Новородено с цитомегаловирусна вродена инфекция

  • 7 670
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Извинявам се,много се ядосах.Бъди силна!

# 16
  • Мнения: 6
 Zdraveite , dnes ni transportiraha   Ot sofiq do vraca .  Tyk shte produljim lechenieto do 25 s fenobarbital. I sled tova shte si q vzemem.  Purvite dymi koito mi kazaha dr-rite ot vraca reshili li ste dali hte q ostavqte v dom za da i podgotvim isledvanqta ...   Kategorichno kazah poveche tova da ne me pita nikogo i shte si q vzemem vednaga shtom mojem .. Pysnaha ni da q vidim s muja mi . Beshe bydna .. Gledashe ni .... Mujime se razplaka zashtoto ne be q vijdal bydna .. Zaradi lekarstavata e sunliva i prez povecheto vreme  na poseshteniqta tq spinka ..   Oh iskam da stava 25 da si q gyshna da  si e do men shte jiveq den za den s ysmivka za neq .   Iskam jivota i kolkoto i da e dali ratuk dali shte ostane zadulgo s nas da  vijda samo dobrite neshta it jivota .  Surceto mi se kusa taka kato q vijdam 1 put ba den . Da naistina shte e mn mn tejko dori sega nz kolko tejko no. Shte se borq sus vsichki sili za deteto si ...

# 17
  • Мнения: 438
много се радвам за вас.
както виждаш за съжаление от бг лекарите помощ няма. моят съвет е потърси във фейса група родители на деца с това заболяване и виж те как  се справят. ще ти бъде от полза.  дори да не знаеш англ  гугъл преводача  върши  добра работа.  успех

# 18
  • Мнения: 1
Моля Ви да се свържете с мен на gsm или Вайбър

Дали може да се чуем ? Моето дете е цитомегаловирусна инфекция ☹
Вижте личното съобщение

Общи условия

Активация на акаунт