свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 553
  • 437
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 6 363
Аз ги спрях и заложих на Зелевата супа , много съм доволна Peace

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 614
моля пишете ми дали след спиране на приема се увеличава желанието за хапване и дали се възвръщат килограмите?! Grinning
а и също така мога ли да очаквам ефект след 15 дни прием само на хром-след като прочетох че влакната запичат не ми се ще да ги купувам.
благодаря предварително за отговорите

от моя опит мога да ти кажа как е при мен

- хрома вече не го пия повече от месец , доскоро пих влакната само, а сега пия КЛК - не ми се е прияждало сладко

- влакната не са ме запичали
 

галхен, а какви са резултатите в цифри след този месец  Embarassed

# 422
  • Бургас
  • Мнения: 6 363
моля пишете ми дали след спиране на приема се увеличава желанието за хапване и дали се възвръщат килограмите?! Grinning
а и също така мога ли да очаквам ефект след 15 дни прием само на хром-след като прочетох че влакната запичат не ми се ще да ги купувам.
благодаря предварително за отговорите

от моя опит мога да ти кажа как е при мен

- хрома вече не го пия повече от месец , доскоро пих влакната само, а сега пия КЛК - не ми се е прияждало сладко

- влакната не са ме запичали
 

галхен, а какви са резултатите в цифри след този месец  Embarassed

Ами имаше ефект до толкова,че наистина апетита се притъпява ,както от влакната,така и от хрома,аз съм ги пила отделно ,не заедно

Също така и действително мръднах малко надолу ,може би 2 -2,5 кг,обаче не можах да ги задържа,докато от Зелевата супа общо от началото на август до сега - 2 месеца има вече 6 сигурни кг свалени,а пък ако бях малко по-сериозна щяха да са и повече ,но както и да е ,поне не се връщат

# 423
  • Мнения: 910
А зелевата супа на хапчета ли я приемаш или диетата с готвената супа?

# 424
  • Бургас
  • Мнения: 6 363
готвената супа

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 328
Здравейте на всички!
Именно от този сайт прочетох за Биоактив хром и влакно и миналата седмица реших да си ги купя. Вече 6-ти ден ги пия, защото съм си поставила за цел да отслабна до края на годината 10 кг./наградата ще ми е да си купя прилепнали кожени панталони/. За сега резултатът е 2 кг. надолу. Не мога да кажа, че не ям, но съм спяла хляба и сладкото. Незнам дали е от хапчетата, но се чувствам и добре. Стискайте палци да удържа до края на годината и да смъкна останалите 8 кг. Мисля, че ще успея? Praynig

# 426
  • Бургас
  • Мнения: 328
Еййй, никой не иска да сподели, дали тези 'апове водят до често потребление на тойлетна  newsm78 и туй то  Thinking!

Споделете, плз  Praynig

Аз ходя по голяма нужда винаги и задължително сутрин, но понякога и на обяд, и вечерта. Работя в болница и всички лекари твърдят, че е много полезно особено вечер преди лягане, за да се изпразни дебелото черво. Flutter

# 427
  • Мнения: 910
еми, какво да ви кажа ... пия ги вече втора седмица - резултат от тях няма, сама си се ограничава, пак ми се яде ама стискам, т.е. с хапове или без тях, ако не се стискам няма да стане ooooh!
резултата за 8 дни е -4,5 кг
менюто е саладки и ябълки на корем, през ден мръвка - пилешка пържолка
събота изкарах лунната - от там -2 от които 1 качих в неделя и вчера го смъкнах заедно с още 1
Моя извод - спирам хаповете и си налягам ината Mr. Green

# 428
  • Мнения: 4 176
Абе хора, разберете- ефект нула!. Не си давайте парите. Пила съм ги. Пила съм много продукти. НУЛА. Глад, инат и движение. Няма друга формула. Като казва, глад не означава да не ядете, но е важно какво и в какви количества и кога най-вече.

# 429
  • Мнения: 50
еми, какво да ви кажа ... пия ги вече втора седмица - резултат от тях няма, сама си се ограничава, пак ми се яде ама стискам, т.е. с хапове или без тях, ако не се стискам няма да стане ooooh!

И аз съм на това мнение. Изпих по една опаковка от тези хапове - никакъв резултат. Дори сладкото ми се ядеше още повече. Сега съм на диетата на Майкъл Търманд и съм много доволна, но това е друга тема.

# 430
# 431
  • София
  • Мнения: 4 294
И от вита голд ефекта е нулев.
Пиши на кирилица!

# 432
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аааа, не е така, ефекта е пъпки....

# 433
  • Мнения: 13 512
Аааа, не е така, ефекта е пъпки....
точно такъв беше и при мен ефекта.
А по темата- пих  хрома и влакната един месец- абсолютно икакъв ефект- нито сладко ми се отяде, нито апетитът ми намаля.

# 434
  • Мнения: 597
А аз пих "Trim Spa",дето  Анна Никол Смит била отслабнала с него...Вярно,апетита ти намалява много...веднага даде резулат тази работа,оба4е елате и ме вийте като ги спрях.../а ги спрях,4е закъсах със зъб и се налойи да пия антибиотик/...е,като ги спрях,такъв апвтит ми се отвори,4е ме е срам да ви разказвам какво хапване запо4на без спирно..и сега от 62 на 68-9..а бях на Нова Година 73,600 !!! Така,4е моля ви,не пийте хикакви хап4ета..това си е нож с две остриета..Права е Мамица,глад,инат и много движение...

Общи условия

Активация на акаунт