степър

  • 11 532
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 379
А каква е разликата между обикновен mini stepper (такъв, на който можеш само да си мърдаш краката нагоре и надолу) и т.нар. twist & shape newsm78 Какво повече може да се прави с този втория?
P.S. Не съм гледала рекламата по телевизията, така че не ми я давайте за пример Peace

# 31
  • Мнения: 8 464
Срам ме е, ама ще попитам Embarassed Какво точно се прави на този степер. Слагаш си краката и прави ли стоиш, какво движение се имитира?
Стъпваш!Нагоре и надолу! newsm68

# 32
  • Мнения: 109
А каква е разликата между обикновен mini stepper (такъв, на който можеш само да си мърдаш краката нагоре и надолу) и т.нар. twist & shape newsm78 Какво повече може да се прави с този втория?
P.S. Не съм гледала рекламата по телевизията, така че не ми я давайте за пример Peace

С обикновения степър стъпваш само нагоре надолу и упражняваш краката и дупето , а с Twist & Shape  докарваш и усукване в кръста (оттам предполагам идва и това Туист в името), което е от полза и за талията и коремчето. Освен това има и едни ластици за ръцете, с които се упражнява и горната част на тялото.  Това го видях в рекламата. Дали и доколко е ефикасно, не знам newsm78

# 33
  • Мнения: 292
Да се намеся и аз в темата - извинявам се, но ... дайте малко акъл - имам велоергометър и се опитвам да го ползвам всеки сен по половин час поне ... Със степер по-добър ефект ли се получава? Ако има професионалисти - помагайте! Да си купувам ли и степер или ...

# 34
  • Мнения: 521
това туист енд шейп е същото като снимката която дадох на 1 страница,само че е малко по малко.аз си купих степър като този на снимката и съм мн доволна.не се мърда само нагоре на долу а и в страни

# 35
  • Мнения: 6 911
Ей, само ме зарибявате. Ще взема да си купя и аз такова накрая.

# 36
  • Мнения: 521
това е една добра инвестиция,а и е мн добро тъй като ти го доставят с ластици които може да дърпаш докато тренираш-така освен че стягаш бедрата и дупето оформяш и ръцете и гърба и гърдите

# 37
  • София
  • Мнения: 365
Момичета, аз онзи ден си купих степр, точно като този по TV-то, с ластици, с дисплей и т.н., но от МЕТРО за......... 107 лв, не за 198 smile3534
сега правя по 20-мин серии, според него се изгарят по 100 cal за това време. Да ви кажа, миослех, че след вчера (40 мин) ще имам ускулна тресна но ударих два сапирина и днес съм кукуряк. Само се притеснявам, че ако не започна по-ячка диета няма да заслабна в краката, а ще направя сланинките на буца мускили...

# 38
  • Мнения: 1 021

 Аз от скоро имам велоергометър и също правя серии по 30-мин. и изгарям 210-230 калории при умерено темпо. Така, че ако искаш да гориш повече калории, мисля, че това е по-добро решение.

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 269
Момичета, аз онзи ден си купих степр, точно като този по TV-то, с ластици, с дисплей и т.н., но от МЕТРО за......... 107 лв, не за 198 smile3534
сега правя по 20-мин серии, според него се изгарят по 100 cal за това време. Да ви кажа, миослех, че след вчера (40 мин) ще имам ускулна тресна но ударих два сапирина и днес съм кукуряк. Само се притеснявам, че ако не започна по-ячка диета няма да заслабна в краката, а ще направя сланинките на буца мускили...

Честито     bouquet
Аз пък си поръчах от интернет за 150лв, обаче е туист иначе пак има ластици и компютърче...
Ако и твоя е туист здравата съм се набутала  Grinning Grinning

# 40
  • Мнения: 686
И аз се зарибих! Мислете му, ако няма ефект  Grinning

# 41
  • Мнения: 6 911
Честито     bouquet
Аз пък си поръчах от интернет за 150лв, обаче е туист иначе пак има ластици и компютърче...
Ако и твоя е туист здравата съм се набутала  Grinning Grinning
Я кажи от къде си го поръча, че аз съм от мързеливите и не ми се разхожда много да търся.

# 42
  • Мнения: 1 502
Срам ме е, ама ще попитам Embarassed Какво точно се прави на този степер. Слагаш си краката и прави ли стоиш, какво движение се имитира?

Имитира изкачването на стълби, като в зависимост дали си начинаеща, можеш да коригираш височината на стъпката и по този начин се натоварването е различно.

Аз, голям срам, от 2 месеца не съм се качвала на него и скоро не виждам да го направя.

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 269
Я кажи от къде си го поръча, че аз съм от мързеливите и не ми се разхожда много да търся.

http://www.nikisport.dir.bg/index.php  Peace
Обадих им се сутринта на момчетата и до няколко часа ми го докараха  Hug

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 01:38 от semiramida

# 44
  • Мнения: 6 911
http://www.nikisport.dir.bg/index.php  Peace
Обадих им се сутринта на момчетата и до няколко часа ми го докараха  Hug
Благодаря много bouquet Ще им пратя мейл ей сега да ги разпитам малко. А ти ползва ли го твоя, как е?

Отговориха ми, били ги свършили и следващия месец щели да получават Confused А как не ми се ходи до Метро Tired

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 09:34 от Бухтичка

Общи условия

Активация на акаунт