз имах подобен проблем.
Мога да ти пратя текста на нашата приятелка, която ни изнесе театралния ритуал.
Аз исках нещо по-забавно, ама нямаше време, сменихме водещата 2 дни преди сватбата  Crazy
Ако искаш, прати ми имейла си на ЛС  Grinning

# 2
  • Мнения: 8
Здравей, felikiss,

защо не измислиш нещо, което да е свързано с вас двамата и вашата история. Примерно аз си го представям нещо като:
"Добре дошли скъпи гости на днешното сватбено тържество. Тук сме да съчетаем тези двама млади, който се намериха преди 2 години в горите на Сливенския балкан и заявяват пред всички тук, че освен чрез увлечението по туризма, искат да бъдат свързани и по законите на любовта и брака (примера е от нашата връзка). " После преминаваш към въпросите - Ти, еди-кой-си, вземаш ли еди-кой-си за своя/й законен съпруг/съпруга, обещаваш ли да си до нея в бедност и богатство, в здраве и болест, в добро и лошо. Да останеш верен на брачния обет и да му/й показваш уважение и любов през всичките ви дни заедно докато смъртта ви раздели. Да, да ... Днес всички тук стават свидетели на вашите обещания и любовта ви и пред тях и целия свят ви обявявам за съпруг и съпруга! Можете да целунете булката! Честито на новото семейство Еди-кои-си! Честито и на родителите!

Ето такива неща може да си измислиш, щом не е Длъжностно лице, а водеща, може да ви венчае както вие си искате. Най-добре изгледай някой много романтичен филм, припомни си ваши прекрасни моменти заедно и напиши текста Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт