Черен списък на акушер-гинеколози Варна

  • 189 550
  • 328
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 64
Момичета разводнявате темата и като цяло идеята с тези постоянни коментари ама защо така и какво ти правиха-тук не се коментира просто се споделя и се цитират факти и имена. Спор моля другаде.
Иманата които ще визирам са д-р Делчев, доц. Янева-Майчин Дом. За първият ще кажа, че тъй като бях наивна все още и за първи път се сблъсквах с някакъв гинекологичен проблем, вероятно така ме е мятал, че и още немога да си го простя. Лекуваше уж съществуваща раничка от която се появявало течението при мен близо 2 год. За какви ср-ва става на въпрос не коментирам, но за всичките си рецепти ме пращаше в точно определена аптека с обяснението че там ги има и ще ми направят отстъпка. В последствие разбрах че въпросната отстъпка на скъпоструващите ми лекарства е ходил след мени и си ги е взимал. Толкоз за него. При доц Янева проблема които исках да разреша е липсата на бременност при мен вече 2 години. При вагинална ехография установи наличие на двустранна поликистоза и без да има нужда да погледне изследванията на мъжа ми ми насрочи дата за цветна снимка-болезнено, скъпо и при подобен еднократен преглед напълно безсмислена процедура. Отново без да се сънявам в компенетцията и се явих, направихме, и тъй като имаше опашка пред кабинета и в коридора, за 2 мин. ми съобщи тупайки ме по рамото, че съм имала "атрофирала матка" и много съжалявала, но работата била сериозна. Това срина и съпруга ми освен мен. Последва лапароскопия за да установя наистина какво ми има и да разбера ще го бъде ли и не при най-невероятния ЧОВЕК и Доктор с който съм се сблъсквала през всичките ми години -д-р Александров-АГ. Дори и невежа като мен можеше да види на записа че матката си ми е супер, че нямам никаква поликистоза и причината за това, че не мога да забременея е от всички психически травми до които ме доведоха мен и цялото ми семейство. Това е - няма да ви губя времето повече, но от тогава се интересувам доста подробно за всичко и всеки.

# 91
  • Мнения: 2 746
Хм, а дали не е удачно да направим класация на докторите в черния списък?
Да се пусне под формата на анкета от типа "гласувайте за най-некадърен АГ доктор" и така който отвори темата ще вижда първо резултатите, а после ще чете коментарите.

# 92
  • Мнения: 502
Иска ми се да споделя мнението си за д-р Великова от Майчин дом.
Събувам аз панталона, вкарва ми тя тази сонда и влиза един мъж с бяла престилка, а аз разкрачена срещу вратата, защото не съм на магарето зад паравана. Инстиктивно потрепервам, че се притесних и тя "А, той е доктор, наш човек, не се притеснявай".
И започвам двамата следния разговро "Ти днес до кога си?" "О, аз днеска цял ден по каса само ли ще гледам, то едикоя си днеска само кеш преглежда" и подобни, а аз си стоя със сондата и чакам заветното "Бременна си".
Да, ама не. Като си излезе доктора, тя ми издърпа една снимка от принтера и каза дословно "Ето ти го плодния сак, обличай се, ама не бързай да каваш още, че може да падне". А аз чакам да ми каже за фолиевата, за витамините, абе нещичко да каже, най-малкото кога да отида на преглед, дето се вика. Ама не, а аз толкова много въпроси имах, "На регистратурата не ти ли дадоха една жълта бележка, дай ми я, за какво си я държиш в чантата?" (бележката, на която да напише 25 лв.) Ами защото ми писна 1,5 ч. да си я държа в ръката, казвам аз и излизам. От влизането, до излизането - общо 6 минути. (в тях се включват и обличането  и разговора й с лекаря).
Е, това ли е начин да кажеш на едно момиче, че е бременна.  
Много  грубо. И си плащаш и пак няма отношение.

# 93
  • Мнения: 2 259
Megi mehmed,ми то  дали си в болница или на частно  е все едно.Навсякъде вземат пари.Но,за твоя сигурност 90% от лекарите имат и частен прием.Питай ги ,те не го крият.Даже те предпочитат там.Бъди убедена!
д-риГеоргиев,Бейлерян, доц.Янева,д-рКорновски и др. все си имат частен прием.Последните трима в Майчин дом на ул.Мир!

# 94

 "Ето ти го плодния сак, обличай се, ама не бързай да каваш още, че може да падне"

 Shocked  е това е направо супер непрофесионално и гадно.
Великова е абсолютна комбайнерка #2gunfireвиждала съм я на живо, лекар да няма друг не бих отишла при нея!!!

Здравейте, искам също да споделя отрицателно мнение за др.Великова от Майчин дом. От февруари месец миналата година 2007 ходих при нея с оплакване - вагинално течение. Прегледа ме - каза гъбички,предписа ми лекарства и ми взе секрет за изследване.Оказа се че имам candida krusei.Оттогава до октомври месец 2007 всеки месец съм на преглед при нея всеки месец бях на различни лекарства (да не говорим за отношението че едва ли не пак се мъкна не се ли оправих вече, вече се чуди какво да ми изписва - а като преглеждах описанията на лекарствата за половината пишеше че резистентен щам на кандида са точно candida krusei, което значи че ей така ги пиех като да не е без хич!!).В крайна сметка течението ми не се изчисти,но замалко намаля а тя така и не разбра от какво и ми казва - а ти вече си добре, обаче аз и казвам че не се е изчистило и искам пак да ми се вземе секрет за изследване-с 300 зора ми взе секрет и се оказа че изобщо не се е изчистило.
Е, да ви кажа за почти година и пиене на какви ли не хапове всеки месец различни, не се оправих, разорих се щото за половината прегледи си плащах таксата, лекарствата не са евтини (поне да имаха някаква полза...) и цикълът ми от 28-30 дни стана на 17-37 дни (с други думи не знам нито кога ще дойде нито кога да го чакам... Cry)
Безкрайно се отчаях и не знам вече нито при кой лекар да ходя нито нищо  Cry  Cry

# 95
  • Мнения: 273
ако има класация за грубияни,на вьрха ще е д-р.ПЕТКОВА ОТ АГ-ВАРНА.по-груба лекарка няма повярвайте ми.а относно това дали е специалист аз лично смятам ,че не е.да не забравя и д-р.СИЛВИЯ ИВАНОВА И Д-Р,КОчЕВА.ТЕ ми умориха бебето с бездействието си.

# 96
  • Мнения: 2 746
ако има класация за грубияни,на вьрха ще е д-р.ПЕТКОВА ОТ АГ-ВАРНА.по-груба лекарка няма повярвайте ми.а относно това дали е специалист аз лично смятам ,че не е.да не забравя и д-р.СИЛВИЯ ИВАНОВА И Д-Р,КОчЕВА.ТЕ ми умориха бебето с бездействието си.

Защо д-р Петкова? Чак пък грубиянка.... newsm78

# 97
  • Мнения: 273
по много много причини.като започнем от това как ми каза ,че бебенцето ми е починало,та до дьржанието й всеки пьт когато я попитам за сьстоянието си.вьпреки,че усложненията който имах след секциото не са по моя вина все пак.нито обяснява какво ще ти прави,нито защо се налага да го изтьрпиш.както се случи и на кюретажа ,който ми прави пак тя.и така нататьк...дьлга за обясняване.

# 98
  • Мнения: 2 746
Slancice,  съжалявам за това, което си преживяла.

# 99
  • Мнения: 273
Slancice,  съжалявам за това, което си преживяла.
разбрах,че си раждала при нея и си била доволна.аз обаче и с пьрвото ми дете бях ходила в частния й кабинет 2-3 пьти и още тогава разбрах,какьв лекар е по други причини.доколкото разбирам е твоя позната.или аз нещо не сьм прочела правилно.може и да бьркам.може пьк затова да се е дьржала добре с теб.както и да е.аз не искам да настройвам никого против нея,просто споделям лично мнение.и много ми се искаше да видя какво ще напишат другите,като теб за да разбера това отношение само кьм мен ли е и изобщо другите майки доволни ли са от нея,като специалист.

# 100
  • Мнения: 2 746
Не, д-р Петкова не ми е близка или позната.Така се случи, че точно тя ми помогна в много критичен момент и от тогава имам своите впечатления от нея.Това, обаче, беше мнооого отдавна! И друго съм забелязала при нея - подбира си пациентите.Което, разбира се, е нежелателно в лекарската професия.Независимо от това, имам няколко познати, които е лекувала и нямат отрицателно мнение за нея. Имам позната, която е родила и трите си деца при Петкова.И трите бременности са били проблемни и точно тази лекарка и е помогнала нещата да завършат успешно.Но хората се променят, може вече да не е такава, каквато беше преди време.

# 101
  • Мнения: 13 837
Хайде и аз да сложа Радева в списъка още веднъж и то не като гинеколог а акушер гинеколог. Ако сте бременна и ходите при нея на консултация или се махнете и потърсете друг компетентен специалист или задължително ходете допълнително на други специалисти и активно се интересувайте от всичко което трябва една бременна да премине като изследвания , ФМ и прочие. Не искам да ровя старата ни рана но едно бебе няма да стане на три години есента заради нея...

# 102
  • Мнения: 898
Д-р Уалид.

Може би целия преглед и разговор беше около 5 минути.
Реши че трябва да ми изпише лекарства и аз си чакам рецептата.
А неговата практика била да не дава написана рецепта ами да те праща в аптеката  към медицинския център/като предварително се обади там да каже какви лекарства/ да не би ако даде рецепта да си купиш лекарствата от друга аптека или изобщо да не ги купиш.

Тази случка породи и съмнения за проблема който ми каза че имам. Още не съм проверила при друг лекар. 
Не казвам че е така, но нищо чудно да си е измислил проблем, за да има причина да ми продаде лекарства от аптеката която е в медицинския център.

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 16:13 от Vanina 75

# 103
  • Мнения: 5 500
Д-р Уалид.

Може би целия преглед и разговор беше около 5 минути.
Реши че трябва да ми изпише лекарства и аз си чакам рецептата.
А неговата практика била да не дава написана рецепта ами да те праща в аптеката  към медицинския център/като предварително се обади там да каже какви лекарства/ да не би ако даде рецепта да си купиш лекарствата от друга аптека или изобщо да не ги купиш.

Тази случка породи и съмнения за проблема който ми каза че имам. Още не съм проверила при друг лекар. 
Не казвам че е така, но нищо чудно да си е измислил проблем, за да има причина да ми продаде лекарства от аптеката която е в медицинския център.
Shocked Shocked Shocked Страшна схема, какво ли още не съм чувала и виждала newsm78

# 104
  • Мнения: 265
Д-р Уалид.

Може би целия преглед и разговор беше около 5 минути.
Реши че трябва да ми изпише лекарства и аз си чакам рецептата.
А неговата практика била да не дава написана рецепта ами да те праща в аптеката  към медицинския център/като предварително се обади там да каже какви лекарства/ да не би ако даде рецепта да си купиш лекарствата от друга аптека или изобщо да не ги купиш.

Тази случка породи и съмнения за проблема който ми каза че имам. Още не съм проверила при друг лекар. 
Не казвам че е така, но нищо чудно да си е измислил проблем, за да има причина да ми продаде лекарства от аптеката която е в медицинския център.
За д-р Уалид -по същия начин и при мен постъпи с лекарството,трябваше да си го купя от неговата аптека #Cussing out.
Да не говорим,че искаше да ми лекува възпалената матка/имах ендометрит след абразио/с 2 аналгина и жестоко притискане на матката,което той нарече масаж,целта му беше,да излезе останалата плацента #Crazy-видях само звезди по сред бял ден.
Даде си визитката и каза,че ако не се оправят нещата,да му званна да направел абразио,но  Naughty забележете къде-в частния му кабинет,не в болница #2gunfire-на черно ShockedЩял да викне анестезиолог и давай #Cussing out.

Общи условия

Активация на акаунт