Черен списък на акушер-гинеколози Варна

  • 190 556
  • 331
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 265
Искам да запиша в черния списък доц.Янева от Майчин дом.
Направи ми абразио в началото на 7г.с.,като твърдеше,че няма сърдечна дейност и болките,които съм имала са били от това,че матката се опитвала да изхвърли плодния сак #2gunfireЗа уточнение,когато тази година забременях,имах същите болки,които продължиха 3 месеца,но слава богу, бебчето ми е живо и здраво и се надявам да си го родя живо и здраво Praynig!
Когато ми насрочи абразиото,любезно и се примолих, преди това още веднъж да погледне,дали има сърдечна дейност,а тя се вбеси,че и губя времето,искаше направо да почва #2gunfire,без да е сигурна,дали не убива един започващ човешки живот.До сега се чудя,тази жена как спи спокойно!
След абразото направих ендометрит,защото не ме беше изчистила добре.Няколко дни след неистови болки ,тя ме прегледа и каза,че всичко било на ред Shocked,а когато ме приеха след това в АГ Варна по спешност,ситуацията беше вече много изпусната и трябваше да лежа 2 седмици в болница на антибиотици и за малко да не си загубя матката Praynig.Такъв ужас преживях тогава,че когато се сетя за тази некадърница,дето са я титуловали даже  доцент,направо се вбесявам #Cussing out!
На финала,в епикризата,която ми издадоха от Майчин дом,въобще не фигурираше нейното име,като оператор Shocked.Бяха написали някакви други имена,които въобще не ги познавам,явно,за да не я съдя  ако реша:2gunfire:!

# 106
  • Мнения: 265
Цитат
Няма безгрешен лекар. Дори при един лекар успеваемостта при леченията му да е 99%, никой не ти гарантира че този 1% неуспеваемост нам да се случи при теб/и тогава става 100%/
Да вземем д-р Георгиев който води класацията в анкетата "от кой гинеколог сте доволни", въпреки че е напърво място има си и грешки и гафове човека.
 
 
 
Много си права Peace,при мен е правил гаф,но веднага си е признавал грешката и е поемал цялата отговорност и естествено си поправи грешката възможно най-бързо.Въпроса е ,дали доктора е достоен да си поеме отговорността,като направи грешка или замазва положението и ти казва"оправяй се".Това за мен е по- важното,иначе безгрешни няма Naughty

# 107
Много разочарована остахах от д-р Займов(от 8 години посещаемост при него).Наложеми се да ми направи мисед аборт в неговата клиника а той не  беше си свършил работата.Две седмици ходих с умрял плод.Наложи се нов кюртаж. През цялото време му звънях а той не си вдигаше телефона .Много съм разочарована.

# 108
  • Мнения: 79
Здравейте! Знам, че темата е за най-лошите гениколози във Варна, но можете ли да ми препоръчате добри такива, тъй като лошите както виждам са толкова много и много се чудя къде да отида на профилактичен преглед Thinking, защото от скоро съм във Варна и искам да намеря някой тук.  newsm78. Благодаря Ви предварително! Hug

# 109
  • Мнения: 1 572
Здравейте! Знам, че темата е за най-лошите гениколози във Варна, но можете ли да ми препоръчате добри такива, тъй като лошите както виждам са толкова много и много се чудя къде да отида на профилактичен преглед Thinking, защото от скоро съм във Варна и искам да намеря някой тук.  newsm78. Благодаря Ви предварително! Hug
Им друга такава тема където са събрани мнения

# 110
  • Мнения: 38
Относно д-р Займов аз съм била при него около 5 години и съм мн доволна ..правила съм аборт в неговата клиника при него и не съм имала проблеми след това..Винаги се е отнасял с внимание. Бих обобщила ,че е един мн добър лекар с дългогодишна практика .

# 111
  • Мнения: 2 259
Относно д-р Займов аз съм била при него около 5 години и съм мн доволна ..правила съм аборт в неговата клиника при него и не съм имала проблеми след това..Винаги се е отнасял с внимание. Бих обобщила ,че е един мн добър лекар с дългогодишна практика .
Темата е друга Peace

# 112
Искам да добавя в черния списък д-р Липчев от АГ Варна това е най-долния тип  който нарича себе си доктор. Не знам защо никой не е написал нищо за него във форума. #2gunfire

# 113
  • Мнения: 2 898
За Заимов казват, че е вече стар и не е много надежден.

# 114
# 115
  • Мнения: 2 768


zuerich, изтръпнах като ти прочетох поста!
Защото на мен ми се случи почти същото при същата доцентка - насрочи ми дата за абразио, защото нямало плод (според нея).
Само след 3-4 дена при друг специалист се видя и плода и сърдечната му дейност.
От тогава предупреждавам всички, които ме питат за нея!

# 116
  • Мнения: 73
Искам да запиша в черния списък доц.Янева от Майчин дом.
....а тя се вбеси,че и губя времето.....

В този Майчин дом май лекарите вече са се самозабравили и са превърнали в добра търговия човешкият живот!

Аз запсвам Халачева тук. Правих аборт при нея в 9та г.с След като станах на крака от упойката отидох до кабинета й да я попитам как е минало и какво следва. Тъкмо беше приключила прегледите си. Чух само пред отворената врата на кабинета й да казва " ааа абортаджийската ли"...понечих да вляза с думите " да попитам как ...." при което момичето от рецепцията която беше при нея ми бутна в ръката някаква рецепта без обяснение а Халачева ми каза " миличка и без друго изгубих много време с теб" - толкова

изпих си антибиотика ..точно след седмица пак там но при друг лекар - е, положението ми не е цветущо в момента - явно великата докторка си е оставила ръцете . Сега съм с температура, отново друг антибиотик и Метергин, който е трябвало да ми се изпише още след аборта а не чак сега.

Консултирайки се и с друг лекар той неподмина и факта, че матката ми е разположена назад към гръбнака и в такъв случай каза че си имало метод по който да се извърши аборта съобразно разположението. Попита ме дали бях информирана за това преди аборта - естествено че не
За спецификата научих едва на последвалият преглед при друг лекар в Майчин дом

Да не говорим, че и въпросният втори лекар при поставянето на презерватива в/у вагиналния ехограф го разгъваше с пръсти като дъвка ...и незнайно защо опипа с пеъстите си гела който се слага отгоре - а все пак идеята е да е малко с малко стерилно това нещо, което влиза в мен

Да ви кажа наистина вече незнам - тия в Майчин дом са явно доста зле
Надявам се да се възстановя след всичко това без да загубя матката с заради безобразието на някой лекар, който явно сее самозабравил и незнае що е ЛЕКАР - ако поне неможеш да помогнеш то поне не вреди ...и ако си спец примерно в инвитрото - върши си там работата а другите дейности да се занимае човек който умее!

Аз отивам в друг град да търся специалист да оправи кашата на варненската докторица

# 117
  • Мнения: 13 873
Вив
съжалявам за случилото се с теб, кураж миличка.
Относно мнението ти подкепям го 100%, забелязвам тази тенденция с МД от доста време. Ще има отлива и от там. Така потребителя "наказва" по своему тези от които не е доволен.

# 118
  • Мнения: 73
Температурата ми продължава да я има. Днес заминавам за др. град да търся оправия .

Просто немога да разбера как може да са такива докторите в днешно време и да се отнасят с хората по - кофти и от с куче на улицата. Хипократ ако знаеше само ....не в гроба би се обърнал ами незнам какво. #Crazy newsm78

# 119
  • Мнения: 3 743
Вив
съжалявам за случилото се с теб, кураж миличка.
Относно мнението ти подкепям го 100%, забелязвам тази тенденция с МД от доста време. Ще има отлива и от там. Така потребителя "наказва" по своему тези от които не е доволен.

да, защото търсенето на отговорност от българските лекари е мираж ooooh!

вив, дано да намериш правилното лечение Hug. Наистина ли във Варна няма нито един лекар, който да може да ти помогне Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт