Отзиви за консултация с неврохирурга доц.д-р Венелин Герганов. ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?

  • 16 224
  • 3
  •   1
Отговори
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Здравейте.

Имам дъщеричка на 3г. и 6м. със симптоматична епилепсия, дължаща се на фокална кортикална дисплазия. Въпреки медикаментозното лечение детето продължава да прави пристъпи, по-редки, но все още има. Поради тази причина се консултирахме с неврохирурзи от Иван Рилски, за възможност за операция, правихме допълнителни изследвания, включително и ПЕТ скенер, но те не показаха еднозначни резултати и отново сме в патова ситуация.
След празниците възнамерявам да изпратя всичката налична информация на д-р Герганов за второ мнение, но ми се ще преди това да проверя има ли други които да са се консултирали с него и дали са останали доволни.

Благодаря предварително за отговорите.  Hug

# 1
  • Мнения: X
Виж, кои са в списъка за национални консултанти и се срещни с някои от тях, ако имаш възможност.
В Пирогов, завеждащият отделението по неврохирургия е изключителен професионалист, ВМА също имат добри специалисти.
Потърси няколко мнения, когато се отнася за дете.
Не се увличай прекалено по титлите. Хабилитираните лица се отдават на научна дейност и се отдалечават от живия контакт с пациентите.

Последна редакция: нд, 28 дек 2014, 13:04 от Анонимен

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте! След много ходене по всички кабинети на неврохирурзи в БГ и след години лутане. Мога да кажа, че доц. Венелин Герганов не е само неврохирург той е лекар със сърце и душа невероятен специалист и човек! Благодарна съм, че попаднах на него и се радвам, че поверих детето си точно в неговите ръце!!! Относно клиниката ИНИ в Хановер няма такава болница, няма такова отношение... след 7 часова операция не оставиха детето нито за миг да изпита болка или страх просто това наистина са хора заслужаващи чест и уважение и то не само в медицината!!! Ако не е късно за вашият случай и още търсите неврохирург доц. Герганов мисля че март месец ще е в БГ и ще има ден за прегледи. Успех!

# 3
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
stefi2081@mail.bg Благодаря за отговора.
Ние вече бяхме на консултацията при доц. Герганов, още през февруари. На този етап не сме подходящи за оперативно лечение, оставаме на настоящата терапия и следим детето, ако имаме промяна в състоянието сме се разбрали пак да се видим за консултация и нови изследвания.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт