дузодрил при бременни

  • 7 544
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
здравейте. Искам да попитам за феталната ехокардиогтафия. На последния преглед Аг ми каза, че съм с долна граница на околоплодните води а бебчето се движи с една седмица назад с размерите. каза ми, че плацентата не е добре кръвоснабдена и ми изписа Дузодрил. До колкото разбрах ще правя и феталната ехокардиохюграфия. Намалените околоплодни води ( от 500мл до 1500мл) моите са 600 мл. това опасно ли е зс бебето и какво общо има феталната ехокардиохюграфия. Много съм притеснена. Аг ми каза да пия Дузодрил и витамините и след 3 седмици съм пак на преглед. дали всичко е нормално?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 270
аз пиех дузодрил Rolling Eyesза плацентата ми го изписа,беше многооо зряла и плода уж беше малък,в подробности не е влизал ,тъй като съм голяма паника,но явно нещата не са били добре.Износих до 40 г.с живо и здраво бебе Crazy 3120тегло

# 2
  • Мнения: 52
А ти в кой месец си била? Аз бях на преглед края на 5 мес, почти 6 мес. Казаха ми ,че бебчето се движи с една седмица назад с размерите и околоплодните води са ми на долната граница-600 мл. Сега пия дузодрил и съм много притеснена. Следващия преглед е чак след 3 седмици.

# 3
  • Мнения: 2 614
Дузодрил пих и аз. Той уж разширява кръвопотока между плацентата и бебето и така то получавало повече хранителни вещества. Аз го пих за да расте бебето, защото беше изостанало доста с теглото.Започнах да го пия началото на 8-ми месец. Пих го около месец и се наложи секцио, нямаше особена полза при мен. Изписват го, много са доволни повечето от него и не вредял. Междудругото много трудно го намирах Дузодрил-а

# 4
  • Мнения: 52
И сега малко трудно се намира. Пия го вече 3-та седмица и след около 10 дена ще ходя при Аг да видим дали има подобрение.Дали влияе добре на околоплодните води или е само за кръвоснабдяване на плацентатаи от там се получава добра обмяна на веществата между бебето и мйаката. При мен ми казаха, че бебка изостава с 1 седмица с  размерите и околоплодните води били на долната граница. Та се питам дали влияе и на количеството околоплодна вода?

# 5
  • Мнения: 2 614
Не зная, дано ти помага. 1 седмица не е много, че изостава бебето. Дано да е наред всичко. Кога ти е термина?

# 6
  • Мнения: 52
Не зная, дано ти помага. 1 седмица не е много, че изостава бебето. Дано да е наред всичко. Кога ти е термина?
Термина ми е през март. Другата седмица съм на преглед и ще видим как вървят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт