Отново ще помоля за съвет от вас

  • 16 530
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 500
Мидокалм 20 дни + 10 дни Бруфен Ретард

# 31
  • София
  • Мнения: 8 131
Кажи дали има подобрение, че аз тези вече си ги пия редовно ама полза не виждам.

# 32
  • Мнения: 4 500
Да, ще кажа, но поне 5 дни да минат  Peace
иначе Ганчева се върна и след месец съм при нея за кистата на яйчника - сега съм спокойна, че само на нея имам доверие на 200%

# 33
  • Мнения: 4 500
Пили ли сте Мидокалм? Днес е 3ти ден и чувствам гадене и силна отмалялост, чак ми прималява

# 34
  • Мнения: 817
Не, не съм имала подобни оплаквания, но винаги пия силните лекарства след като съм яла, тоест не ги приемам на празен стомах, защото тогава винаги ми се гади. Как е кистата в яйчника? Какво каза гинекологът?

# 35
  • Мнения: 4 500
АГ - на 13,01, тогава Д-р Ганчева може да ме вземе

# 36
  • Мнения: 20 181
Нефертари, ти на невролог ли ходи, кажи кой ако е някой читав, че май и на мен ще ми се наложи?  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 4 500
Станев, Окръжна болница, каб. 11, доста внимание ми обърна

# 38
  • Мнения: 4 500
Никаква файда от лечението  Tired Само първите 4 дни имаше някаква полза, сега болките в кръста са ужасни  Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 8 131
Хм...аз ти казах, но не исках да съм права. За такива болежки понага само физиотерапия.

# 40
  • Мнения: 20 181
Ох, много неприятно, и то точно преди празниците.  Hug
Правиха ли ти снимка на гръбнака?

# 41
  • Мнения: 4 500
Не, утре ще посетя невролога си пак  Tired Сложих си една ампула Диклак преди час, сега се търпи  Peace Като прибавите и това, че съм в овулация картинката става направо ужасна  ooooh!

# 42
  • София
  • Мнения: 8 131
То и рентгена не се знае дали ще покаже къде е проблемът...

# 43
  • Мнения: 4 500
По тая логика трябва да легна и да чакам да пукна  Mr. Green
Иронията е към мен  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 8 131
Разбирам те...
Просто знам за какво говориш. Аз съм с неврологични болежки от години. А съм на 27. Имам същите проблеми като майка ми, с тази разлика, че при мен се появяват деситилетия по-рано. Не че искам да те отчайвам, просто всички невролози изписват едно и също, в повечето случаи без успех или временен такъв. Обиколила съм много. Правих и ЯМР, ама то не може да се направи на цялото тяло. Само на врата не се видя нищо страшно уж, а болката си я има. СЛиза и надолу по гръбнака. Та...явно така ще се живее. Ще следя с интерес дали ще се намери някакво решение или поне облекчение.

Общи условия

Активация на акаунт