Грижи за косата-Тема 96

  • 89 916
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Аз също се интересувам косата ми от т.нар мазни корени и сухи краища. Какво мога да направя по въпроса. Искам да уточня, че почти нищо не я правя оставям я да изсъхне сама и преса не ползвам (нещо не се разбрахме с нея Simple Smile ).

пробвала ли си с шампоан от коприва или хума, също и катранен-знам, че те са за мазна коса

Аз сега ползвам един шампоан на Дюкре, за суха и изтощена коса. Проблема е там, че тези които са мазна коса много изсушават краищата и става като метла. Преди косата ми беше суха можех да си изкарам от неделя на неделя.

# 751
  • Мнения: 175
Olaplex ми препоръчват за тотално възстановяване на косата.. Моля ако някой има впечатления да сподели??

# 752
  • София
  • Мнения: 3 869
Като бях в Несебър, където има магазин за бг козметика само, взех някои неща на Victoria Beauty - маска с макадамия, кристали с арганово масло и от гроздови семена, термозащитен крем с арганово и ленено масло. С тях косата ми беше в прилично състояние, което е трудна работа при слънце и влага и всеки ден сешоар. Цените - много достъпни, от порядъка на 7-8 лв за продукт. Маслата не са в края на състава. Взех и флуид за изправяне на същата марка и маска с йогурт, арган и розово масло на Българска роза Карлово, ще пиша и за тях като ги пробвам. Напоследък имам много добри впечатления от българската козметика.

# 753
  • Мнения: 18 567
аз си бях взела едни кристали на виктория бюти с макадамия и са много хубави, провърших ги вече, позлвах ги като ги редувах с олиото на матрикс, и тези с ленено семе са хубави също-свекито има и съм ги ползвала и тях  Simple Smile Серпентин ще се радвам да споделиш на по-късен етап впечатления от продуктите с роза напрмер маската, отдавна искам да пробвам маска за коса на Българска роза или Агива например.

# 754
  • SF
  • Мнения: 21 389
Ако хидратират косъма, бих ги ползвала също.
Има много български рози - Агива, Арома, Българска роза Карлово, една фирма с Л.... забравих я.... Всички са с рози на опаковките и със златни букви пише "Българска роза".
Докато някой не измисли ралична опаковка, някак се "пазя" да ги купувам, за да не попадна на боклук и съответно никога повече да не посегна към български продукт с рози върху бялото шишенце и кутийката....

# 755
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
НОВА ТЕМА  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=863136.new#new

Общи условия

Активация на акаунт