HPV +вътрешни кондиломи

  • 5 285
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Разкажете как се справихте.Вече една година ходя по доктори.Един казва операция, другия че не трябва.Просто вече съм страшно объркана,затова и реших да пиша във форума.Надявам се за споделите как се справихте.

# 1
  • София
  • Мнения: 21
Здравей,
преди 4-5 години имах най високорисковите HPV 16 и 18 и отделно други от същата група.След хиляди изследвания и сериозни плащания за тях,се оказа че просто съм имала срив на имунната система и когато я възстанових,всичко си дойде на мястото!Искаха да ми сложат и ваксина,но аз отказах,пих едни таблетки Coriolus-MRL, незнам дали и от тях е имало ефект,но всичко приключи.
Тъй че,успокой се,живей си живота и засили имунната си система!

Успех и горе главата! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 21
Здравей,
преди 4-5 години имах най високорисковите HPV 16 и 18 и отделно други от същата група.След хиляди изследвания и сериозни плащания за тях,се оказа че просто съм имала срив на имунната система и когато я възстанових,всичко си дойде на мястото!Искаха да ми сложат и ваксина,но аз отказах,пих едни таблетки Coriolus-MRL, незнам дали и от тях е имало ефект,но всичко приключи.
Тъй че,успокой се,живей си живота и засили имунната си система!

Успех и горе главата! Hug


А и да добавя за вътрешните кандиломи,също съм имала преди много години,гинеколога ми ги изгори!Не съм имала проблеми след това!

# 3
  • Мнения: 7
Знам, че трябва да подсиля имунитета, но как? Пих 6 месеца изопринозин и сега ми казват че няма какво друго да ми изпишат.Днес си купих ехинацея и фарматекс (докторката каза че имало антивирусен ефект) А една позната дистрибутор на forever living ми препоръча да пия алое и през 3-4часа за си слагам тампони напоени с алое и прополис.Мислите ли че ще има ефект.Извинете стана дълго , но имам куп въпроси.Благодаря предварително.

# 4
  • Мнения: 7
А и забравих да кажа че мен също ме гориха с киселина няколко пъти, но имам още едно неизлекувано място, поради което онколожката иска да ме оперира, но личната ми гинеколожка е категорична че не съм за операция и сегя ми е пуснала цитонамазка и ще реши какво ще правим.

# 5
  • София
  • Мнения: 21
Привет,
ами да изчакай да излязат резултатите от цитонамазката и ще прецените!За алоето,да чувала съм че е добро,аз се опитах преди години да пия,но не можех да понеса аромата и го спрях.За тампони във влагалището има много варианти,най-срещаното е със смрадлика.....ако не ти помогне,няма да ти навреди!Според мен не бързай с операция,ако цитонамазката е с добри показатели!Дори поискай трето мнение при специалист,но не прибързвай!
Относно имунната система,има много варианти хапчета,чайчета,билки и тн,както е от огромна важност здравословното хранене...въпреки че с всички храни в магазините са бъкани с гадости,винаги има варианти за по-качествена храна.  chef
Хубав ден!

# 6
  • Мнения: 2
МОЛЯ ВИ, ако някой знае за добри лекари в СОФИЯ, които да премахват КОНДИЛОМИ ОТ ШИЙКАТА НА МАТКАТА   С ЛАЗЕР,   да ми пише, в коя болница и колко пари струва тази манипулация

Здравейте, от 4-5 месеца имам кондиломи. Ходих при трима различни лекари ( от Плевен съм)
Първия ме гори с кондилин в продължение на 1 месец - не помогна и той ме прати на операция с лазарен нож, на която не отидох защото се уплаших. Вместо това отидох при една специалистка точно в онко-гинекологични заболявания. При нея ходех в продължение на 2 месеца и тя ме гори с Солкодерм. През 2 седмици ходя - гори ме - минават ми - взима ми по 50 лв. всеки път щото е частна и ми изписа да пия Изопринозин 6 месеца - 3x2 на ден.... Докато до миналата седмица уж ми бяха минали и нямало нужда от операции и повече мазане, онзи ден си напипах няколко и днес отидох. Въпросната лекарка ме прегледа с колпоскоп (или както се казва там ) и видя че имам и по шийката на матката...един кондилом.
Много съм уплашена и не знам какво да правя, тя казва че трябва да се махне с токов нож или нещо от сорта, но проблема е че на 24-ти май заминавам на бригада в Америка....  Sad  Времето ме притиска и не знам какво да правя, дайте ми съвет МОЛЯ !

имейла ми е annito0_@abv.bg.

# 7
  • Мнения: 7
Тази докторка да не е случайно доц.Хинкова? И аз съм с история като твоята.

# 8
  • Мнения: 276
 Зашо не пробваш да пиеш "Саменто" или някакъв друг антиоксидант?

# 9
  • Мнения: 2
Купила съм си билката котешки нокът и ще започвам и него  да пия за подсилване на имунната и също Герисан капсули ( това е кръвен здравец)
Не знам дали да продължавам да пия този Изопринозин, вие какво мислите ?

# 10
  • Мнения: 276
 И на мен ми изписаха Изопринозин, ама няма да го пия. Много вреди на бъбреците, как ли пък няма да го пия 6 месеца.

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте.  Нова съм в сайта. Прочетох много по тази тема, но не намирам точно това от което се интересувам. Аз също имам кондиломи, ходих при една гинеколожка и тя ми изписа кондилин и нищо повече. Мазах се доста време, но освен ранички нямаше друг резултат. Днес ходих в София при гинеколог и той иска да ми взима проба от кондиломите под пълна упойка за да установи типовете HPV естествено срещу 210лв. На вас взимали ли са ви проби и как? newsm78

# 12
  • в джунглата
  • Мнения: 916
За пръв път чувам да се взимат проби от кондиломите и то с рязане.
Аз имам две кондиломчета и не минават с кондилин ,сега пак ще ходя при лекаря да видим какво следва.  При мен процедурата беше следната:
  -като ми взеха материал за течно базирана цитонамазка се уговорих в лабораторията да запазят пробата ако се наложи след резултата да пусна и изследване за ХПВ. При цитонамазката излезе 2с, но пък липсвали данни за кондицити или незнам как точно се казват. А щом това го няма, ХПВ щяло да е отрицателно. и не доплатих за ХПВ.  Малко ми е чудно как имам кондиломи,но нямам ХПВ  newsm78 .  Вече се съмнявам в компетентността на доктора.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт