Бигъл vs. Лабрадор

  • 3 010
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Много харесвам тези кучета и двете породи са страшно красиви ! Вие коя предпочитате и ако имате една от двете породи,моля дайте мнения  Hug Коя порода е подходяща за тинейджър?

# 1
  • Мнения: 725
Аз имам бигъл  Peace Мога да ти кажа, че със него никога няма да скучаеш  Laughing  Отлеждането е много трудно иска внимание, любов и много разходки. Трябва да знаеш, че правят много бели късат, чупят крадат ти храната от масата и въобще забавлението е на макс  Grinning Хигиенните навици се възпитават много трудно изисква време и голямо търпение, но когато те погледнат със тези влажни и мили очички няма как да не му простиш Можеш да поглендеш страниците във FB и на двете породи и сама да предцениш. За подарък ли е кучето или детето само си го иска?   

# 2
  • Мнения: 39
Аз имам бигъл  Peace Мога да ти кажа, че със него никога няма да скучаеш  Laughing  Отлеждането е много трудно иска внимание, любов и много разходки. Трябва да знаеш, че правят много бели късат, чупят крадат ти храната от масата и въобще забавлението е на макс  Grinning Хигиенните навици се възпитават много трудно изисква време и голямо търпение, но когато те погледнат със тези влажни и мили очички няма как да не му простиш Можеш да поглендеш страниците във FB и на двете породи и сама да предцениш. За подарък ли е кучето или детето само си го иска?   
Аз съм детето на 14 години съм  Mr. Green и за коледа мама и татко са ми обещали дълго желаното куче,но се колебая между тези двете ! Благодаря за изчерпателния отговор  Hug

# 3
  • Мнения: 725
И какво си избра  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 725
Ако си избрала бигъл трябва да знаеш срещу какво се изправяш  Laughing Мисля, че лабрадора изисква, но пък бигълите са така красиви  Crazy Похва ли се какво са ти взели  Peace

# 5
  • Мнения: 39
Ако си избрала бигъл трябва да знаеш срещу какво се изправяш  Laughing Мисля, че лабрадора изисква, но пък бигълите са така красиви  Crazy Похва ли се какво са ти взели  Peace
Още нищо ще  е бигъл  Whistling просто много ми харесват тези кучето и това е,само знам че ще мъжко бигълче  Thinking предложи развъдник вие вашето от къде си го взехте  Thinking

# 6
  • Мнения: 725
Их, че хубаво  Blush Heart Eyes Много се радвам, прекрасен избор  Hug Взел във страниците на FB Фен клуб бигъл и Аз обичам бигъл в една от двете има бигълчета бебета за продаване може и във двете да има. Трябва само да бъдеш сигурна във избора си защото те очакват много ама много бели. Чакам те във форумите там може да задаваш въпроси и въобще да питаш за всичко което те интересува. И отново прекрасен избор   bouquet

# 7
  • Мнения: 725
Много лошо  Naughty Замисли се върху думите си мила моя имаш сестричка не кукла! Взимането на животно е огромна отговорност иска сутрин да станеш да го нахраниш да го изведеш да го погалиш да му дадеш любов и внимание  Naughty Уличните животни не са пумияри! Аз лично имам 2 котки от улицата и чакам момента в който ще живея в къща да си осиновя и "улично куче" Кучето трябва да се вземе усъзнато! Не ми се иска след време да има обява продавам/подарявам бигъл със твоите имена  NaughtyИди целуни сестра си, тя не е виновна за нищо.

# 8
  • Мнения: 1 354
Горди сме, че член на нашето семейство е добричката ни и дивачка Лабрадорка  Heart Eyes
Много те обичаме!!!



# 9
  • Мнения: 1 354
Мисля, че не трябва да е Бигъл срещу Лабрадор  Rolling Eyes
Повечето кучета са истински душички и си заслужава на което и да се спрете!
Аз лично не харесвам само мини породоите, които са адски неразумни и нервни.

# 10
  • Мнения: 39
!
Аз лично не харесвам само мини породоите, които са адски неразумни и нервни.
Аз също не харесвам малките породи много са ми злобни  Hug

Аз вече имам домашен любимец  зайче ,исках куче но не ми се получи и сега отговарям за зайче  Hug
Magnifique-много е хубава  Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 725
Много ви е хубава  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт