Моля ви за помощ...

  • 3 180
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте моля ви за помощ въпреки че вече съм напълно отчаяна поради болестта на съпруга ми съпругът ми който е на 32 години навършени от 4 години и половина има сериозни здравословни проблеми като в началото бяха леки до умерени но след няколко лекарски грешки нещата са по сложни  в момента съпругът ми е в много тежко състояние говоря за този момент сега и ме е страх за живота му  защото състоянието му е изключително тежко обиколихме всички болници в София обикновено или казват че е в много тежко състояние и трябва да се намери някой да му помогне но те не може ли или го изкарват за хипохондрик и всичко е на психична основа така аз живея с него 10
години почти 11 и мога да си заложа живота че нещата не са на психична основа явно има някакво заболяване по рядко лекарите вдигат ръце от него били сме при светила въпреки това се изказаха предположения за какви ли не заболявания от рак до системни генетични и какви ли не други но никой не се нае да му помогне изхарчихме всичките пари които имахме хич не бяха малко  въпреки това продължаваме да плащаме винаги заеми и да опитваме да направим нещата в момента състоянието му е изключително тежко цялото му тяло в мускулите и по хода на нервите има някакви многостранни десетки стотици образования малки твърди и никой не се наема да ни каже какви са
прикачвам снимка изказаха се мнения в началото че си въобразява после обаче тъй като направиха снимки се видяха  изкарват най различни мнения но никой не се нае да разбере какво става другото е че той няма сетивност и чувствително за температура за допир на цялото тяло подобно на диабетна невропатия обаче диабет уж няма въпреки че захарта напоследък е по височка  главата му постоянно изтръпва  бърка думи забравя припада често тече ми кръв от носа и при кашлица но има кръв  и в изпражненията има кръв и в урината единствените  диагностирани неща са че има гастрит евентуален колит евентуално хашимото евентуална таласъмия и остеопения напреднала на този етап изказани предложение за какви ли не заболявания но никой не се интересува че този човек от напълно здрав млад човек винаги усмихнат в момента е в изключително тежко състояние често дезориентиран припада и така нататък има вероятна таласемия минор въпреки че хемоглобинът му е бил 15-160 до преди началото на този Ад АСО титърът преди седмица се оказа че е 1300 при норма до 200  и никой не се интересува от това също преди 7 месеца му се появи странен обрив опитвам да прикача снимката който постоянно се появява особено едната ръка изтръпват ръце крака и има  ужасна мускулна слабост няма ерекция от година никаква и не усеща има задръжка на урина и няма усет за уриниране има увеличена простата и калцификат както и увеличен пса маркер малко болки в ушите силни но уж нищо им няма вие му се свият постоянно и му изтръпва главата и със зрението не е добре също болят вените много трудно се движи боли го таза постоянно и напоследък има жестоки болки в  костите преди 3 месеца докато беше в болница Света Ана не знам дали настина и какво се случи вътре болнични инфекции започна да вдига температура въпреки това те го изписаха с нея и оттогава зверска болка във врата и гръбнака в плешката заради която той започва да-този абсурд  вече ни познават и ни  се подиграват бърза помощ  в болниците в спешните всички повечето каза че на психична основа други казват че не е едни психиатри  изписват лекарства други психиатри казаха че въобще да не пие лекарства  изключително се моля ако има някой начин да ми помогне да разберем какво му става и ако може  момчето да се пооправи също черепа му се издължи и по деформира леко в брадата и дясното ухо има линфен възел от месеци под лява ключица изключително болезнен някои хормони са разбутани и въобще нещата се влошават поради не лечението им сега се  иска за съмнение и за васкулит моля за помощ просто сме отчаяни последно ми остана форум виждам че не сме единствените прецакани така но просто не знам какво да правим

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 21:04 от Alexina1988

# 1
# 2
  • Мнения: 4 500
Ако ти е възможно си оправи поста. Не можах да го прочета след 5-ият ред. Сложи поне точки между изреченията.

# 3
  • Мнения: 639
Копирах поста ти, систематизирах го и го подредих за да се опитам да разбера какво пишеш. Изведох няколко основни  (според мен ) симптома - тумори по цялото тяло, обрив, мускулна слабост, световъртеж- и попитах чичко Google. Първото, което излезе ме накара да задам въпрос:
Правили ли сте изследване Васерман?
Императорска болест, имитираща много други със съвпадение в описаните от теб симптоми... Бих направила едно серологично изследване..

Общи условия

Активация на акаунт