Чая на Д-р Ламбрев мнения ?

  • 16 161
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Привет! Преди 5 дни ми откриха камъче в десният бъбрек с размер 2 мм, изписаха ми чая на д-р Ламбрев, аз съм малко скиптичана относно чай за 1,70 лв който може да ми реши проблема. Някои пил ли е от него моля споделете мнение  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 191
Екстра си е чаят, какво те притеснява? По принцип за камъчета в бъбреците колкото повече течности пиеш, толкова по-добре, така че е прекрасно да пиеш чай, а специално в този на Ламбрев има билки, полезни за бъбреците. Peace

# 2
  • Мнения: 49
Екстра си е чаят, какво те притеснява? По принцип за камъчета в бъбреците колкото повече течности пиеш, толкова по-добре, така че е прекрасно да пиеш чай, а специално в този на Ламбрев има билки, полезни за бъбреците. Peace
[/quote ами чета коментари "камъчетата ми изчезнаха благодарение на този чай" , (изхвърлих камък без да усетя благодарение на чая" това ме съмнява конкретно Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 191
За това не мога да кажа, аз съм го пила и моите не са излезли. Но за профилактика си е супер чайчето и няма как да ти навреди, само може да ти помогне.

# 4
  • Мнения: 49
За това не мога да кажа, аз съм го пила и моите не са излезли. Но за профилактика си е супер чайчето и няма как да ти навреди, само може да ти помогне.
0  започвам го и аз ще споделя имало ли е ефект, но както каза чая може само да помогне

# 5
  • Мнения: 49
Хайде момичета моля ви, ако има такива които са пили чая на Ламбрев нека споделят мнения   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт