Не знам как да го определя ...

  • 3 275
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте! Отдавна следя темите във форума и реших и аз да си създам профил и да споделя своя проблем с вас. Заглавието е малко объркващо, но заради проблемът, който имам не мога да напиша точно и ясно заглавие.
Те така към проблема. Полово активна съм. Един ден с гаджето ми правихме 2 пъти секс и на следващия ден ми се появи някакво парене в областта на клитора. Тази болка се засили след уриниране. После изчезна след като го намазах с крем и го масажирах с пръсти. На следващия ден пак се появи така от нищото и се усили болката след уриниране. Така съм от седмица, болката ту се появява някои дни, ту не.
Искам да отбележа, че повреме на уриниране не изпитвам никаква болка. Също така нямам чести позиви за уриниране. Друго нещо е, че съм доста чувствителна там долу дори при най-малкото докосване. И не на последно място преди 2 месеца страдах от пиелонефрит и съм все още на лекарства за отделителната система.
Ще съм много благодарна да чуя вашето мнение. Мисля да отида на доктор, но ме е страх да не ми кажат, че пак съм за болница. Също така приемам и съвети.
Благодаря предварително!  Hug Hug

# 1
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
На мен ми прилича на цистит. Отивай на лекар.

# 2
  • Мнения: 17
На мен ми прилича на цистит. Отивай на лекар.
И аз си мисля и се страхувам, че е това .. лекарят ще има тежката дума.
Благодаря ти за бързия отговор! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 873
Може да се е получило охлузване. Гинеколог може да каже  Peace

# 4
  • Мнения: 17
Може да се е получило охлузване. Гинеколог може да каже  Peace
Може и най-неочакваното е, но доктор определено ще се посети. Оттам, където ме пратят. Да се надяваме да е нищо особено. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 17
А някой случайно знае ли нещо за Кандидозен остър вулвит, защото се натъкнах на една интересна статия:
Цитат
Кандидозният остър вулвит е най-честото гинекологично заболяване при жените. Причинява се от дрождоподобни гъби от род Candida. Най-често инфекцията протича като вулвовагинит със силен сърбеж, парене и смъдене по големите, малките срамни устни, вагината и ануса. Дразненето се засилва по време на микция (уриниране) и се облекчава след измиване.
 
Като го прочетох видях себе си Grinning

Общи условия

Активация на акаунт