Черен списък на акушер-гинеколози Варна

  • 189 562
  • 328
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11
Здравейте, не е акушер-гинеколог, а детски лекар (ортопед), но попаднах на тази информация във фейсбук, която смятам, че може да заинтригува дамите от Варна.
 
Цитат
Намерихме Анджи да се влачи по улицата до бл. 46 на бул. Патриарх Евтимий във Варна... Обадиха ни се, че котето е така вече трети ден и очевидно няма да се оправи от само себе си... Два дни подред ходихме да търсим малката душичка и да се опитваме да я отведем в клиника, но тя беше толкова ужасена и безпомощна, че не се доверяваше на никого. Вчера я намерихме. Анджи си има майка и още две братчета. Мама взе храничка от нас и отиде да носи на децата. Всичко си беше наред, до момента в който Анджи не се показа влачеща се и не ужаси всички с огромните си рани по крачетата и ужасът, който се четеше в очичките! Хванахме я трудно и точно тогава разбрахме защо всички котета там са толкова стресирани и ужасени. От терасата на третия етаж се появи мъж, който започна да крещи! "да не сте посмели да го връщате! Вземете и останалите, докато са още живи! тук не трябва да има нито една котка! Те ми драскат колата! Крият се в двигателя и УМИРАТ! Върнете се ВЕДНАГА да вземете и останалите - ДОКАТО СА ОЩЕ ЖИВИ!!!" Ние сме възпитани хора и не отговорихме на господина, но разпитахме за него и с УЖАС УСТАНОВИХМЕ, ЧЕ ТОЙ Е ... ДЕТСКИ ЛЕКАР! НЕЩО ПОВЕЧЕ, ТОЙ РАБОТИ С ДЕЦА С ОРТОПЕДИЧНИ ПРОБЛЕМИ! ДОКТОР МИРОСЛАВ ЖИВКОВ Е ПРОСПЕРИРАЩ ЛЕКАР, РАБОТИ В МБАЛ "СВЕТА АННА" ВЪВ ВАРНА. ТОЙ ИМА ХУБАВ ДЖИП, ВЕРОЯТНО Е ДОБЪР ЛЕКАР, НО ... НЕ Е ДОБЪР ЧОВЕК!!! Хората от блока ни споделиха, че той редовно ги заплашва, подал е жалби в полицията срещу жените, които хранят животинките там и многократно е заплашвал, че всички котки от там ще изчезнат и всеки ден ще изчезва по едно... Вероятно господинът се дразни от присъствието на котетата там, НО какъв ли е най-хуманният начин да се отърве от тях?! Все пак той е хуманен лекар и ежедневно се бори за нечий живот, в същото време ежедневно мисли как да изчезнат животните около дома си!!! Женските котки около дома му са не повече от 3-4. Една кастрация на бездомно коте струва 40 лв. Може би ако беше инвестирал в кастрации, вместо в методи и средства за изчезване - успехът му щеше да е по-добър, или поне ПО-ХУМАНЕН И ПО-ЧОВЕШКИ!!! Намерихме негов профил във фейсбук. https://www.facebook.com/miroslav.zhivkov.9?fref=ts ДНЕС АНДЖИ ЩЕ БЪДЕ ОПЕРИРАНА! ПО ВРЕМЕ НА ПРЕГЛЕДА ТЯ ЗАХАПА ХАВЛИЙКАТА, С КОЯТО БЕШЕ ЗАВИТА - ОТ БОЛКА!!! ПО ВРЕМЕ НА ОПЕРАЦИЯТА ЛЕКАРИТЕ ЩЕ ВЗЕМАТ РЕШЕНИЕ ДАЛИ ТЯ ЩЕ ЖИВЕЕ, ЗАЩОТО СЪЧМАТА Е ЗАСЕГНАЛА ГРЪБНАЧНИЯ СТЪЛБ! АНДЖИ НЕ МОЖЕ ДА ПИШКА И ДА АКА САМИЧКА. ТЯ Е БИЛА В ТОВА СЪСТОЯНИЕ ПОНЕ ТРИ ДНИ, ПРЕДИ ДА Я ОТКРИЕМ И ЩЕШЕ ДА УМРЕ ОТ БОЛКА И НАТРАВЯНЕ НА ОРГАНИЗМА МНОГО СКОРО!!! РАНИТЕ ПО КРАЧЕТАТА Й СА УЖАСЯВАЩИ!!! ТОВА ЛИ Е НАЙ-ХУМАННИЯТ НАЧИН ЗА ОТТЪРВАНЕ ОТ КОТКИТЕ? НЕ ВЯРВАМЕ, ЧЕ ЧОВЕК, КОЙТО НЯМА СЪРЦЕ ЗА ЖИВОТНИТЕ, ИМА СЪРЦЕ ЗА ХОРАТА!!! Анджи е настанена в клиника "Мултивет". Можете да помогнете за нейното лечение по сметката на организацията или направо в клиниката! БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ, КОИТО НЯМА ДА ОСТАНАТ БЕЗУЧАСТНИ КЪМ СЪДБАТА НА ТОВА НЕЩАСТНО МОМИЧЕНЦЕ!!!

ето линка към информацията https://www.facebook.com/media/set/?set=a.452559418173318.107374 … 938267&type=1

Поздрави от Пловдив!

# 286
  • Мнения: 0
д-р Марияна Иванова Георгиева и д-р Евгения Иванова Георгиева, гр Варна, ул. Илинден 33
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
При тези двете "лекарки" най-характерно е сопнатото и грубо отношение. Може би жена ми им се е сторила прекалено антипатична, но по-вероятно е просто да са си такива.
Това не е кой знае какъв проблем. Все пак живеем в България - нека бъдем реалисти.

Но когато бременната ми жена се обади плачейки по телефона след посещение в техния кабинет, реших че е редно да предупредя други бъдещи майки и татковци да се подготвят психически, ако толкова много държат да отидат при някоя от тези двете.

Обадих се все пак да попитам какво се е случило, че жена ми да плаче по телефона. Все пак всички знаем, че бременните жени са по-емоционални и за това исках да чуя и другата гледна точка. Опитвали ли сте да попитате нещо радиото в колата си? Усещането при разговора ми с Марияна Георгиева е доста сходно с това. Освен грубото обяснение как жена ми е направила огромната грешка да отиде за болничен при личния си лекар, ме подхвана и мен как така съм си позволявал да ги безпокоя по телефона.

Може би звуча като "скандализиран татко". Не знам. Обикновенно не обръщам толкова внимание на това, което е в тоалетната чиния, просто пускам водата, но все пак тези двете съществуват благодарение на това, че има достатъчно неинформирани или подведени хора да отидат при тях; или на това, че има достатъчно хора без самоуважение, които да търпят грубото им отношение.

д-р Евгения Георгиева:
- "Ама разбира се, че трябва да пиете фолиева киселина, вие не четете ли в Интернет"
- "А вие знаете ли на мен колко ми плаща Здравна каса!!!"
- "200 лева не са много. Другите ще ви вземат повече."

д-р Марияна Георгиева:
- "Как си позволявате да се обаждате на д-р Георгиева!?"
- "Имам свидетели, ако искате подайте оплакване"
- "Не ме безпокойте повече"

# 287
  • Варна
  • Мнения: 5 886
д-р Николов от Градска болница. За 50 лева е готов да ти създаде доста проблеми.

Съгласна. При мен се опитваше да наблюдава бременност. Избрах го след препоръка, за да ми движи болничните и за да имам лекар по ЗК, а идеята ми беше във втория триместър да ходя при друг, на частен прием и с добра апаратура.
Имах неблагоразумието да споделя с Николов, че съм записала час за Фетална морфология - след дълга тирада от негова страна как щом сме се хванали да вършим една работа заедно, трябва да я вършим от начало до край, бях убедена, че и с това ще се справи. В кабинета на Градинаров, заради уж страхотния видеозон.
Два пъти по 50 лв. получи от мен за ехографско изследване, на което не видя сериозни проблеми с плацентата. Бременността приключи в 17 г.с.
Когато му занесох епикризата от Майчин дом, където предизвикаха раждането и ме кюретираха, той се притесни, че "сигурно са ми свалили главата от цени" и как трябвало да му се обадя, за да ме прати при свой познат. Настойчиво ми предлагаше антидепресанти, за да преодолея случката.

Иначе си дава доста компетентен вид - "Аз на колко амниоцентези съм присъствал", "От всичкото, което аз съм видял..."
Освен това си позволява да говори срещу колеги.
И, да, забраната да чета форуми, я наложи и на мен.

# 288
  • Мнения: 13 838
д-р Николов от Градска болница. За 50 лева е готов да ти създаде доста проблеми.

Съгласна.

Заради този доктор синът ми се роди със страхотен хематом на главата и има вербални проблеми в момента , които няма как да разберем дали не са предизвикани именно от тази некомпетентост. Остави ме да напъвам 40 минут, като ми подвикваше че нищо не съм правила и и не съм била ефективна . След 40 минути никакъв напредък все пак се реши на епизотомия. Оказа се че синът ми първо не вървял с фонтанелата а с едното "рогче" на главата и второ обиколката на главата му беше с 2 см над нормата. От тези 40 минуит блъскане с главата в опити да се роди главата му изглеждаше тотално деформирана от хематом . Коментара на Николов беше- ама защо не казахте че очаквате едро бебе. Ами аз да не разбирам от видеозони, нали той ме гледа преди да ме вкарат в родителното. А синът ми не беше едър дефакто - само 4 кг, но много съразмерно по-голям. 10 дена след раждането детето приличаше на еднорог и не можеше да си отвори очите заради оттоци по цялото лице.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Мислех, че не води раждане. Поне с мен такива разговори проведе - че като дойде време ще ме насочи към колега, ако става въпрос за нормално раждане - еди кой си, ако се налага секцио - еди кой си.

# 290
  • Мнения: 13 838
Мислех, че не води раждане. Поне с мен такива разговори проведе - че като дойде време ще ме насочи към колега, ако става въпрос за нормално раждане - еди кой си, ако се налага секцио - еди кой си.

Това за което пиша се случи преди 7 години , въпросния лекар беше на смяна през деня.

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 12:34 от _re_ge

# 291
  • Варна
  • Мнения: 190
д-р Николов от Градска болница. За 50 лева е готов да ти създаде доста проблеми.

Съгласна.

Заради този доктор синът ми се роди със страхотен хематом на главата и има вербални проблеми в момента , които няма как да разберем дали не са предизвикани именно от тази некомпетентост. Остави ме да напъвам 40 минут, като ми подвикваше че нищо не съм правила и и не съм била ефективна . След 40 минути никакъв напредък все пак се реши на епизотомия. Оказа се че синът ми първо не вървял с фонтанелата а с едното "рогче" на главата и второ обиколката на главата му беше с 2 см над нормата. От тези 40 минуит блъскане с главата в опити да се роди главата му изглеждаше тотално деформирана от хематом . Коментара на Николов беше- ама защо не казахте че очаквате едро бебе. Ами аз да не разбирам от видеозони, нали той ме гледа преди да ме вкарат в родителното. А синът ми не беше едър дефакто - само 4 кг, но много съразмерно по-голям. 10 дена след раждането детето приличаше на еднорог и не можеше да си отвори очите заради оттоци по цялото лице.
Ужас и как да се довериш на лекарите в България?! И въобще има ли такива, които можеш да ги наречеш ЛЕКАРИ или просто трябва да ги наричаме кожодери и некадърници. Готови на всичко за 50 лева. Интересно ми е обаче как могат да спят спокойно вечер, защото ако все пак успяват това вече ми прилича на някакъв вид психично разтройство.

# 292
  • Мнения: 13 838
Ужас и как да се довериш на лекарите в България?! И въобще има ли такива, които можеш да ги наречеш ЛЕКАРИ или просто трябва да ги наричаме кожодери и некадърници. Готови на всичко за 50 лева. Интересно ми е обаче как могат да спят спокойно вечер, защото ако все пак успяват това вече ми прилича на някакъв вид психично разтройство.


Направо си написала моите думи- толкова години си задавам и аз този въпрос и отговор не намирам.
Не съм стигнала до просветлението че може да е вид психично отклонение , обаче сега като те чета намирам че си много права с това обяснение.

# 293
  • Варна
  • Мнения: 190
Ужас и как да се довериш на лекарите в България?! И въобще има ли такива, които можеш да ги наречеш ЛЕКАРИ или просто трябва да ги наричаме кожодери и некадърници. Готови на всичко за 50 лева. Интересно ми е обаче как могат да спят спокойно вечер, защото ако все пак успяват това вече ми прилича на някакъв вид психично разтройство.


Направо си написала моите думи- толкова години си задавам и аз този въпрос и отговор не намирам.
Не съм стигнала до просветлението че може да е вид психично отклонение , обаче сега като те чета намирам че си много права с това обяснение.
Просто нямам никакво друго обяснение, как може да застрашаваш живота на човек и да си напълно спокоен, ако нямаш някакви психически проблеми. Ако живеехме в нормална държава обаче, такива лекари щяха да бъдат в затвора и щеше да им бъде забранено най-малкото да практикуват. Но тъй като живеем в държавата на "неограничените възможности" и никой лекар няма да застане в съда и да свидетелства срещу свой колега ще трябва да търпим и да търсим някой свестен из между тях.

# 294
  • Мнения: 13 838
Просто нямам никакво друго обяснение, как може да застрашаваш живота на човек и да си напълно спокоен, ако нямаш някакви психически проблеми.

проблемът е че днешните добри млади лекари са утрешните чудовища. Някъде в периода на лекарската си практика и натрупване на опит нещо им става - вид зомбиране  и се превръщат в хладни, безчувствени и меркантилни личности.

# 295
  • Мнения: 0
Аз пък съм много довлна от д-р Колев не ми е познат
случайно станах негова пациентка с второто си дете
родих със секцио ако не беше той детето ми нямаше да е живо.
Всеки ден идваше при мен за да види как съм.
За д-р Радева нямам думи тая жена е луда ,вземах направление
за дъщеря си-15г, не ми позволи да вляза с нея ,
от детето разбрах ,че се е държала отвратително с нея и накрая
изписала низорал .А ние отидохме за бяло течение .
Без цитономазка .Адъщеря ми още не е имала сексуален контакт.

# 296
  • Мнения: 127
д-р Марияна Иванова Георгиева и д-р Евгения Иванова Георгиева, гр Варна, ул. Илинден 33
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
При тези двете "лекарки" най-характерно е сопнатото и грубо отношение. Може би жена ми им се е сторила прекалено антипатична, но по-вероятно е просто да са си такива.
Това не е кой знае какъв проблем. Все пак живеем в България - нека бъдем реалисти.

Но когато бременната ми жена се обади плачейки по телефона след посещение в техния кабинет, реших че е редно да предупредя други бъдещи майки и татковци да се подготвят психически, ако толкова много държат да отидат при някоя от тези двете.

Обадих се все пак да попитам какво се е случило, че жена ми да плаче по телефона. Все пак всички знаем, че бременните жени са по-емоционални и за това исках да чуя и другата гледна точка. Опитвали ли сте да попитате нещо радиото в колата си? Усещането при разговора ми с Марияна Георгиева е доста сходно с това. Освен грубото обяснение как жена ми е направила огромната грешка да отиде за болничен при личния си лекар, ме подхвана и мен как така съм си позволявал да ги безпокоя по телефона.

Може би звуча като "скандализиран татко". Не знам. Обикновенно не обръщам толкова внимание на това, което е в тоалетната чиния, просто пускам водата, но все пак тези двете съществуват благодарение на това, че има достатъчно неинформирани или подведени хора да отидат при тях; или на това, че има достатъчно хора без самоуважение, които да търпят грубото им отношение.

д-р Евгения Георгиева:
- "Ама разбира се, че трябва да пиете фолиева киселина, вие не четете ли в Интернет"
- "А вие знаете ли на мен колко ми плаща Здравна каса!!!"
- "200 лева не са много. Другите ще ви вземат повече."

д-р Марияна Георгиева:
- "Как си позволявате да се обаждате на д-р Георгиева!?"
- "Имам свидетели, ако искате подайте оплакване"
- "Не ме безпокойте повече"


Съжалявам за Вашата съпруга, но аз лично споделям коренно различното си мнение за Д-р Георгиева.  Много съм доволна от нея, и до ден днешен съм неин пациент.

# 297
  • Мнения: 0
Здравейте,

     Бих искала да изразя ОГРОМНОТО СИ ВЪЗМУЩЕНИЕ от д-р Минчева в клиника "Европа" - Варна. Преди 2 години бях на преглед при нея с оплакване бяло течение. Единственото, което направи, беше да ми вземе проба, която погледна на микроскопа си в кабинета. След като констатира "Няма нищо притеснително, не се тревожи!", ме посъветва да пия Лактофлор. Не ми назначи никакви други изследвания. Впоследствие, след преглед при д-р Георгиев (АГ болница) и след назначена микробиология, се установи остра гъбична инфекция, както и хормонално нарушение. Тази жена е  тотално незаинтересована от състоянието на пациентите си, въпреки заплащането на частно.

Потресена останах и от изключително ГРУБОТО и НЕпрофесионално отношение на д-р Кирчева в "Сити Клиник" - Варна. Не знам има ли читав акушер-гинеколог, който да сбърка настъпваща менструация с 'коремна течност и полипи на пикочния мехур' ?!?

От личен опит заявявам - не се доверявайте на тези "лекари"!

Хубав ден!

# 298
  • Мнения: 2 746
...
Потресена останах и от изключително ГРУБОТО и НЕпрофесионално отношение на д-р Кирчева в "Сити Клиник" - Варна. Не знам има ли читав акушер-гинеколог, който да сбърка настъпваща менструация с 'коремна течност и полипи на пикочния мехур' ?!?

От личен опит заявявам - не се доверявайте на тези "лекари"!

Хубав ден!


Кирчева е тандем с нефроложката, д-р Илиева май се казваше, от съседния кабинет. Кирчева редовно бива викана от колежката си да консултира изказвания от типа "виждам течност около матката, в овулация ли сте?" и това по повод ехография на пикочен мехур и бъбреци. Само шашкат пациентите с цел да отидеш и да си платиш още 2 пъти поне прегледа.

# 299
  • Мнения: 13 838

Кирчева е тандем с нефроложката, д-р Илиева май се казваше, от съседния кабинет.

Ох този модел на поведение просто ме втрещява.
Вие намирате ли го за нормално? Аз не . Но така масово чета за такива специално нагласени паникьосвания че просто главата ми не побира как е възможно  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт