ТАЕ БО и Редукция

  • 14 948
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Къде в сайта може да се видят и поръчат продуктите,защото аз нещо не мога да ги открия.

# 16
  • Мнения: 1 455
За да има ефект в отслабването не е важна само тренировката, но и храненето! Ако не си промениш вредните хранителни навици, ако ще и по 2 тренировки дневно да правиш, пак няма да отслабнеш. Тае-бо - то оформя фигурата, стяга страхотно, но само ако правиш движенията правилно. АКо просто мяташ крака и ръце на посоки, определено няма да има желания ефект. Спомням си, че имаше някъде из нета и инструкции, мисля, че ще ти е от полза.
За редукцията - момичета, има ефект, ако спазвате схемата, която според мен си е доста драстична. Само да ви кажа, обаче, че на вкус е отврат, по-голяма гадост едва ли има. За бременни и кърмачки не се препоръчва. Вместо редукция, по-добре си вземете Виаредин шейк. На вкус е като мляко с какао, много е приятно и е на същия принцип като редукцията, дори мисля, че и съставките са същите. Търсете го в аптеките, една кутия е около 15 лв, стига за 10-дни, макс. 2 седмици, зависи колко пъти дневно го пиете. Ако мислите, че може да замените едно хранене с един шейк, тогава ще постигнете резултати. И в двата шейка има и л-карнитин и хром и се водят напълно безвредни.

п.с. Рени, не мога да се сдържа - дъщеричките ти са много красиви   bouquet !

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Даниспорт, този Виаредин шейк  може ли да се пие от кърмачки? Пишеш,че е безвреден,но на продуктите с хром пише да не се ползват от кърмачки,защото надвишават обикновено допустимата доза. За Л-карнитина не знам ..
Ако сутрин пия от този шейк и малко по-късно повъртя крос тренажора добре ли е? И изобщо,би ли ме посъветвала кога и как да го пия?Гледам през ден да спортувам.Благодаря ти предварително.  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 455
Марги, все пак всичко, което поемаш отива и при бебето/детето, затова по-добре изчакай с шейка. Хромът не е проблем, но все пак вътре има л-карнитин, хитозан и кофеин. Останалото са витамини и минерали. Иначе, може да го пиеш при условие, че след това се изцедиш и не даваш тази кърма, но ако не се цедиш по принцип - и това не е вариянт. Иначе, когато решиш да го пиеш, най-добре го прави преди тренировката, заради л-карнитина. Може да заместиш, което искаш ядене с шейка, най-добре вечерното, защото вечер метаболизмът се забавя и трябва да се хапне нещо леко, нещо белтъчно,  но не и въглехидратно, защото се трупа най-лесно.
поздрави

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
п.с. Рени, не мога да се сдържа - дъщеричките ти са много красиви   bouquet !
Благодаря. С такава майка съм сигурна, че и твоите деца са много сладки  bouquet

Ще потърся и аз този Виаредин шейк. Макар че съм много обезсърчена- моят апетит от нищо не се подтиска. В редки случаи изчезва от самосебе си.
На мен Редукцията не ми беше толкова отвратителна, но... безполезна Whistling

# 20
  • Мнения: 1 290
Утре ще я търся тая Редукция,макар,че ме е срам да питам в аптеките." Имате ли Редукция?" Embarassedи те "квооо? Crazy"

# 21
  • Мнения: 7 474
Вземи се 1-2 да видиш дали ще можеш да го пиеш. На мен ми се повръщаше от нея и честно казано едвам я преглъщах. Sick

# 22
  • Мнения: 1 290
то не се ли пие,нали иж е като шейк Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 7 474
Това са прахчета, които се разбиват с нещо(вода, мляко, кис.мляко-кой както го понася). Първото, което пробвах беше с вкус на кайсия, но после ми донесоха едно без аромат и беше отвратително Sick

# 24
  • Мнения: 1 290
питах в три аптеки и в Пловдив и ме гледат като извънземно #Cussing out

# 25
  • Мнения: 6 243
Дани, заради л-карнитина май това, което препоръчваш, не е добра идея за кърмачките.

Аз отдавна имам мераци да пия л-карнитин и доста се потрудих да проуча въпроса. Есенцията на прочетеното е: "заради липсата на достатъчно категорични изследвания, че л-карнитинът е безвреден за кърмачето, употребата му не се препоръчва на майките по време на кърмене".

Аз самата съм в групата на хора с потенциално недостатъчен прием на л-карнитин с храната заради вегетарианството. Консултирах се и със специалисти, но отговорът беше същият - "има риск, затова по-добре недей."

# 26
  • Мнения: 1 731
Аз се извинявам,че малко отплесвам темата ама тоя Л-карнетин дали има някакви противопоказания? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 290
Не,но е задължително да има тренировки,иначе е безсмислено Wink

# 28
  • Мнения: 1 183
Тристияна, защо не пробваш в някой голям супер маркет във Варна например ги има в Пикадили  Laughing
Може и при вас да е така
 Joy Joy Joy
питах в три аптеки и в Пловдив и ме гледат като извънземно #Cussing out

# 29
  • Мнения: 1 455
Сладка Хапка, аз изрично написах в първия си постинг, че не се препоръчва за бременни и кърмачки. Обаче бързах и може би се разбира, че става въпрос само за редукцията, но двата шейка имат еднакви съставки, така че се отнасяше и за Виаредина.  Във втория си постинг също съветвам Марги да изчака с шейка след като още кърми. Само добавих, че ако много държи да го пробва, поне да изцежда кърмата след като го е пила и тази кърма да не я дава на детето, разбира се.
Между другото разликата между Редукцията и Виаредина е само във вкуса и фирмата. Дори мисля, че и като цена излизат еднакво. Но наистина редукцията е отврат на вкус, поне по мой спомени, а също и по думите на няколко приятелки, които са пробвали всички вкусове. Виаредин шейка има само един вкус - шоколадов. Продава се с миксер към шейка, цената е около 15 лв за 450г. Фирмата, която го произвежда е Wallmark. Друго не се сещам, но от повечето аптеки може да  вземете необходимата информация.
поздрави   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт