свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 552
  • 437
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 372

да ни кажа честно, не ме касаят мненията на хората от този форум Crossing Arms

# 406
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Четох го това преди да ги започна, но не приемам тези мнения за чиста монета.

newsm78 Замисляли ли сте -какво ще стане -когато спрете да пиете тези хапчета?Ами ако апетита се завърне с нова сила която не можете да контролирате?Все пак не може да ги пиеш непрекъснато-нали!
Не мисля, че това може да стане- става въпрос за естествен продукт.

А хрома по кое време на деня е най-добре да се пие newsm78
Това не знам, аз го пия преди или след обяд.

# 407
  • Мнения: 4 176

да ни кажа честно, не ме касаят мненията на хората от този форум Crossing Arms
Е, вярвай ми- ще те докасаят, ама може да е късно Simple Smile

# 408
  • Мнения: 50
От днес и аз започнах да пия хром в комбинация с влакна. Момичета, кажете, спазвате ли дополнително и някаква диета или само пиете хапове??
 ooooh!

# 409
  • Мнения: 3 372

да ни кажа честно, не ме касаят мненията на хората от този форум Crossing Arms
Е, вярвай ми- ще те докасаят, ама може да е късно Simple Smile

много благодаря за пожеланията, наистина си много мила Sick

# 410
  • Мнения: 4 176
Изобщо не съм ти пожелала нищо. Понеже ти се изказа така категорично , че ИЗОБЩО не те касаят мненията на хората в онзи форум и понеже съм човек минал през всички фази на диети, хапчета и гладуване се опитах да те предупредя да внимаваш , защото МОЖЕ да стане късно.
В никакъв случай не съм искала да пожелавам лоши неща.
В крайна сметка каквото и да пиете, ще стигнете до единствения начин, а той е -спорт и ограничение на забранените храни - сладко, хляб и тн.

# 411
  • Мнения: 3 372
Всеки си отговаря за себе си! Не съм молила за критики

# 412
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В крайна сметка каквото и да пиете, ще стигнете до единствения начин, а той е -спорт и ограничение на забранените храни - сладко, хляб и тн.
Аз спортувам, а хапчетата ми помагат да огранича забранените храни.

# 413
моля пишете ми дали след спиране на приема се увеличава желанието за хапване и дали се възвръщат килограмите?! Grinning
а и също така мога ли да очаквам ефект след 15 дни прием само на хром-след като прочетох че влакната запичат не ми се ще да ги купувам.
благодаря предварително за отговорите

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 6 363
моля пишете ми дали след спиране на приема се увеличава желанието за хапване и дали се възвръщат килограмите?! Grinning
а и също така мога ли да очаквам ефект след 15 дни прием само на хром-след като прочетох че влакната запичат не ми се ще да ги купувам.
благодаря предварително за отговорите

от моя опит мога да ти кажа как е при мен

- хрома вече не го пия повече от месец , доскоро пих влакната само, а сега пия КЛК - не ми се е прияждало сладко

- влакната не са ме запичали
 

# 415
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен трайно ми намаля апетитът за сладко. Влакната не запичат, ефектът им би трябвало да е точно обратният.

# 416
  • Мнения: 33
никак не съм доволна от био актив хром и влакно, даже апетитът ми се увеличи, имаше ефект когато пиех витаголд

# 417
  • Мнения: 33
даже ме запичат

# 418
  • Мнения: 50
никак не съм доволна от био актив хром и влакно, даже апетитът ми се увеличи, имаше ефект когато пиех витаголд

И при мен е така.
Сладкото ми се яде повече, отколкото без хром, и след 2 седмици спрях да го пия - няма смисъл.

# 419
  • Мнения: 910
момичета, може ли се включите с актуално инфо? Как вървят нещата с хрома и влакната? Кой до къде е стигнал?
аз си ги взех днес и ще ги почвам, но ми е любопитно до къде сте стигнали?

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 16:21 от zaicheto

Общи условия

Активация на акаунт